Įkraunama...
Įkraunama...

Atminkime Kamilę

Labai užjaučiu sad.gif Stiprybės jums heart.gif
Atsakyti
Užjaučiu...
Atsakyti
ACIU VISIEMS UZ GERUS ZODZIUS. Vakar buvo 2 savaites kai mire Kamilyte. Bandome ieskoti ramybes, bet taip sunku. Viskas primena, kiekvienas kampelis, kiekvienas judesys, kiekviena mintis. Mes keiciames, tampame brandesni, beldziames i Dievo meile. Tikejimas, kad jai gerai padeda gyventi. Kalbames su ja kiekviena diena. O sianakt sapnavau grazu sapna su Dukryte...
Atsakyti
QUOTE(Viltis_ @ 2005 06 05, 19:51)
ACIU VISIEMS UZ GERUS ZODZIUS. Vakar buvo 2 savaites kai mire Kamilyte. Bandome ieskoti ramybes, bet taip sunku. Viskas primena, kiekvienas kampelis, kiekvienas judesys, kiekviena mintis. Mes keiciames, tampame brandesni, beldziames i Dievo meile. Tikejimas, kad jai gerai padeda gyventi. Kalbames su ja kiekviena diena. O sianakt sapnavau grazu sapna su Dukryte...

Tik paskaitau jusu zinutes ir cry.gif cry.gif cry.gif .Stiprybes jums 4u.gif
Atsakyti
Darbe tarp zmoniu nurimstu. Skaitau jusų žinutes, paverkiu, prisimenu ir vel i prieki. Sunku, be galo sunku. Bet ka daryti? O mano darbo vieta darželyje, tame pačiame darželyje kur Kamilyte lanke darželi...
Atsakyti
be galo sunku dirbti tarp vaikučių, kai matai kad savo tame tarpe nėra ir niekada nebebus ir nebematysi kaip jis auga.. Tačiau aš tikiu, kad tas vaikutis šviečia maža žvaigždute Jums iš dangaus ir visada yra šalia ir nematomai šluosto mamytei ašarytes.. Stiprybės Jums heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltis_ @ 2005 06 05, 20:51)
ACIU VISIEMS UZ GERUS ZODZIUS. Vakar buvo 2 savaites kai mire Kamilyte. Bandome ieskoti ramybes, bet taip sunku. Viskas primena, kiekvienas kampelis, kiekvienas judesys, kiekviena mintis. Mes keiciames, tampame brandesni, beldziames i Dievo meile. Tikejimas, kad jai gerai padeda gyventi. Kalbames su ja kiekviena diena. O sianakt sapnavau grazu sapna su Dukryte...


Viltie, laikykis neveltui tavo nick'as toks. Jokie paguodos žodžiai nesugrąžins mylimos dukrytės, bet patikėk, neabejingi žmonės svetimam skausmui. Ramybės tau ir tavo šeimai 4u.gif
Atsakyti
Laikykitės heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
kaip netiketai uzklupau si skyreli ir perskaiciau
Labai jus uzjauciu, jums dideles kantrybes ir istvermes,man asaros rieda skruostu cry.gif isivaizduoju kaip jums sunku.Laikykites nepaluzkit heart.gif
Atsakyti
Uzjauciu sad.gif
Atsakyti
Mane labai smarkiai sukretė ši baisi nelaimė užgriūvusi Jūsų šeimą.......

Pareikšdama Jums nuoširdžią užuojautą, tegaliu paguosti, kad Jūsų Kamilytė vistiek visada bus kartu su Jumis: mintyse, žodžiuose, darbuose ir visada šiltuose Jūsų prisiminimuose. Telieka tik tikėti, kad jai danguje gera, ramu ir ji, pavirtusi į mažą žvaigždelę, kiekvieną vakarą sugrįžta į Jūsų namus...

Linkiu Jums sielos ramybės ir dvasinės stiprybės.
Atsakyti
Uzjauciu
Nepraraskit stiprybes ir nepaluzkit, dabar ji mazas angeliukas, kuris jus lanko ir saugo
Atsakyti