Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

kad ir taip graži, ką čia bedažyt laugh.gif
Atsakyti
joooo, su tokiom akim ir tokia sypsena, ka cia bedazysi dienai bigsmile.gif dar pagrobs kas nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kacera @ 2007 11 29, 20:43)
joooo, su tokiom akim ir tokia sypsena, ka cia bedazysi dienai bigsmile.gif  dar pagrobs kas nors biggrin.gif

lotuliukas.gif vistik makijazas visagalis thumbup.gif
Aciu uz komplimentus, net susigedau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Damapupika @ 2007 11 29, 18:27)
kad ir taip graži, ką čia bedažyt  laugh.gif



QUOTE(Kacera @ 2007 11 29, 18:43)
joooo, su tokiom akim ir tokia sypsena, ka cia bedazysi dienai bigsmile.gif  dar pagrobs kas nors biggrin.gif


drinks_cheers.gif dieniniam makiažui tikrai pakanka to kas yra, nes bruožai labai išraiškingi ir dailūs mirksiukas.gif
Atsakyti
mjh
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 11 10, 21:55)
blush2.gif
ačiū, kai turėsiu laiko, pažiūrinėsiu mirksiukas.gif

Dar noriu patarimo, va įdedu savo akytes, čia mane buvo padažiusi tokia lyg ir visažistė fotosesijai su šeima, bet man čia vistiek kažko trūko  ax.gif aš mėgstu kažkaip ryškiau, o gal nereikia ryškiau...bet man ši spalva tokia prislopinta g.gif mano akys tamsiai mėlynos, plaukai tokie rudi/ ryži blush2.gif na, laukiu pasiūlymų blush2.gif iš anksto dėkoju smile.gif

user posted image


Man tai čia per daug rudos spalvos blink.gif , ir antakių spalva nedera prie plaukų rolleyes.gif , akys tikrai turėtų būti ryškesnės ax.gif , manau, pati gražiau pasidažai negu ta visažistė išgražino g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2007 11 29, 16:28)
Na gal dabar matysis. Ir prasau patarimo kaip galeciau graziai pasidazyti 4u.gif
Cia

Na ir taip labai grazus tavo makiazas nuotraukoj wub.gif gali pabandyt vakarui dumines akis juodais/rudais seseliais pasidaryti rolleyes.gif o nebandei zaliu/khaki seseliu? tau turetu tikti mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image

kaip pasidaryt dumines akis buvo nemazai kalbeta sioje temoje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 30 lapkričio 2007 - 10:25
O cia man siaip grazu wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 11 29, 22:18)
drinks_cheers.gif  dieniniam makiažui tikrai pakanka to kas yra, nes bruožai labai išraiškingi ir dailūs  mirksiukas.gif


pritariu drinks_cheers.gif Ir taip ten viskas gerai:) Grazi mergina, tvarkingas makiazas
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 11 30, 12:07)
Na ir taip labai grazus tavo makiazas nuotraukoj wub.gif gali pabandyt vakarui dumines akis juodais/rudais seseliais pasidaryti rolleyes.gif o nebandei zaliu/khaki seseliu? tau turetu tikti mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image

kaip pasidaryt dumines akis buvo nemazai kalbeta sioje temoje 4u.gif


Aciu uz patarimus 4u.gif , turiu haki spalvos seselius, reikes paexperimentuoti bigsmile.gif
Atsakyti
vau bigsmile.gif kokie grazus F_A sudeti makijazai.Na kazkaip bandziu ta dumini darytis kazkada, tai kaip i aki gavusi, bet ner nieko neimanoma, ko negaleciau pasiekti treniruociu deka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kacera @ 2007 11 30, 12:42)
vau bigsmile.gif kokie grazus F_A sudeti makijazai.Na kazkaip bandziu ta dumini darytis kazkada, tai kaip i aki gavusi, bet ner nieko neimanoma, ko negaleciau pasiekti treniruociu deka biggrin.gif

lotuliukas.gif man irgi taip pat gavosi, tai daugiau nebandau cool.gif
Atsakyti