Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

QUOTE(žalia ruta @ 2007 12 05, 11:59)
Aciu  wub.gif

F_A, o zmogaus grozis ir jo puosyba, gal tavo hobis?  mirksiukas.gif Kad taip labai viska zinai  4u.gif

Ner uz ka 4u.gif sitoj temoj tiek geru patarimu prideta, tik reik netinget pasiskaityt mirksiukas.gif o makiazas mano diiiidelis hobis dar nuo jaunystes laiku, kai teko ir ant saves daug ivairiu makiazu pamatyt, ir kursus palankyt ir paciai eksperimentuoti blush2.gif Savo visas drauges, sesutes, mamyte maliavoju ivairioms progoms blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 05, 13:03)
Ner uz ka 4u.gif sitoj temoj tiek geru patarimu prideta, tik reik netinget pasiskaityt mirksiukas.gif o makiazas mano diiiidelis hobis dar nuo jaunystes laiku, kai teko ir ant saves daug ivairiu makiazu pamatyt, ir kursus palankyt ir paciai eksperimentuoti blush2.gif Savo visas drauges, sesutes, mamyte maliavoju ivairioms progoms blush2.gif

Tai gal turi foto su savo sedevrais? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žalia ruta @ 2007 12 05, 12:24)
Tai gal turi foto su savo sedevrais?  ax.gif  4u.gif

na ne sedevrai, bet buvau pridejus temoj kur rodomes makiazus, uzmesk aki, jei idomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 12 05, 11:33)
kas cia dabar.... as manau kad visu akyciu atspalviai yra nepakartojami ir unikalus  4u.gif kas cia per zodziai slykstus atspalvis  g.gif  4u.gif

Mano akys tai net labai gražios nail.gif: Bet vat spalva, jei grynai trauktume iš konteksto, tai... Nu aš net tokios spalvos skuduro nepirkčiau laugh.gif Ale padarau makiažu jas mėlynas ir liaudžiai sueina irnesakyk.gif
Atsakyti
Vakarinis makiažas:

1. Prieš pradėdama daryti makiažą veidą nuvalykite toniku (neturinčiu spirito).
2. Toliau veidą patepkite drėkinamuoju kremu. Kai kremas įsigers, veido odą perbraukite servetėle ir nuvalykite kremo likučius.
3. Norint, kad odą būtų lygi ir makiažas ilgiau išliktų, veidą padenkite makiažo pagrindu.
4. Probleminėse veido vietose patepkite matinį efektą suteikiančia emulsija.
5. Kreminės pudros spalva pasirenkama pagal veido odos atspalvį.
6. Biriąja pudra užfiksuokite makiažą – taip suteiksite matinį efektą.
7. Akies voką padenkite makiažo pagrindu, kad galėtumėte lygiau tepti šešėlius, jie ilgiau išliktų ir nesubėgtų į raukšleles.
8. Prie antakio linijos ir akies voko vidiniame kampe pašviesinkite smėlio spalvos perlamutriniais šešėliais.
9. Viršutinę ir apatinę akies linijas paryškinkite juodos spalvos pieštuku.
10. Juodos spalvos šešėliais padenkite viršutinio ir apatinio voko išorinius kampus.
11. Perlamutrinius žalios spalvos šešėlius išsklaidykite viršutinio ir apatinio voko centre.
12. Perlamutriniais gelsvos spalvos šešėliais pagyvinkite viršutinio ir apatinio voko vidinius kampus.
13. Blakstienas paryškinkite akių tušu.
14. Nepamirškite paryškinti antakių antakių pieštuku arba šešėliais (spalvą pasirinkite pagal plaukų ir odos spalvą).
15. Skruostus pagyvinkite skaistalais.
16. Pirmiausia lūpas padažykite lūpų kontūriniu pieštuku ir ant viršaus tepkite lūpų blizgį, tuomet jis išliks ilgiau.
17. Vakarinio makiažo efektui sustiprinti naudokite priklijuojamus blakstienų kuokštelius.

user posted image

Naudotos priemonės:

1. Drėkinamasis kremas.
2. „Screenface“ makiažo pagrindas.
3. „Screenface“ matinį efektą suteikianti emulsija.
4. „Screenface“ kreminė pudra.
5. „Screenface“ birioji pudra.
6. Egipto žemė.
7. „Lord&Berry“ juodas akių kontūro pieštukas.
8. „Screenface“ matinė akių šešėlių paletė.
9. „Bi Kor“ akių šešėliai Nr. 04, 15.
10. „Lord&Berry“ trejopo poveikio blakstienų tušas – ilginantis, tankinantis ir riečiantis.
11. „Screenface“ lūpų pieštukas.
12. „Lord&Berry“ lūpų blizgis.
13. „Everlash“ priklijuojami blakstienų kuokšteliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 06 gruodžio 2007 - 15:12
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 12 06, 20:49)

blink.gif kazkas cia ne taip blink.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 07, 08:39)
blink.gif kazkas cia ne taip blink.gif

nu gal sukuosena lotuliukas.gif g.gif man akiu makiazasvisai neblogas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 12 07, 07:48)
nu gal sukuosena  lotuliukas.gif  g.gif man akiu makiazasvisai neblogas blush2.gif

be jai visai netinka lotuliukas.gif tikrai įdomiai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 12 07, 08:48)
nu gal sukuosena  lotuliukas.gif  g.gif man akiu makiazasvisai neblogas blush2.gif

aga, šukuosena schmoll.gif aukšta kakta ir dar kuodas sukeltas doh.gif
o ir lūpų spalva schmoll.gif
akių makiažas gražus ax.gif
Atsakyti
Atskirai paėmus detales, tai labai gražu, o krūvon sudėjus nedera nors tu ką bigsmile.gif ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daktarienė B @ 2007 12 07, 08:23)
Atskirai paėmus detales, tai labai gražu, o krūvon sudėjus nedera nors tu ką bigsmile.gif  ax.gif  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti