Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(Montvile @ 2008 02 10, 15:56)
Sveikos  smile.gif Galvoju keist kirpėją...kur dar KLP dažo su milk shake'u  g.gif
Vis neapsisprendžiu, kas plaukams geriau - milk shake' o ar loreal dažai  g.gif

Manau, kad nuo paciu plauku strukturos priklauso, nebabandzius abieju nesuzinosi kurie geriau mirksiukas.gif
Man abeji patiko, tik milk shake maziau issausino.
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2008 03 16, 00:56)
aš naudoju ampulytes Milkshake ir man jos labai super wub.gif

blush2.gif O ka jos daro plaukams ?
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2008 03 18, 15:25)
blush2.gif O ka jos daro plaukams ?

jos atseit pažeistiems (dažytiems ar suskilinėjusiais galiukais ir pan) plaukams.. atstatančios, gaivinančios.. man patinka bendras jausmas po jų - plaukai švelnūs, tvirtesni, blizga, minkštučiai.. bet aš laikau ne 10min, o kartais net kokią valandą užsivyniojus rankšluostį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xxlince @ 2008 02 03, 11:38)
Merginos,gal galit parekomenduot gerą kirpėją Vilniuje,kuri dažo su milkshake dažais.Ačiū 4u.gif



Prie Big ,fukko" kirpykla,pas kirpeja INA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pati daziausi ten mirksiukas.gif

mokejau berods 69 ar 79,tiksliai nepamenu.(plaukai ilgi,stori).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maserati: 19 kovo 2008 - 20:02
QUOTE(Nute_Bitute @ 2008 03 19, 20:59)
jos atseit pažeistiems (dažytiems ar suskilinėjusiais galiukais ir pan) plaukams.. atstatančios, gaivinančios.. man patinka bendras jausmas po jų - plaukai švelnūs, tvirtesni, blizga, minkštučiai.. bet aš laikau ne 10min, o kartais net kokią valandą užsivyniojus rankšluostį thumbup.gif

4u.gif Aciu, man jau ju reikia...
Papildyta:
QUOTE(Maserati @ 2008 03 19, 21:01)
Prie Big ,fukko" kirpykla,pas kirpeja INA  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  pati daziausi ten mirksiukas.gif

mokejau berods 69  ar 79,tiksliai nepamenu.(plaukai ilgi,stori).

O Milk shake dazai kazkuom ypatingi ?
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2008 03 19, 22:29)
4u.gif Aciu, man jau ju reikia...
Papildyta:

O Milk shake dazai kazkuom ypatingi ?



daziau su augaliniais ju,o ne su paprastais. ypatingi tuo,kad nekenkia plaukams,drekina(mano sausi),atspalvis labai naturalus artimam(nuima pilkuma kazkiek),ir nusiplauna per laika,nereikia laukti kol nuaugs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2008 03 19, 23:32)
wub.gif Gal pabandyt... Be proto noriu patapt juoda , bet kad butu viltis atplaut, jeigu ka smile.gif

as jais irgi dazau ir labai naturaliai, kaip minejo Maserati, spalva gaunasi ir kai nuaugineja, beveik nemtyt thumbup.gif Bet zinok, kad ir kokie dazai bebutu, labai nutamsinus, nuo naturalios spalvos, vistiek bus nelengva ir uztruks atgaut sena sviesesne spalva, nes visi dazai paveikia plauka giliai, o paskui kai dazai su sviesesniais tai norima spalva nusidazo tik atauge nedazyti plaukai, o tie kurie buvo dazyti tamsiau nelabai noriai svieseja, taig gerai pagalvok, kiek ilgai juoda nori but mirksiukas.gif , as palaipsniu is juodos tamsiai ruda tapau, praejo gal kokia puse metu ar daugiau 4u.gif
Atsakyti
O Kaune toje parduotuveje kirpykloms Mickeviciaus g. yra pieno kaukes? Ir kokia jos kainyte mazdaug? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 03 19, 22:40)
daziau su augaliniais ju,o ne su paprastais. ypatingi tuo,kad nekenkia plaukams,drekina(mano sausi),atspalvis labai naturalus artimam(nuima pilkuma kazkiek),ir nusiplauna per laika,nereikia laukti kol nuaugs thumbup.gif

Daziau su Milkshake'u. Man nenusiplove schmoll.gif Ir nors pardaveja sake, kad jie nesviesina, pasviesino keliais tonais...
Atsakyti
QUOTE(lelyte99 @ 2008 06 08, 12:14)
O Kaune toje parduotuveje kirpykloms Mickeviciaus g. yra pieno kaukes? Ir kokia jos kainyte mazdaug? mirksiukas.gif


Ten pirkau - 45 Lt mirksiukas.gif
Bet man nepatinka verysad.gif
Atsakyti
O kodel nepatiko??? unsure.gif
Atsakyti
Turejau z.one kauke maitinancia,bet jokio poveikio nepastebejau,db turiu milk shake pieneli garbanotiems plaukams,tai liuks,plaukai nepasisiause ir graziai susisuke thumbup.gif p.s. mano pacios plaukai garbanoti smile.gif
Atsakyti