Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(Ilgakoja @ 2008 09 30, 23:46)
Matau kad tu is klaipedos, tai noriu pasiteirauti.... blush2.gif  Kur perki Milk Shake priemones???  Domina butent ampoles repair...smile.gif Aciu

Perku groŽio salone Mantė prie KU pas kirpėją Ritą, H. Manto g. 75, tel. 219 139. Paskambinu, užsakau ir tada ji paskambina, kada galima ateiti pasiimti mirksiukas.gif (jei skambinsi, gali pasakyt, kad nuo Agnės skambini)



Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2008 09 30, 23:46)
Matau kad tu is klaipedos, tai noriu pasiteirauti.... blush2.gif  Kur perki Milk Shake priemones???  Domina butent ampoles repair...smile.gif Aciu


Yra daug kur klaipedoj..As pirkdavau salia Kalifornijos esanciame soliarume, kainavo 6,5 Lt viena ampule mirksiukas.gif
Atsakyti
sakykite o naudojant repair ampules reikia tik isplauti sampuniuku siek tiek nusausinti ir tada jas istrinti i galvos oda ir i plaukucius palaikyti ir nuskalauti.... o balzamo pries ar po nereikia naudoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 10 01, 14:53)
sakykite o naudojant repair ampules reikia tik isplauti sampuniuku siek tiek nusausinti ir tada jas istrinti i galvos oda ir i plaukucius palaikyti ir nuskalauti.... o balzamo pries ar po nereikia naudoti? blush2.gif


Issiplaunu galva sampunu, nusausinu plaukus ranksluosciu, tada dedu ampole, palaikau 15 min. po kepurele, isskalauju ir dedu balzama...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2008 10 01, 19:09)
Issiplaunu galva sampunu, nusausinu plaukus ranksluosciu, tada dedu ampole, palaikau 15 min.  po kepurele, isskalauju ir dedu balzama...smile.gif

o neriebina plaukuciu blush2.gif
Atsakyti
Aš nededu balzamo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 10 01, 19:30)
Aš nededu balzamo  schmoll.gif

tai uztenka reiskiasi ir tik kapsuliukes? o koki aliejuka ant galiuku dedi ar irgi nea blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 10 01, 19:33)
tai uztenka reiskiasi ir tik kapsuliukes? o koki aliejuka ant galiuku dedi ar irgi nea blush2.gif

man tai užtenka, plaukai lieka slidūs ir lengvai iššukuojami smile.gif O dėl aliejukų, tai hų nededu ax.gif Kartais užsitepu kokią nuo karščio apsaugančią priemonę, kartais nieko nededu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 10 01, 15:13)
o neriebina plaukuciu blush2.gif


As dedu tik ant paciu galiuku balzama, nes mano sausoki.. blink.gif Neriebina visai plauku...lieka silkiniai thumbup.gif
Atsakyti
naudojau ir as tas kapsules pazeistiems plaukams pavasari, bet tik 6 sunaudojau ir paskui kazkaip nebenusipirkau. rezultatas buvo toks, kad kol tepliojau as savo plaukucius - man nueme putimasi, suteike sliduma ir t.t. ,bet paskui kazkaip, kai nustojau - viskas dingo. tai arba as ju per mazai sunaudojau, arba ju poveikis daugiau kosmetinis ir matomas tam kartui.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2008 10 01, 17:01)
naudojau ir as tas kapsules pazeistiems plaukams pavasari, bet tik 6 sunaudojau ir paskui kazkaip nebenusipirkau. rezultatas buvo toks, kad kol tepliojau as savo plaukucius - man nueme putimasi, suteike sliduma ir t.t. ,bet paskui kazkaip, kai nustojau - viskas dingo. tai arba as ju per mazai sunaudojau, arba ju poveikis daugiau kosmetinis ir matomas tam kartui.... g.gif



As galvoju kad reiketu panaudoti ilgiau..smile.gif Mano plaukai buvo labai pazeisti po cheminio tai sunaudojau dvi dezutes be pertrauku...rezultatas buvo fantastiskas thumbup.gif drinks_cheers.gif Padariau tris menesius pertrauka ir vel naudojau, bet uzteko vienos dezutes.. biggrin.gif
Atsakyti
dabar prasau jusu apsviesti mane. z.one tinklapy , kur milk shake yra radau tokia priemone the perm - novatoriskas preparatas ilgalaikaim plauku sugarbanojimui.
kas cia? kazkokia priemone, kur garbiniuoj ar garbiniuotus plaukus stangrina? blink.gif
Atsakyti