Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(lelyte99 @ 2008 06 10, 12:48)
O kodel nepatiko???  unsure.gif


Gaila mokėti tik už skanų kvapą - pagal sudėtį atitinka eilines rusiškas pieno kaukes - man tai eilinė kaukė, neverta tiek mokėti - bet nepabandžiusi nesužinosi, kaip Tavo plaukams mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hottea: 10 birželio 2008 - 12:39
Milk shake ampuoles thumbup.gif , ir kvapas ir poveikis man labai patinka smile.gif
Atsakyti
Šiandien nusipirkau losjoną ampulėmis ir šampūną dažytiems plaukams,dar nebandžiau,bet kvepia tai labai wub.gif maloniai
Atsakyti
turejau sampuna dazytiems plaukams,tai tikrai nieko ypatingo,visiskai eilinis.
Atsakyti
Sampunas ir kondicionierius tikrai nieko gero. Ir visai nekvepia.
Atsakyti
Sveikos, gal zinote kurioje kirpykloje Siauliuose dazo su milk shake dazais? 4u.gif
Atsakyti
Daziausi plaukus, labiau saknis su Milk Shake dazais. norejau sodrios rusvos spalvos. na, mano lietuviskos pelenu spalvos jie nelabai nueme. isejau is kirpyklos, beveik tokios pat spalvos saknimis. matyt, mazai ten peroksido g.gif
Atsakyti
As taip pat dazaus tik su milk shake ir esu labai patenkinta thumbup.gif dazniausiai dazau tik saknis,o per visa ilgi plaukus dazau gal tik karta i puse metu.Spalvyte labai tolygiai issiplauna ir nenublunka. thumbup.gif
Atsakyti
man tai labiausiai patinka milkshake ampules smile.gif gal kas zino, kiek jos dabar vijolej kainuoja, seniai bepirkau, o dabar kai viskas taip brangsta... ax.gif
Atsakyti
mergaites, gal kuri bandet milk shake aliejuka? siandien buvau kirpykloj tai pasiule, beveik ir susigundziau pirkti, bet visgi dar nusprendziau pasidometi
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2008 07 21, 13:21)
mergaites, gal kuri bandet milk shake aliejuka? siandien buvau kirpykloj tai pasiule, beveik ir susigundziau pirkti, bet visgi dar nusprendziau pasidometi

O koks jo poveikis? Cia galiukams? ax.gif
Atsakyti
As esu turejusi milkshake sampuna ir kondicionieriu,tai galiu pasakyt kad nuo sampuno poto buvo sunku sukuoti plaukus,bet jei dedvau ir kondicionieriu tai lengviau,bet plaukai visai kitokie budavo,ir laaabai patiko kvapas mmmm wub.gif bet daugiau nebeperku,uzsakineju tik kapsulytes,kurias naudoju gal puse metu jau,plaukai tikrai labai atsigavo ir pradejo augti thumbup.gif
Atsakyti