Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(Saule222 @ 2007 11 15, 14:08)
Vakar kirpėja sakė, kad yra kažkoks šampūnas su moliu iš Milk Shake g.gif Rekomendavo pabandyti, sakė jis skirtas toms, kurių plaukai greitai riebaluojasi prie šaknų, o galiukai sausi. Gal esat kuri išbandžiusi?


tai kad turbut ne is Milk shake, o is Simply zen, ten yra sampunas su baltuoju moliu riebiems plaukams, parduodamas ten pat kur prekiaujama milk shake produkcija. bet bandzius nesu
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 12, 22:29)
Ačiū, o įdomu, ar tų pilstomų kokybė nesiskiria nuo nepilstomų  g.gif



na ash pries tai turejau nepilstoma - sausiems plaukams, tj buvo ir toks tirstokas, ne is kart suputoja, tik kai antra karta plauni... kvepia thumbup.gif plaukam poveikis puikus thumbup.gif
paskui del taupumo nusipirkau pilstomo dazytiem plaukam, tokia pati konsistencija, gal kiek daugiau matinis nei baltas (turejau pries tai tj matinis daugiau baltai buvo), poveikis tj toks pat geras kaip ir nepilstomo, o kvapas ir kitoks siek tiek (na kitoks, ne vanile o su kazkokiu preiskoniu)...zodziu nei kiek nenusivyliau 4u.gif ax.gif neapsimoka pirkti nepilstomo tongue.gif ISITIKINAU cool.gif tikiuosi ir jum tiks ir patiks wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(esca @ 2007 11 19, 16:52)
na ash pries tai turejau nepilstoma - sausiems plaukams, tj buvo ir toks tirstokas, ne is kart suputoja, tik kai antra karta plauni... kvepia  thumbup.gif  plaukam poveikis puikus  thumbup.gif
paskui del taupumo nusipirkau pilstomo dazytiem plaukam, tokia pati konsistencija, gal kiek daugiau matinis nei baltas (turejau pries tai tj matinis daugiau baltai buvo), poveikis tj toks pat geras kaip ir nepilstomo, o kvapas ir kitoks siek tiek (na kitoks, ne vanile o su kazkokiu preiskoniu)...zodziu nei kiek nenusivyliau  4u.gif  ax.gif  neapsimoka pirkti nepilstomo  tongue.gif  ISITIKINAU  cool.gif  tikiuosi ir jum tiks ir patiks  wub.gif  rolleyes.gif

Ačiū. Smagu, kad tokie geri atsiliepimai smile.gif . Tik labai norėčiau sužinoti tikslų adresiuką tos parduotuvės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 19, 18:02)
Ačiū. Smagu, kad tokie geri atsiliepimai  smile.gif . Tik labai norėčiau sužinoti tikslų adresiuką tos parduotuvės  ax.gif



biggrin.gif malonu ir man kad taip siltai isklausot 4u.gif

o parduotuve sitam forume jau daug kartu mineta, Kaune Mickeviciaus gatveje, netoli "Milano" (tikiuos kad toks pavadinimas) ir salia tos kirpyklos yra gerimu pasaulis smile.gif jei atsistosi laisveje kur kertasi mickeviciaus gatve su pacia laisve tai jei ziuresi i sobora - eik i desine smile.gif
na cia ir nupasakojau, bet tikrai galima lengvai rasti rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(esca @ 2007 11 22, 22:35)
biggrin.gif  malonu ir man kad taip siltai isklausot  4u.gif

o parduotuve sitam forume jau daug kartu mineta, Kaune Mickeviciaus gatveje, netoli "Milano" (tikiuos kad toks pavadinimas) ir salia tos kirpyklos yra gerimu pasaulis smile.gif jei atsistosi laisveje kur kertasi mickeviciaus gatve su pacia laisve tai jei ziuresi i sobora - eik i desine  smile.gif
na cia ir nupasakojau, bet tikrai galima lengvai rasti  rolleyes.gif  smile.gif

dar klausimu ir as turiu blush2.gif o butinai reikia savo tara imt ar ten duoda? ir koks darbo laikas, gal kartais zinot? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 11 23, 14:58)
dar klausimu ir as turiu  blush2.gif o butinai reikia savo tara imt ar ten duoda? ir koks darbo laikas, gal kartais zinot?  g.gif  4u.gif


