Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(Maserati @ 2008 09 28, 14:03)
galima,bet sake,nelabai matosi tos sruogos tada,na viskas vistiek kaip vientisa spalva mazdaug.
as tai labai labai noriu nusidazyti su milkshake putom tamsaus atspalvio ,kurios po vieno karto nusiplauna(jei neklystu)



o tu dar tebedazai ten plaukus? beje, kaip tau pati kirpeja (del technikos, spalvos atitaikymo ir pan). ar kirpaisi irgi pas ja?
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 09 28, 14:25)
o tu dar tebedazai ten plaukus? beje, kaip tau pati kirpeja (del technikos, spalvos atitaikymo ir pan). ar kirpaisi irgi pas ja?



ne,viena karta pabandymui tik norejau dazyti ir tiek:) is smalsumo grynai.
Spalva tikrai gerai atitaike,as dar bijojau,kad per sviesi bus,bet gavosi taip,kaip ji sake. Daugiau nieko nedare ji man (na,dar dejo putu balzama toki,dziovino plaukus),bet nekirpo,nes nenorejau,buvo neseniai pakirpti plaukai.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 09 28, 14:35)
ne,viena karta pabandymui tik norejau dazyti ir tiek:) is smalsumo grynai.
Spalva tikrai gerai atitaike,as dar bijojau,kad per sviesi bus,bet gavosi taip,kaip ji sake. Daugiau nieko nedare ji man (na,dar dejo putu balzama toki,dziovino plaukus),bet nekirpo,nes nenorejau,buvo neseniai pakirpti plaukai.



o ta kirpykla pre bigo? ar paciam bige?
aciu
Atsakyti
QUOTE(sandruliaa @ 2008 09 28, 14:46)
o  ta  kirpykla  pre  bigo? ar  paciam bige?
aciu



taigi rase, kad PRIE bigo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Maserati @ 2008 09 28, 14:35)
ne,viena karta pabandymui tik norejau dazyti ir tiek:) is smalsumo grynai.
Spalva tikrai gerai atitaike,as dar bijojau,kad per sviesi bus,bet gavosi taip,kaip ji sake. Daugiau nieko nedare ji man (na,dar dejo putu balzama toki,dziovino plaukus),bet nekirpo,nes nenorejau,buvo neseniai pakirpti plaukai.


o kodel daugiau ten nedazai, nelabai spalva laikesi ar del ko? g.gif
Atsakyti
tada idomu is kurios puses?
nes nelabai ten kirpiklu ira
Atsakyti
QUOTE(sandruliaa @ 2008 09 28, 14:46)
o  ta  kirpykla  pre  bigo? ar  paciam bige?
aciu


paciam bige- 2 aukste. beje, su milkshake dazo ir Vijolej, Pamenkalnio 25 mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Prisipažinsiu neskaičiau visos temos blush2.gif bet galiu pasisakyti, kad šitos firmos Milk Shake naudojau šampūną, balzamą ampules o dabar net tokiais dažais plaukus dažė, galiu pasakyti super thumbup.gif mano plaukai blizga, ko anksčiau nebūdavo, po plovimo namie unsure.gif švelnūs na tokie pilni gyvybės, taigi visoms siūlyčiau su jais dažyti, o šampūną ir ampules pirkau iš kirpėjos, nepigus malonumas, bet mano galva verta, jei turite tokius plaukus kaip mano - garbanoti, sausi blush2.gif atgijo manoplaukai ant akių, tačiua po gimdymo slenka kaip pasiutę, tai intensyviai ieškau labai gerų priemonių nuo slinkimo ax.gif
Atsakyti
yra ir nuo slinkimo ampulės, pasklausk pas kirpėją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 29, 13:56)
yra ir nuo slinkimo ampulės, pasklausk pas kirpėją  mirksiukas.gif


irgi iš milkshake? ji man siūlė bet kaip supratau ne iš šitos firmos... o ir nemanau kad tik ampulių užtektų, reikia ir vitaminus tam tikrus vartoti ir šampūną su balzamu naudoti tam skirtus unsure.gif ania?
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 29, 13:56)
yra ir nuo slinkimo ampulės, pasklausk pas kirpėją  mirksiukas.gif

Bet turbut ne is Milk Shake serijos, o is Simply Zen? Nes Milk Shake tik Repairing bent jau anksciau turejo...
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2008 09 30, 22:54)
Bet turbut ne is Milk Shake serijos, o is Simply Zen? Nes Milk Shake tik Repairing bent jau anksciau turejo...

taip taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 30, 19:00)



Matau kad tu is klaipedos, tai noriu pasiteirauti.... blush2.gif Kur perki Milk Shake priemones??? Domina butent ampoles repair...smile.gif Aciu
Atsakyti