Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

kadangi as labai megstu rudus auksinius atspalvius, tai man sitos akys labai grazios wub.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Man antrasis makiažas gražus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žalia ruta @ 2007 11 30, 12:17)
O tu gal savo turi dumini makijaza? Mielai paziuretume foto..  ax.gif
As tai anksciau kokiom tik spalvom nesidaziau.. zaliai, geltonai, roziniai, pilkai.. o dabar i senatve ant rusvu patrauke..  blush2.gif

Turiu, buvau kazkur cia idejus, bet ten as tik virsutini voka tamsesni, dumini dariau, apatini palikau "ramesni", kad galeciau ir dienos metu vaiksciot ramiai rolleyes.gif jei ka paieskosiu.
Atsakyti
Na kad visai nenukryptume nuo temos, dedu keleta paprastu akiu makiaziuku pagal akiu spalva:
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 05, 08:54)
Na kad visai nenukryptume nuo temos, dedu keleta paprastu akiu makiaziuku pagal akiu spalva:
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image


Aha, reiskia zalioms akytems, violetiniai seseliai tinka ir atspalviai, o kokios dar spalvos ? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marshe @ 2007 12 05, 10:04)
Aha, reiskia zalioms akytems, violetiniai seseliai tinka ir atspalviai, o kokios dar spalvos ?  blush2.gif  g.gif

nepatingek temos pasiskaityt, jos pradzioje buvau spalvu rata idejus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 05, 08:54)
Na kad visai nenukryptume nuo temos, dedu keleta paprastu akiu makiaziuku pagal akiu spalva:]

pilkų nėra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 12 05, 11:18)
pilkų nėra  doh.gif

Ir pilkai žaliai mėlynų, nu būna toks šlykštus atspalvis, nėra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas. @ 2007 12 05, 12:20)
Ir pilkai žaliai mėlynų, nu būna toks šlykštus atspalvis, nėra  verysad.gif

kas cia dabar.... as manau kad visu akyciu atspalviai yra nepakartojami ir unikalus 4u.gif kas cia per zodziai slykstus atspalvis g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 08 03, 12:32)
Kazkada kazkas manes klause kokius seselius rinktis, kad geriausiai isrysketu akiu spalva 4u.gif Imetu foto spalvu rato. Jusu akis labiausiai isryskins tokios spalvos seseliai, kurie yra priesais spalva, kurios yra jusu akys, kaip pvz, jeigu jusu akys pilksvai zalsvos, jas labiausiai isryskintu rusvi bei roziniai seseliai smile.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 08 06, 11:23)
Ir dar apie seseliu spalvos pasirinkima:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 05, 12:36)

Aciu wub.gif

F_A, o zmogaus grozis ir jo puosyba, gal tavo hobis? mirksiukas.gif Kad taip labai viska zinai 4u.gif
Atsakyti