Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

QUOTE(Eveliina @ 2007 12 10, 10:48)
cia tai labai jau barbiskai atrodo  schmoll.gif

Atspejai drinks_cheers.gif sita kolekcija MAC ir vadinasi "Barbie" biggrin.gif pas blondine roziniai seseliai man graziai paderinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 12 10, 11:48)
cia tai labai jau barbiskai atrodo  schmoll.gif



Sveikutes visos pirma karta uzmaciau sita super temyte thumbup.gif

Nemoku as saves malevoti visai... visas mano didysis makiazas einant i koki baliu tai skysta pudra+blakstienu tusas (kurio niekaip dar iki siol netrupancio neradau.. g.gif )

O tas barbiskas makiazas tai man drinks_cheers.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 10, 11:50)
Atspejai drinks_cheers.gif sita kolekcija MAC ir vadinasi "Barbie" biggrin.gif pas blondine roziniai seseliai man graziai paderinti ax.gif

man kaip tik pas brunete graziau atrodo mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 12 10, 14:48)

blink.gif na cia man jau visiskai teatrinis/podiuminis makiazas....
Papildyta:
QUOTE(Eveliina @ 2007 12 10, 11:43)
man kaip tik pas brunete graziau atrodo mirksiukas.gif  4u.gif

Man ta zalia spalva kazkaip ikyriai atrodo biskiuka salia rozines... blush2.gif
Atsakyti
man atrodo, kad tas makiazas tuoj ims byreti gabalais doh.gif atrodo labai nenaturaliai, tokia butaforija. mano MB tokiu taaaip nepakencia g.gif kazkada smagiai kalbejome su jo draugais apie makiaza, tai visi buvo vienos nuomones: jei is tolo matosi, kad pasidaziusi, nieko gero lovoje nebus, t.y. nuvalius viska pacios kojos nesamoningai gali nesti namo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 12 10, 15:00)
man atrodo, kad tas makiazas tuoj ims byreti gabalais doh.gif  atrodo labai nenaturaliai, tokia butaforija. mano MB tokiu taaaip nepakencia g.gif  kazkada smagiai kalbejome su jo draugais apie makiaza, tai visi buvo vienos nuomones: jei is tolo matosi, kad pasidaziusi, nieko gero lovoje nebus, t.y. nuvalius viska pacios kojos nesamoningai gali nesti namo lotuliukas.gif

tai ten dar negaltuinis, galutinis čia biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 10 gruodžio 2007 - 15:02
QUOTE(biscuit @ 2007 12 07, 14:35)
kadangi jus cia visos labai gerai mokate, tai padekite man neismanelei verysad.gif  kokios spalvos man tiktu g.gif  visiskai nesimaliavoju ir supratimo neturiu doh.gif  blush2.gif reikia pradeti kol vyras nepabego mirksiukas.gif
mano veidelis prasantis jusu pagalbos

busiu laaaaabai dekinga, nes zadu sturmuoti Kristiana bigsmile.gif

Kas cia dabar per kompeksai? Kokia grazi mergina! ir vaikutis koks grazus smile.gif Vyras turetu tik gyvent ir dziaugtis 4u.gif O as sturmuojant Kristiana pirmiausia isigyciau labai gera krempudra, matosi, kad veidukas ir taip be didesniu problemu, bet sulyginus veido spalva ir padarius ji tobula gal net praeitu noras dazytis mirksiukas.gif tada dar prisitaikyti blizgesi ir tusa, nors blakstienos jau tose nuotrakose atrodo kaip dazytos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 12 10, 17:02)
tai ten dar negaltuinis, galutinis čia  biggrin.gif
user posted image


atrodo kaip transvestitas arba caraite lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 12 10, 15:07)
atrodo kaip transvestitas arba caraite lotuliukas.gif  tongue.gif

man tai panasu i sokeja....
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 12 10, 15:07)
atrodo kaip transvestitas arba caraite lotuliukas.gif  tongue.gif


Man į transvestitą labiau užneša laugh.gif






Atsakyti
Transvestitas smile.gif
Atsakyti