Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

grazios blakstienos rolleyes.gif koki tusa naudoji?
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 11 24, 18:58)



grazus makiazas,tik noretusi blakstienu ryskesniu smile.gif
Atsakyti

user posted image


O cia tai makiazas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

tik niekaip nezinau kaip toki lupdazio atspalvi gauti ar isgauti unsure.gif


Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 11 23, 09:03)

sorry, kad nesulauket blush2.gif niekur tada nejau.... nu kip kompensacija ryt pasimaliavosiu kai busiu namie pabandysiu prie diens sviesos nufotkinti vakarini koki ryskesni, jeigu nepatingesiu
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 11 25, 21:21)
O cia tai makiazas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

tik niekaip nezinau kaip toki lupdazio atspalvi gauti ar isgauti unsure.gif

Lūpdažių tokių reikia ieškot prie raudonai rudų atspalvių. Negaliu sakyt, kad idealiai tokius pat, bet panašius stengiuos naudot, rožiniai atspalviai man netinka...
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2007 11 23, 17:01)
grazios blakstienos rolleyes.gif koki tusa naudoji?

aciu, tusas Atristry blush2.gif wub.gif
Atsakyti
patarkit, koks makiežas tiktų nešiojant akinius, mano akys - jūros spalvos, melsvos į pilkumą. 4u.gif , esu brunetė
Atsakyti
QUOTE(Arminux @ 2007 11 28, 14:35)
patarkit, koks makiežas tiktų nešiojant akinius, mano akys - jūros spalvos, melsvos į pilkumą. 4u.gif , esu brunetė

O kokius akinukus nesioji? ryskiais remeliais? be remelio? rolleyes.gif nes jei ryskus remelis, tai kazkokio ypatingo makiazo nesiulyciau, o siaip tai rinkis tusa, kad nebutu taip ilginantis, kad blakstienos remtusi i stiklus, kas labai daznai pasitaiko ir trukdo ax.gif seselius rinkis pagal spalvu rata, kuris kazkur sios temos pradzioj idetas buvo pagal savo akis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 28 lapkričio 2007 - 14:40
Neiseina ikelti nuotraukos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristepala: 29 lapkričio 2007 - 16:25
QUOTE(Kristepala @ 2007 11 29, 16:20)
Sveikutes. Idedu ir as savo dieninio makiazo nuotrauka, tik jis labai neryskus. Jei kas blogai labai nepeikit  blush2.gif
user posted image


Nesimato doh.gif
Atsakyti
Na gal dabar matysis. Ir prasau patarimo kaip galeciau graziai pasidazyti 4u.gif
Cia
Atsakyti