Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

Tęsiant rožinių makiažų temą, rodau savo akytes blush2.gif . Tik blakstienos čia nekaip atrodo.

user posted image
Atsakyti
Man tai labai gražiai atrodo smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ausraiii @ 2007 12 10, 17:09)
Tęsiant rožinių makiažų temą, rodau savo akytes blush2.gif . Tik blakstienos čia nekaip atrodo.

gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ausraiii @ 2007 12 10, 17:09)
Tęsiant rožinių makiažų temą, rodau savo akytes blush2.gif . Tik blakstienos čia nekaip atrodo.

user posted image

Pritariu daktarienei -liuks atrodo thumbup.gif kad nebutu off topic'as papasakok kaip dazei rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 11, 11:40)
Pritariu daktarienei -liuks atrodo thumbup.gif kad nebutu off topic'as papasakok kaip dazei rolleyes.gif


Ačiū visoms už komplimentus blush2.gif

Čia buvo toks švelnesnis makiažas vakarėliui, nes kažkaip atsibodo tos tamsios spalvos. Šėšėliai tai gal patys prasčiausi koki būna, pirkus aš juos labai seniai, jau norėjau išmest tvarkydama kosmetinę, bet pabandžiau ir visai patenkinta likau biggrin.gif
Su juodu pieštuku nubrėžiau liniją virš blakstienų, vidinį akies kamputį dažiau šviesiausiais perlamutriniais šešėliais (norėjau kažką panašaus į angelo akis padaryt), vidinę voko pusę ryškinau rausvais, o išorinę vėl baltais perlamutriniais šešėliais (paprastai darau priešingai t.y. tamsesnėm spalvom dažau išorinę voko dalį, o šviesesnėm vidinę. Bet čia pabandžiau kitaip.) Ne to kia ryškia rausva padažiau perėjimą nuo voko iki antakio, o prie pat antakio vėl balta.

Prirašiau daug doh.gif , nors visai nedaug laiko užima pats maliavojimasis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ausraiii @ 2007 12 10, 18:09)
Tęsiant rožinių makiažų temą, rodau savo akytes blush2.gif . Tik blakstienos čia nekaip atrodo.

user posted image

kaip grazu smile.gif man labai patinka ruzavi seseliai,pati daznai tokiais pasidazau blush2.gif
Atsakyti
biscuit man tu labai graziai atrodai ir be makiazo thumbup.gif o akiu spalva wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ausraiii @ 2007 12 10, 18:09)
Tęsiant rožinių makiažų temą, rodau savo akytes blush2.gif . Tik blakstienos čia nekaip atrodo.

user posted image


labai dailiai padazyta bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 11 gruodžio 2007 - 23:11
http://public.fotki....as/mano-vi.html

cia mano makiazas, maxfactor krempudra, loreal seseliai, nivea lupu blizgesys
Atsakyti
Gera najiena! Gruodzio men. nuo 14 iki 20d. vyks Kaledine muge Ausros g. futbolo manieze( prie ledo arenos). Bus daug nuolaidu!
Nemokami mini makiazai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asariukele @ 2007 12 12, 13:48)
http://public.fotki....as/mano-vi.html

cia mano makiazas, maxfactor krempudra, loreal seseliai, nivea lupu blizgesys

nesupyk, bet man atrodo, kad tie zalsvi akiu seseliai ir tavo plaukus zalsvais daro blush2.gif keisciau seselius i tamsesnius zalius rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 12 gruodžio 2007 - 13:58
dailios katytes akys wub.gif
su kuo galima butu tokius pravedimus padaryt? su piestuku jauciu greitai isplauktu g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldu: 12 gruodžio 2007 - 20:26