Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(Baltija @ 2008 09 27, 19:01)
tepu ir šaknis, ir plaukus  ax.gif  o dėl nenuskalavimo, tai net nežinau, nemėginau  unsure.gif  ale kokia nauda iš nenuskalavimo  g.gif  juk per tas 10 kaitinimo fenu minučių manau pasisavina visas gėris  ax.gif




su fenu kaitinti plaukus reikia????! blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 09 27, 19:16)
su fenu kaitinti plaukus reikia????! blink.gif

galima mirksiukas.gif instrukcijoje rašo, kad laikyti ištepus 3-5 min. o jei plaukai labai stipriai pažeisti, apdenkti juos plastikine kepurėle ir palaikyti po karšto oro srove 5- 10 min. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 27 rugsėjo 2008 - 18:43
merginos,nusprendziau nudazyt plaukus sumilkshake dazais,gal galit padeti kur vilniuje galima su jeis nusidazyti.aciu
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 27, 18:34)
plaukai žymiai švelnesni, visiškai nebesivelia, glotnesni, žodžiu esu patenkinta 110%  wub.gif  Anksčiau labai veldavosi, buvo šiurkštus, pasipūtę, sausi, žodžiu iki ašarų nervindavaus į juos žiūrėdama  doh.gif

o kiek reikia tu ampuliu visam kursui blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 09 27, 20:07)
o kiek reikia tu ampuliu visam kursui blush2.gif  4u.gif

dėžutėje yra 8, tai tiek manau ir yra visas kursas mirksiukas.gif Ir kirpėja sakė, kad visos klientės liko patenkintos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flexy @ 2008 07 11, 22:34)
man tai labiausiai patinka milkshake ampules smile.gif  gal kas zino, kiek jos dabar vijolej kainuoja, seniai bepirkau, o dabar kai viskas taip brangsta... ax.gif

Tikrai- kiek apskritai kainuoja tos isgirtosiso Milk shake kapsules? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auroryte @ 2008 09 27, 22:28)
Tikrai- kiek apskritai kainuoja tos isgirtosiso Milk shake kapsules? g.gif  4u.gif


aš mokėjau už dėžutę 58 lt smile.gif
apie tas ampules ir plaukų priežiūros subforume yra prirašyta ax.gif
Atsakyti
merginos,nusprendziau nudazyt plaukus su milkshake dazais,gal galit padeti kur vilniuje galima su jeis nusidazyti.aciu



ar jus tik cia plepeti galit,ojei kas klausia negalit atsakyti?,as perskaiciau visa tema bet neradau atsakymo. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandruliaa: 28 rugsėjo 2008 - 07:49
QUOTE(sandruliaa @ 2008 09 28, 08:48)
merginos,nusprendziau nudazyt  plaukus  su  milkshake  dazais,gal  galit  padeti kur  vilniuje galima  su  jeis nusidazyti.aciu

ar  jus tik cia  plepeti  galit,ojei  kas  klausia negalit atsakyti?,as perskaiciau  visa  tema bet  neradau  atsakymo. ax.gif

jei būtum skaičiusi temą, atsakymą būtum radusi wink.gif


QUOTE(Maserati @ 2008 03 19, 21:01)
Prie Big ,fukko" kirpykla,pas kirpeja INA  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  pati daziausi ten mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 28 rugsėjo 2008 - 09:07
QUOTE(Baltija @ 2008 09 28, 10:07)
jei būtum skaičiusi temą, atsakymą būtum radusi wink.gif



lotuliukas.gif thumbup.gif beje, reikes ir man nueiti i ta kirpykla, bet jau ne ateinanti karta, o dar ateinanti mirksiukas.gif beje, kaip suprantu tais augaliniais dazais galime iterpti ir tamsios - sokoladines spalvos sruogu i sviesius plaukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 09 28, 10:55)
lotuliukas.gif  thumbup.gif beje, reikes ir man nueiti i ta  kirpykla, bet jau ne ateinanti karta, o dar ateinanti mirksiukas.gif beje, kaip suprantu tais augaliniais dazais galime iterpti ir tamsios - sokoladines spalvos sruogu i sviesius plaukus g.gif



galima,bet sake,nelabai matosi tos sruogos tada,na viskas vistiek kaip vientisa spalva mazdaug.
as tai labai labai noriu nusidazyti su milkshake putom tamsaus atspalvio ,kurios po vieno karto nusiplauna(jei neklystu)
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 28, 10:07)
jei būtum skaičiusi temą, atsakymą būtum radusi wink.gif



na reiskiapraziopsojau,nes skaiciau visa tema,jus rasote kur pirktiproduktus,bet ne dazus,buvau siandien bige,2aukste tai ten administratore tokia bjauri buvo,negalejo atsakyti man i klausimus,uzsirasiau dazymui,,opres iseidama jinai man paklause tai jus ateisite ar kaip?
nesupratau jos sakau su kirpeja reikia pasitarti tada ziuresiu,bet jinaiparode man palete ir neaugaliniu dazu milkshake,o jus su kokiais dazotes?
Atsakyti