Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

Turejau Milkshako sampuna dazytiems plaukams.Isvis jokio ispudzio nesudare. O nuvaziavus i pajuri, issiploviau likuciu.Ir likau labai maloniai nustebinta: plaukai net be balzamo buvo superiniai, minkstuciai, svelnuciai.Padariau isvada, kad labai daug lemia vanduo - juk pajury smile.gif jis labai minkstas.o namuose fe- vel nerasiu geros priemones nepaklusniems plaukams
Atsakyti
Buvau susigundziusi ir as isbandyti milksheikus.Pirkau sampuna,kauke,kondiske ir ampulytes.Daugiau nepirksiu doh.gif O mamai pasiseke biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ampulytes nepaliko jokio ispudzio,sampunas kaip ir nieko[kvepia...],o kauke ir kondishinas viau-galva kaip neplauta... blink.gif Zodziu,netiko.
Atsakyti
QUOTE(lina86 @ 2008 07 11, 18:03)
As taip pat dazaus tik su milk shake ir esu labai patenkinta thumbup.gif dazniausiai dazau tik saknis,o per visa ilgi plaukus dazau gal tik karta i puse metu.Spalvyte labai tolygiai issiplauna ir nenublunka. thumbup.gif


Gal išduosi kokioj kirpykloj dažaisi??? blush2.gif Ir kažin ar ir su milk shake galima šviesinti plaukus? 4u.gif
Atsakyti
Daugelis giriate milk shake putukvapa,grietineles konsistencija..bet o poveikis plaukams,kokie jie tampa po tu putu? standesni,susruogave,ryskesnem garbanom?
Butu lb idomu ir ka nors konkretaus apie seruma garbanotiems plaukams isgirst smile.gif
Atsakyti
dilgelyt milkshake putos man sudrėkindavo-paminkštindavo plaukučius, bet tuo metu kai naudojau labai pūtėsi nuo dažymo, tai nesuglotnindavo.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vildžiūnė @ 2008 09 27, 16:32)
dilgelyt milkshake putos man sudrėkindavo-paminkštindavo plaukučius, bet tuo metu kai naudojau labai pūtėsi nuo dažymo, tai nesuglotnindavo..  4u.gif



mano minksti ir taip...bet jei tau nesuglotinino tai ir man neglotnins//o gal usisigarbanodavo sruogelem kokiom ar blizgedavo lavai lavai ? smile.gif Pirktum antra kart?
Atsakyti
milk shake ampulės - nuostabios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 27, 17:09)
milk shake ampulės - nuostabios  wub.gif



o koks tau nuo ju poveikis? ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 27, 17:09)
milk shake ampulės - nuostabios  wub.gif

QUOTE(Glamor @ 2008 09 27, 17:33)
o koks tau nuo ju poveikis? ax.gif  bigsmile.gif

ir mane labai domina... bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(orleana @ 2008 08 04, 12:45)
As esu turejusi milkshake sampuna ir kondicionieriu,tai galiu pasakyt kad nuo sampuno poto buvo sunku sukuoti plaukus,bet jei dedvau ir kondicionieriu tai lengviau,bet plaukai visai kitokie budavo,ir laaabai patiko kvapas mmmm wub.gif  bet daugiau nebeperku,uzsakineju tik kapsulytes,kurias naudoju gal puse metu jau,plaukai tikrai labai atsigavo ir pradejo augti  thumbup.gif

gal isduotum paslapti is kur uzsisakineji? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 09 27, 17:33)
o koks tau nuo ju poveikis? ax.gif  bigsmile.gif



QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 09 27, 17:54)
ir mane labai domina...  bigsmile.gif

plaukai žymiai švelnesni, visiškai nebesivelia, glotnesni, žodžiu esu patenkinta 110% wub.gif Anksčiau labai veldavosi, buvo šiurkštus, pasipūtę, sausi, žodžiu iki ašarų nervindavaus į juos žiūrėdama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 27, 18:34)
plaukai žymiai švelnesni, visiškai nebesivelia, glotnesni, žodžiu esu patenkinta 110%  wub.gif  Anksčiau labai veldavosi, buvo šiurkštus, pasipūtę, sausi, žodžiu iki ašarų nervindavaus į juos žiūrėdama  doh.gif



trini i saknis ar pacius plaukus?
Drauge baltaplauke sausaplauke kapsule istepa plaukus ir neiskalauja,neva ji girdejo,kad taip galima ir labai gerai jai...
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 09 27, 18:38)
trini i saknis ar pacius plaukus?
Drauge baltaplauke sausaplauke kapsule istepa plaukus ir neiskalauja,neva ji girdejo,kad taip galima ir labai gerai jai...

tepu ir šaknis, ir plaukus ax.gif o dėl nenuskalavimo, tai net nežinau, nemėginau unsure.gif ale kokia nauda iš nenuskalavimo g.gif juk per tas 10 kaitinimo fenu minučių manau pasisavina visas gėris ax.gif
Atsakyti