Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

biscuit, nu tikrai gražuolė thumbup.gif
man atrosdo, tavo tipas šiltas, tai tau turėtų tikti šiltos spalvos - smėlio, šokolado ar gelsvai ruda iki oranžinės, alyvinė, visų atspalvių žalia, vario, chaki. Venk juodos ir baltos derinio

Papildyta:
būtinai pavartyk šitos temos puslapiu, čia pridėtu daug labai gerų patarimų su nuotraukom, paveiksliukais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 12 07, 15:35)
biscuit, nu tikrai gražuolė  thumbup.gif
man atrosdo, tavo tipas šiltas, tai tau turėtų tikti šiltos spalvos - smėlio, šokolado ar gelsvai ruda iki oranžinės, alyvinė, visų atspalvių žalia, vario, chaki. Venk juodos ir baltos derinio

Papildyta:
būtinai pavartyk šitos temos puslapiu, čia pridėtu daug labai gerų patarimų su  nuotraukom, paveiksliukais  thumbup.gif


aciu, o as tundra su balta, kad terliojuos doh.gif sakau kodel niekas nesigauna blush2.gif

visa tema perskaityta, tiesiog geriau patarimus duoti, kai matai zmogaus veida, nes is tu spalvu paleciu labai sunku kazka nuspresti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 07 gruodžio 2007 - 15:44
QUOTE(prieblanda @ 2007 12 07, 15:25)
Jei po apatiniu voku piešei, tai akys tikrai dėl to optiškai sumažėjo, dėl to aš tai niekada nedažau  ax.gif

ne, po apatiniu voku netepiau, tik akių kampučius prie nosies šešėliukais patepiau g.gif bet taip dar nėra buvę, taip akys sumažėjo, kad pati išsižiojau ohmy.gif kaip be akių rolleyes.gif

man dar bėda su lūpdažiais, niekaip nerandu savo spalvos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 12 07, 19:31)
ne, po apatiniu voku netepiau, tik akių kampučius prie nosies šešėliukais patepiau g.gif bet taip dar nėra buvę, taip akys sumažėjo, kad pati išsižiojau ohmy.gif kaip be akių rolleyes.gif

man dar bėda su lūpdažiais, niekaip nerandu savo spalvos rolleyes.gif

Idek savo foto, pritaikysim ka nors biggrin.gif
Atsakyti
čia toks truputį biggrin.gif 4u.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(orlyte @ 2007 12 10, 09:06)
čia toks truputį  biggrin.gif  4u.gif user posted image

Kokie cia tie roziniai seseliai, graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(orlyte @ 2007 12 10, 10:06)
čia toks truputį  biggrin.gif  4u.gif user posted image



Nezinau g.gif g.gif g.gif Kazkokios pavargusios akys atrodo...
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 10, 10:08)
Kokie cia tie roziniai seseliai, graziai atrodo thumbup.gif



čia Erdesos 9nr. jei neklystu (neturiu prie savęs),čia skaitosi kaip vestuvinė paletė wub.gif wub.gif spalvos tai labai jau wub.gif
Papildyta:
nuėjau pasitikslint biggrin.gif 7palėtė wub.gif
Papildyta:
QUOTE(lincikas5 @ 2007 12 10, 10:10)
Nezinau g.gif  g.gif  g.gif Kazkokios pavargusios akys atrodo...



pavargę ir buvo rolleyes.gif biggrin.gif mažai miegot teko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lincikas5 @ 2007 12 10, 09:10)
Nezinau g.gif  g.gif  g.gif Kazkokios pavargusios akys atrodo...


Dėl rožinių šešėlių visažistai įspėja, kad reikia atidžiai rinktis atspalvį, nes akys iš tiesų gali atrodyti pavargusios ax.gif






Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 12 10, 10:26)
Dėl rožinių šešėlių visažistai įspėja, kad reikia atidžiai rinktis atspalvį, nes akys iš tiesų gali atrodyti pavargusios  ax.gif

Tiesa, bet maisant su sidabriniais ir juodais visai graziai galima paderinti ax.gif
Papildyta:
Cia daug Fotoshop'o bet man grazu (makiazas darytas MAC kosmetika) ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 10, 11:37)
Tiesa, bet maisant su sidabriniais ir juodais visai graziai galima paderinti ax.gif



būtent drinks_cheers.gif

jei visą voką būčiau padengus tokia spalva,būtų nilabai,o dabar čia tik akcentas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 10, 11:43)
Tiesa, bet maisant su sidabriniais ir juodais visai graziai galima paderinti ax.gif
Papildyta:
Cia daug Fotoshop'o bet man grazu (makiazas darytas MAC kosmetika) ax.gif
user posted image

cia tai labai jau barbiskai atrodo schmoll.gif
Atsakyti