Tarą reikia savo turėti, nes ten jie neturi...na aš kai vieną kart neturėjau, tai pasiūlė įpilti į jau išpilstyto šampūno butelį, bet kad jo talpa 1 l., o jei tu perki 100 ar 200 ml. tai tas litrinis butelis visai ne į temą lotuliukas.gif o dirba man atrodo iki 19 val. (darbo dienom, o šeštadienį trumpiau)
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2007 11 12, 22:19)
man tai labai patiko ir šampūnas ir dažais plaukus dažau, bet kondicionierius putų pavidalu tai ne  schmoll.gif  dėl taros. Liko gal pusė putų, o tas purškiklis ėmė ir sugedo doh.gif  Teko išmest, daugiau tokių nepirksiu

Aš irgi įsigijau šitas putas, tai man kažkaip nelabai irgi schmoll.gif gal kad neįpratus purkšti, mechanizmas kol kas nesugedo, bet pats jų poveikis mano plaukams netinka kažkaip. Kartu su putom paėmiau šampūną garbanotiems plaukams (putos, beje irgi skirtos garbanotiems plaukams), kadangi esu su cheminiu, tai šitos priemonės taip suminskština plauką, kad jis tampa net per daug glotnus ir tarsi plonesnis, jokio pasipūtimo neduoda ir apimties... gal tiktų toms, kurios visai savo garbanų iššukuoti negali ir turi kietus plaukus g.gif įtariu grįšiu prie savo numylėto šampūno ir balzamo dažytiems plaukams wub.gif bet va, norėjau pakeisti, kad nepriprastų plaukučiai..
Atsakyti
Aš irgi jau prisipirkau visko iš milk shake. labai esu patenkinta.Norėjau paklausti gal kuri iš jūsų šviesina plaukus su milku,nes man du metus kirpėja dažė su milku,o vat kai nuėjau į kitą kirpyklą ir pasakiau, kad noriu šviesinti su milk shake, tai ji sako milk shake taip nenubalins plauko. Jis tik ryžą atspalvi duos.Bet man sakau jau kiek metu dažo ir išgauna gražią spalvytę. Tai sako tai ir eik pas savo kirpėj,jei ji išgauna. tai likau pasimetus nebežinau kuri iš jų meluoja,gal kas gali atsakyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2007 11 23, 11:59)
Aš irgi įsigijau šitas putas, tai man kažkaip nelabai irgi  schmoll.gif gal kad neįpratus purkšti, mechanizmas kol kas nesugedo, bet pats jų poveikis mano plaukams netinka kažkaip. Kartu su putom paėmiau šampūną garbanotiems plaukams (putos, beje irgi skirtos garbanotiems plaukams), kadangi esu su cheminiu, tai šitos priemonės taip suminskština plauką, kad jis tampa net per daug glotnus ir tarsi plonesnis, jokio pasipūtimo neduoda ir apimties... gal tiktų toms, kurios visai savo garbanų iššukuoti negali ir turi kietus plaukus g.gif įtariu grįšiu prie savo numylėto šampūno ir balzamo dažytiems plaukams  wub.gif bet va, norėjau pakeisti, kad nepriprastų plaukučiai..


O kiek mokejai uz sampuna ir putas garbanotiems plaukams?mano plaukai lb kieti ir lb garbanoti,tai manau jis man visai tiktu?ir kur pirkai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2007 11 26, 13:51)
O kiek mokejai uz sampuna ir putas garbanotiems plaukams?mano plaukai lb kieti ir lb garbanoti,tai manau jis man visai tiktu?ir kur pirkai? 4u.gif

Jei gerai pamenu, tai po 34 Lt, ne maždaug... pirkau "Bolero" Vivulskio g. Vilniuje smile.gif ten visą produkciją ir perku, nes nežinau, kur dar parduoda ax.gif gal kas pasidalins žiniom biggrin.gif
o jei tavo plaukučiai kieti ir stipriai garbanoti, tai, manau, tau tiks. Dar man labai nepakeičiamas dalykas yra tokios kapsulės, atstatančios plauką, stiklinėse ampulytėse thumbup.gif
Atsakyti
Nusipirkau snd simply zen linijos nourishing plauku kauke.dar nebandziau,gal yra bandziusiu? 4u.gif Mokejau 45 lt.Ir idomu,ar visuose salonuose kaina vienoda?Ar skiriasi pagal miesta,salona ir pan?
Atsakyti
Nusipirkau Milk_shake serumą garbanotiems plaukams, esu labai patenkinta. Jo tiek mažai tereikia, o plaukučiai pasidaro tokie minkšti, iššukuojami ir tvarkingai krenta thumbup.gif .
Atsakyti