Įkraunama...
Įkraunama...

Atminkime Kamilę

QUOTE(Viltis_ @ 2005 09 21, 16:49)
tikrai Dievo valia kitokia.o kodėl? kas atsakys?ką gyvenime padariau ne taip, kad turiu dabar tai gyventi?klausimai, i kuriuos nera atsakimo...

Mano močiutė daug kartų yra sakiusi, kad Dievulis pasirenka vaikučius būti savo angeliukais. Jie būna patys geriausi, gražiausi, protingiausi (kuo toliau, tuo labiau tikiu tais žodžiais). Tokie vaikai yra skirti ne gyvenimui, o Dievui. Matyt Kamilytė irgi buvo Dievo kūdikėlis, kuris turėjo tapti mažu angeliuku.
Atsakyti
Sveiki, kuo toliau tuo sunkiau visa tai savy isnesioti. Kartais atrodo, kad cia ne as,kad as sapnuoju,kad viskas pasikeis.Ir vel sugriztu i realibe. Atvaziuojame prie kapelio, stovime su viru apsikabine, meldziames...spalio 26 jai keturi metukai
Atsakyti
Viltis, meluočiau jeigu sakyčiau, kad suprantu ką Jums tenka patirti, išgyventi, tačiau iš visos širdies Jus užjaučiu ir linkiu didelės tvirtybės...

Visur Tu vaikeli esi:
Rasos lašely,
Dangaus žvaigždelėj,
Baltam debesy,
Gatvės šurmuly...

Rasos lašelis primins man Tavo ašarėlę,
Žvaigždelė spindinti -
Vaikelio akeles.
Danguj regėsiu aš svajonę gražią -
Štai ten renki prie jūros kriaukleles,
O eidama gatve aš dar ilgai girdėsiu Tavo juoką
Ir atsisukus akys klaidžios -
Gal tai Tu...
Bet ne... širdelėj Tu esi manojoj:
Prisiminimuose, sapnuos...

Parašiau šias eilutes... net nežinau kodėl... kartais taip įsijaučiu į kito skausmą ir regis tas skausmas ir mano pačios, bent jau kruopelytė jo...
Tvirtybės jums, pasimelsiu už jūsų angelėlį...
Atsakyti
Vilmux, aciu tau. Toks eilerastis.....pirma karta givenime nezinau ka rasiti, atorodo viskas ir pasakita. cia viskas apie ja. Ar tau teko matiti jos nuotrauka? O gal manei ja dar zemeje? nes taip graziai parasei,kaip ja regedama. ACIU!!!!!!!!

QUOTE(vilmux79 @ 2005 10 12, 17:21)
Viltis, meluočiau jeigu sakyčiau, kad suprantu ką Jums tenka patirti, išgyventi, tačiau iš visos širdies Jus užjaučiu ir linkiu didelės tvirtybės...

Visur Tu vaikeli esi:
Rasos lašely,
Dangaus žvaigždelėj,
Baltam debesy,
Gatvės šurmuly...

Rasos lašelis primins man Tavo ašarėlę,
Žvaigždelė spindinti -
Vaikelio akeles.
Danguj regėsiu aš svajonę gražią -
Štai ten renki prie jūros kriaukleles,
O eidama gatve aš dar ilgai girdėsiu Tavo juoką
Ir atsisukus akys klaidžios -
Gal tai Tu...
Bet ne... širdelėj Tu esi manojoj:
Prisiminimuose, sapnuos...

Parašiau šias eilutes... net nežinau kodėl... kartais taip įsijaučiu į kito skausmą ir regis tas skausmas ir mano pačios, bent jau kruopelytė jo...
Tvirtybės jums, pasimelsiu už jūsų angelėlį...

Atsakyti
Viltis atleisk, kad vakar neatsakiau...
Deja šiame gyvenime neteko pažinti Jūsų Kamilytės, mačiau jos nuotraukytes Rugutėje, skaičiau Jūsų skaudžią istoriją... Parašiau šias eilutes galvodama apie kančias, kurias tenka patirti dar visai kūdikiams, apie tą neviltį kuri apsigyvena mamos širdyje, apie Niką, Julių, Jurgį, Kamilytę...
Dar kartelį priimkite mano užuojautos žodžius. Aš ir pati auginu sūnų, beveik Kamilytės vienmetį... Dovanoju mano parašytas eilutes angelėlio Kamilytės atminimui...
Malonu bet kada su Jumis pabendrauti... Tikiuosi tęsime pažintį... wub.gif
Atsakyti
console.gif stiprybės Jums. laikykites
Atsakyti
Dar karta aciu visiems. Dabar bendrauju su savo 15-meciu suneliu. Jis givena Traukuose, ten mokosi, busimasis irkluotojas. Labai retai grizta namo. tai dziaugiuosi kiekviena minute praleista su juo. Nors jis jau tikras viras, stengiuosi bendrauti, kalbeti. Sesutes netektis ji subrandino,jis suaugo. Juk prie jo akiu ji augo,jis ja migdidavo, paskodavo juokingas pasakas. Kamilite ISEJO NAMO,jis buvo greta jos. visa tai jam teko isgiventi. Jam buvo nelengva. Dziaukimes savo vaikuciais, mamites. stengimes juos isklausiti,suprasti
Atsakyti
Viltis, džiaugiuosi, kad radote paguodą savo sūnuje, kad turite dėl ko gyventi... sėkmės, tvirtybės Jums wub.gif
Atsakyti
viltis , net apsverkiau beskaitydama . cry.gif cry.gif . Gyvenimas mums duotas kaip dovana . Reikia moket džiaugtis kiekviena mums duota minute.
Atsakyti
Ašaros kaupiasi beskaitant- nėra žodžių... Tik jaučiu kaip visa tai yra neteisinga. Stiprybės tėveliams : "Viltis panaši į nakties dangų: nėra tokio kampelio, kur atkakliai ieškanti akis nesurastų galų gale kokios nors žvaigždės." O.Felje
Atsakyti
Viltis, noriu pasakyti, kad mintimis ir malda esu su Jumis šią sunkią Jums dieną (jeigu neklystu šiandien Kamilytei būtų buvę ketveri metukai).

Stiprybės Jums, jeigu norite pabendrauti parašykite man vanila@one.lt

Atsakyti
Vėlinių žvakelė Kamilei...

user posted image
Atsakyti