Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

Lumene duminiu akiu makiazo pamokele Stai cia!
user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
kadangi jus cia visos labai gerai mokate, tai padekite man neismanelei verysad.gif kokios spalvos man tiktu g.gif visiskai nesimaliavoju ir supratimo neturiu doh.gif blush2.gif reikia pradeti kol vyras nepabego mirksiukas.gif


mano veidelis prasantis jusu pagalbos

busiu laaaaabai dekinga, nes zadu sturmuoti Kristiana bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2007 12 07, 14:35)
kadangi jus cia visos labai gerai mokate, tai padekite man neismanelei verysad.gif  kokios spalvos man tiktu g.gif  visiskai nesimaliavoju ir supratimo neturiu doh.gif  blush2.gif reikia pradeti kol vyras nepabego mirksiukas.gif
mano veidelis prasantis jusu pagalbos

busiu laaaaabai dekinga, nes zadu sturmuoti Kristiana bigsmile.gif


Vyras tikrai nepabėgs. Gali ir daugiau vyrų atbėgt biggrin.gif Gražūs bruožai, nieko ypatingo ar daug tikrai nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2007 12 07, 14:35)
kadangi jus cia visos labai gerai mokate, tai padekite man neismanelei verysad.gif  kokios spalvos man tiktu g.gif  visiskai nesimaliavoju ir supratimo neturiu doh.gif  blush2.gif reikia pradeti kol vyras nepabego mirksiukas.gif
mano veidelis prasantis jusu pagalbos

busiu laaaaabai dekinga, nes zadu sturmuoti Kristiana bigsmile.gif

O tu ten ne su makiazu? g.gif bent tusu matyt pasidazius? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2007 12 07, 15:35)
kadangi jus cia visos labai gerai mokate, tai padekite man neismanelei verysad.gif  kokios spalvos man tiktu g.gif  visiskai nesimaliavoju ir supratimo neturiu doh.gif  blush2.gif reikia pradeti kol vyras nepabego mirksiukas.gif
mano veidelis prasantis jusu pagalbos

busiu laaaaabai dekinga, nes zadu sturmuoti Kristiana bigsmile.gif

na jeigu vyras nuo tokios moters begtu tai būtų fool.gif
gražuolė Tu, o plaukučiai tiesiog šilkiniai flirt.gif vos vos daugiau kosmetikos, ir būsi superstar wub.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 12 07, 14:40)
Vyras tikrai nepabėgs. Gali ir daugiau vyrų atbėgt  biggrin.gif  Gražūs bruožai, nieko ypatingo ar daug tikrai nereikia  mirksiukas.gif


o jei pabegs g.gif biggrin.gif

pvz. kokiu spalvu seseliai man tiktu, nes turiu tik rudu atspalviu, kazkaip bijau kitokiais dazytis, nes man visa atrodo, kad laaaabai ryskiai gaunasi ir visi i mane ziuri doh.gif nejaukiai jauciuosiu schmoll.gif taip ir norisi zeme sulisti blush2.gif


Papildyta:
QUOTE(F_A @ 2007 12 07, 14:41)
O tu ten ne su makiazu? g.gif bent tusu matyt pasidazius? ax.gif


be tuso ir isvis be makiazo blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(DODA @ 2007 12 07, 14:43)
na jeigu vyras nuo tokios moters begtu tai būtų  fool.gif
gražuolė Tu, o plaukučiai tiesiog šilkiniai  flirt.gif vos vos daugiau kosmetikos, ir būsi superstar  wub.gif


tai vat tik plaukuciai is manes ir tera biggrin.gif
o tas vos vos kosmetikos g.gif tai kokios spalvos g.gif einu dar paieskosiu kokios foto is arciau, nes pvz. nezinau kokios spalvos tusa pirkti ar tamsiai ruda ar juoda g.gif o ta skysta apvada akims kokios spalvos g.gif

as labai savikritiskas zmogus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 07 gruodžio 2007 - 14:48
QUOTE(biscuit @ 2007 12 07, 14:47)
o jei pabegs  g.gif  biggrin.gif

pvz. kokiu spalvu seseliai man tiktu, nes turiu tik rudu atspalviu, kazkaip bijau kitokiai dazytis, nes man visa atrodo, kad laaaabai ryskiai gaunasi ir visi i mane ziuri doh.gif  nejaukiai jauciuosiu schmoll.gif taip ir nori i zeme sulisti blush2.gif
Papildyta:
be tuso  ir isvis be makiazo blush2.gif
Papildyta:
tai vat tik plaukuciai is manes ir tera biggrin.gif
o tas vos vos kosmetikos g.gif  tai kokios spalvos g.gif  einu dar paieskosiu kokios foto is arciau, nes pvz. nezinau kokios spalvos tusa pirkti ar tamsiai ruda ar juoda g.gif  o ta skysta apvada akims kokio spalvos g.gif

as labai savikritiskas zmogus rolleyes.gif

Kadangi sviesi esi, siulyciau tusa pirkti tamsiai ruda arba buna juodas/rudas mirksiukas.gif diena pakaktu ir rusvu atspalviu seseliu, persiko spalvos lupu blizgio rolleyes.gif paskaitinek tema, daug patarimu rasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2007 12 07, 15:47)
o jei pabegs  g.gif  biggrin.gif

pvz. kokiu spalvu seseliai man tiktu, nes turiu tik rudu atspalviu, kazkaip bijau kitokiais dazytis, nes man visa atrodo, kad laaaabai ryskiai gaunasi ir visi i mane ziuri doh.gif  nejaukiai jauciuosiu schmoll.gif taip ir norisi zeme sulisti blush2.gif
Papildyta:
be tuso  ir isvis be makiazo blush2.gif
Papildyta:
tai vat tik plaukuciai is manes ir tera biggrin.gif
o tas vos vos kosmetikos g.gif  tai kokios spalvos g.gif  einu dar paieskosiu kokios foto is arciau, nes pvz. nezinau kokios spalvos tusa pirkti ar tamsiai ruda ar juoda g.gif  o ta skysta apvada akims kokios spalvos g.gif

as labai savikritiskas zmogus rolleyes.gif

Tu ten be makiažo???? neįtikėtina bigsmile.gif blakstienos atrodo kaip su geru tušo sluoksniu rolleyes.gif nėra reikalo būti savikritiškai, nes tikrai esi laaaabai graži wub.gif
o spalvų specas pas mus F_A ax.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 07, 14:49)
Kadangi sviesi esi, siulyciau tusa pirkti tamsiai ruda arba buna juodas/rudas mirksiukas.gif diena pakaktu ir rusvu atspalviu seseliu, persiko spalvos lupu blizgio rolleyes.gif paskaitinek tema, daug patarimu rasi mirksiukas.gif


aciu 4u.gif

as jusu tema kiekviena diena skaitineju thumbup.gif tai ir skysta apvada ruda g.gif

imeciau dar viena foto, ten geriausiai matosi akiu spalva ir forma. dukros dazyti nereikia schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 07 gruodžio 2007 - 14:58
užklausiu ir aš- pasimaliavojau šiandien ryte...vokų apačią, prie akies pravedžiau tokiu žydru į pilkumą pieštuku, patankinau blasktienas tušu, dar balto blozgančioe šešėliuko pašešėlinau.... rolleyes.gif gal ir nieko, bet ar man pasirodė, bet taip pasidažius mano akys sumažėjo...na, jos nėra mažos, bet ir nėra didelės g.gif kaži kodėl čia taip...ar balti šešėliai, pravedimai optiškai mažian...mano akių spalva tokia tamsiai mėlyna rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 12 07, 15:01)
užklausiu ir aš- pasimaliavojau šiandien ryte...vokų apačią, prie akies pravedžiau tokiu žydru į pilkumą pieštuku, patankinau blasktienas tušu, dar balto blozgančioe šešėliuko pašešėlinau.... rolleyes.gif gal ir nieko, bet ar man pasirodė, bet taip pasidažius mano akys sumažėjo...na, jos nėra mažos, bet ir nėra didelės g.gif kaži kodėl čia taip...ar balti šešėliai, pravedimai optiškai mažian...mano akių spalva tokia tamsiai mėlyna rolleyes.gif


Jei po apatiniu voku piešei, tai akys tikrai dėl to optiškai sumažėjo, dėl to aš tai niekada nedažau ax.gif
Atsakyti