Įkraunama...
Įkraunama...

Atminkime Kamilę

Tik dabar perskaičiau visą temą...
LABAI DIDELĖ IR NUOŠIRDI UŽUOJAUTA,NEPAKELIAMAS SKAUSMAS JUS UŽKLUPO...laikykitės tėveliai,KAMILYTĖ visada bus šalia jūsų.
Atsakyti
QUOTE(Viltis_ @ 2005 06 08, 08:28)
Darbe tarp zmoniu nurimstu. Skaitau jusų žinutes, paverkiu, prisimenu ir vel i prieki. Sunku, be galo sunku. Bet ka daryti? O mano darbo vieta darželyje, tame pačiame darželyje kur Kamilyte lanke darželi...



QUOTE(Naujoke25 @ 2005 06 15, 11:10)
be galo sunku dirbti tarp vaikučių, kai matai kad savo tame tarpe nėra ir niekada nebebus ir nebematysi kaip jis auga.. Tačiau aš tikiu, kad tas vaikutis šviečia maža žvaigždute Jums iš dangaus ir visada yra šalia ir nematomai šluosto mamytei ašarytes.. Stiprybės Jums  heart.gif  heart.gif  heart.gif


laikykites, stiprybes dar karteli
Atsakyti
QUOTE(Viltis_ @ 2005 06 05, 21:51)
ACIU VISIEMS UZ GERUS ZODZIUS. Vakar buvo 2 savaites kai mire Kamilyte. Bandome ieskoti ramybes, bet taip sunku. Viskas primena, kiekvienas kampelis, kiekvienas judesys, kiekviena mintis. Mes keiciames, tampame brandesni, beldziames i Dievo meile. Tikejimas, kad jai gerai padeda gyventi. Kalbames su ja kiekviena diena. O sianakt sapnavau grazu sapna su Dukryte...



Be galo skaudu.Linkiu stiprybes.Ji reikalinga Jusu sunui ir Jum abiem.
Apie stiprybe sneku na ba reikalo-pati turiu dukra su smegenu kirmino hipoplazija(koordinacijos beveik visai neturim).Mes zinom,kad angelelio gyvenimo laikas nebus ilgas,taciau stiprybe ir tikejimas musu seimos nepalieka.
Dar karteli-stiprybes.
Atsakyti
QUOTE(Mažuliukas1 @ 2005 06 26, 21:14)
Be galo skaudu.Linkiu stiprybes.Ji reikalinga Jusu sunui ir Jum abiem.
Apie stiprybe sneku na ba reikalo-pati turiu dukra su smegenu kirmino hipoplazija(koordinacijos beveik visai neturim).Mes zinom,kad angelelio gyvenimo laikas nebus ilgas,taciau stiprybe ir tikejimas musu seimos nepalieka.
Dar karteli-stiprybes.



Aciu, Mažuliuk. Jei nesunku apie tai kalbeti papasakok kaip jums einasi? Kiek laiko sergate?As tikiu, kad mamos meilė ir tikėjimas yra galingi keliai i vaiko ramybę. Ta viltis labai stipri jega. Visa tai pati išgyvenau.
Atsakyti
QUOTE(Viltis_ @ 2005 06 27, 09:50)
Aciu, Mažuliuk. Jei nesunku apie tai kalbeti papasakok kaip jums einasi? Kiek laiko sergate?As tikiu, kad mamos meilė ir tikėjimas yra galingi keliai i vaiko ramybę. Ta viltis labai stipri jega. Visa tai pati išgyvenau.


Sveika,Viltie.
Jau per du metus bandau priprasti prie minties,kad mano dukrelė serga.Padedam jai kiek galim ir kuo galim.
Pas mus pažeista chromosoma.Nuo pat gymimo vien ligos.Atlaikėm širdies zondavimą,dvi atviras širdies operacijas,labai sunkų bakterinį plaučių uždegimą.Vienu metu beveik visai neturėjome imuniteto(leukocitų buvo vos 2,0).
Pripažino cerebrinį paralyžių,nor vaikas pakankamai gerai savo raumenis valdo.Tačiau dėl kirmino hipoplazijos negali vaikščioti-liksvaros nelaiko.Taip ir svirduliuojame kaip galim.
Genetikai kaip susitarę vienu balsu perša,kad neturėtume daug vilties,nes su tokia chromosomine liga ilgiausiai išgyvena iki 8-10 metų.Sunku tai girdėti kas 3 mėn,kai vaikui atlikinėjami kraujo tyrimai.
O šiaip su kiekviena diena stengiamės vaikui atiduoti viską,kas yra pasaulyje geriausia.Džiaugiamės kiekviena smulkmena.
Vadovaujuosi posakiu:"gyvenimas yra gyvenimas".
Begalo myliu savo vaikus ir noriu,kad dukružė kaip galima ilgiau šildytų mus savo šypsena,žydrom akutėm,baltom garbanom.
Kartais atrodo,kad tai tikrai angeliukas. wub.gif
Atsakyti
Mažuliuk, tu šaunuole. Džiaukis tuo gyvenimu. Mes sirgome 0,5 metų. Iki tol nezinojome kas yra sloga. Paskutines 6 savaites, kai medikai nieko negalejo padeti, slaugeme patys. Ir laselines stateme, leidome vakcina, parsivežtą iš Novosibirsko. O tu nenoretum kreiptis i Novosiborską? As turiu internetini puslapi. Jei nori pamatyti Mano Angeliuka-Kamilyte eik i svetaine: www.rugile.com ieškok prie Angeliukai.
Atsakyti
Oi mamytes vis uzeinu cia ir negaliu iseit neverkus sad.gif
Uzejau i ta svetaine, Dieve sirdis plyso is skausmo ziurint i ANGELIUKU nuotraukas wub.gif sad.gif ,o Kamilyte kokia grazute wub.gif .Stiprybes jums mamytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristin @ 2005 06 29, 18:04)
Oi mamytes vis uzeinu cia ir negaliu iseit neverkus sad.gif
Uzejau i ta svetaine, Dieve sirdis plyso is skausmo ziurint i ANGELIUKU nuotraukas wub.gif  sad.gif ,o Kamilyte kokia grazute wub.gif .Stiprybes jums mamytes 4u.gif

cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
nu ner teisybes nors tu ka! Skauda ir man sirdele uz jus, ir del Jusu Angeleliu cry.gif
Atsakyti
Laikas bėga. Jau keturios savaites kai Kamilyte išėjo. Buvo mišios (nors vaikučiai be nuodėmių), bet surinkome visus artimuosius. Meldėmės, važiavome į gamtą prie Šventosios upės. Čia Kamilytė išvaikščiojo visas pievas. Čia mes kelių mėnesių miegojome palapinėje, maudėmės, džiaugėmės gyvenimu. Kaip vyras pasakė: Čia jos kieviena pėdelė išvaikščiota. Tas laikas niekada nebegrįž... RAMYBĖS VISIEMS. DŽIAUKITĖS GYVENIMU.
Atsakyti

Viltis,

Metų mozaikojeyra vieta rudeniui: spalvingam šaltėjančiam, niūriam ir lietingam.Žmogaus gyvenime, bešviesių ir džiaugsmingų laikotarpių, yra išsiskyrimo naktis. Ji aplankė jūsų šeimą , jums be galo sunku skirtis su dukryte , bet jai reikia ramybės aname pasauylje ,matydama sielvarto skraiste apsigaubusius savo artimuosius ji kenčia kaip ir jūs.Labai sunki ir skausminga artimojo netektis ,bet .............

Stiprybės ir ramybės jūsų šeimai.

Atsakyti
QUOTE(Viltis_ @ 2005 06 27, 17:56)
Mažuliuk, tu šaunuole. Džiaukis tuo gyvenimu. Mes sirgome 0,5 metų. Iki tol nezinojome kas yra sloga. Paskutines 6 savaites, kai medikai nieko negalejo padeti, slaugeme patys. Ir laselines stateme, leidome vakcina, parsivežtą iš Novosibirsko. O tu nenoretum kreiptis i Novosiborską? As turiu internetini puslapi. Jei nori pamatyti Mano Angeliuka-Kamilyte eik i svetaine: www.rugile.com ieškok prie Angeliukai.


Sveika,Viltie,
buvau isvykus,tik grizus puoliau prie kompo.Asaros tryksta-ji tikras angeliukas.As pries puse metu daznai sapnuodavau savo mazyle karste,bijodavau uzmigti,prasededavau prie loveles,kai ji miegodavo.Dabar jau apsipratau,gal daugiau stiprybes igavau.O del to puslapio -butu be galo idomu.Lauksiu.
Atsakyti
Ačiū, Gene, tikrai gražūs žodžiai. Protas tai suvokia, bet kaip tai priimti vidumi? Mes stengiamės...
Mažuliukas 1, tau internetinis puslapis:www.transplantation.ru/index.shtml
kontaktuose yra Seledcovo rekvizitai (mes kreipėmės pas jį).
Rašyk, skambink, o gal galės padėti? Kai padarius nuotrauką, Kamilytei rado auglį smegenų kamiene (4 cm),gydytojai nuleido rankas. Mes ieškojome visokių išeičių:važiavome pas kunigą egzorcistą, gydėmės žolelėmis, sanatorijoje darėme pratimus. O kai nustatė 6 cm (per 0,5 metų), kreipėmės į NOvosibirską. Turėjome mažą viltį. Deja, kai vaikui dirba tik du centrai:kvėpavimo ir širdies, Tu esi bejėgis. Bet aš dabar žinau, kad padariau viską kas buvo mano jegoms. Mažuliukas 1, vilties tau ir tikėjimo. Laikykis!
Atsakyti