Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(Auksuolė @ 2007 12 08, 22:01)
Nusipirkau Milk_shake serumą garbanotiems plaukams, esu labai patenkinta. Jo tiek mažai tereikia, o plaukučiai pasidaro tokie minkšti, iššukuojami ir tvarkingai krenta  thumbup.gif .



ash toki irgi turejau smile.gif kai baigsiu naudoti dabartini plauku aliejuka vel grisiu prie sito smile.gif mano plaukuciai shiaip negarbanoti - tiesus..bet tikrai tinka, padaro dar tiesesnius, glotnius tokius wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 12 08, 21:01)
Nusipirkau Milk_shake serumą garbanotiems plaukams, esu labai patenkinta. Jo tiek mažai tereikia, o plaukučiai pasidaro tokie minkšti, iššukuojami ir tvarkingai krenta  thumbup.gif .

Kokia talpa ir kaina? Nes kaip tik ieškau kokio aliejuko plaukams rolleyes.gif
Atsakyti
aš Milk shake naudoju šampūna, balzamą ir kaukę plaukas thumbup.gif plaukučiai yra švelnūs, minkšti ir žvilgantys clap.gif o jau kvapas tai išvis thumbup.gif
Atsakyti
kaip manot,ka geriau pirkti,kai labai garbanoti ir nepaklusnus plaukai,ar pieneli garbanotiems plaukams,ar purskiama krema?gal yra bandziusiu? g.gif
Atsakyti
Kur Šiauliuose galima įsigyti šios produkcijos, gal kas žinot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...whatever... @ 2007 12 11, 23:31)
Kokia talpa ir kaina? Nes kaip tik ieškau kokio aliejuko plaukams  rolleyes.gif


Talpa jo gana nemaža - 75 ml, ir tai nėra aliejukas, o serumas, mano besibanguojantiems plaukams kirpėja pasiūlė būtent šitą (yra ir aliejukas). O kainuoja 42 Lt mirksiukas.gif

QUOTE(Bertike @ 2007 12 12, 16:43)
Kur Šiauliuose galima įsigyti šios produkcijos, gal kas žinot?  4u.gif


QUOTE(Buffy @ 2007 12 20, 22:50)
biggrin.gif Nu cia tiek prigyret, jau ir man idomu, kur musu kaimuke Siauliuose yra pirkt? blush2.gif


Aš pirkau "Kristos" kirpykloje ax.gif .
Atsakyti
O koki sampuna patartumet isigyti ploniems greit besiriebaluojantiems plaukams? Tiesa, riebaluojasi tik saknys o galai tokie sausoki tai nezinau ar tiks mano plaukams kazkas is milshak'o? ax.gif
Atsakyti

Merginos,gal galit parekomenduot gerą kirpėją Vilniuje,kuri dažo su milkshake dažais.Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Galvoju keist kirpėją...kur dar KLP dažo su milk shake'u g.gif
Vis neapsisprendžiu, kas plaukams geriau - milk shake' o ar loreal dažai g.gif
Atsakyti
Sveikos,
siandien ir as isbandziau Milk shake putas.. Kol kas tik apie kvapa galiu pasakyti, tai wub.gif O ryt pabandysiu nebedet kitu priemoniu, tada paziesiu kaip vien sios putos veikia ax.gif
Lyg ir visa tema perskaiciau, tai supratau, kad Vilniuje Kestucio gatvej galima pilstomo sampuno susiveikti? g.gif Gal kas tikslesni adresa zinot? Buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2007 12 27, 10:33)
O koki sampuna patartumet isigyti ploniems greit besiriebaluojantiems plaukams? Tiesa, riebaluojasi tik saknys o galai tokie sausoki tai nezinau ar tiks mano plaukams kazkas is milshak'o? ax.gif


Mano plaukai tokie patys verysad.gif , tik dar be to ir dazyti (sviesinti) ir labai mazos apimties. Todel labai idomu, ar yra kazkas is Milk Shake sampunu ir balzamu (kaukiu), kurie tiktu tokio tipo plaukams (priduotu apimties, drekintu, bet neriebintu, apsaugotu spalva) g.gif
Atsakyti
aš naudoju ampulytes Milkshake ir man jos labai super wub.gif
Atsakyti