Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

QUOTE(Indijaa @ 2007 11 20, 09:33)
o bandei is avene koki riebesni? ar nera ten tokiu?
na kai mano lancome eis i pabaiga, gal ir prisibazuosiu netoli....  bet man paciai labai patinka lancomr pudra, velnias , bet, kad brangoka.... uztad veiduka toki grazu padaro

nuo lancome pabandymo mane deja irgi isbere doh.gif verysad.gif o siaip naudoju tik 1 krema veidui ir tas is avene, noris kazko naujo jau, nes panasu kad oda priprato ir nelabai tas kremukas veikia... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 11 20, 10:56)
nuo lancome pabandymo mane deja irgi isbere doh.gif  verysad.gif o siaip naudoju tik 1 krema veidui ir tas is avene, noris kazko naujo jau, nes panasu kad oda priprato ir nelabai tas kremukas veikia... unsure.gif

FA siulyciau tau pasidometi apie PAYOT veido prieziuros priemones. Vieninteles priemones kurias galejau naudoti kai oda buvo ypatingai jautri. Esu isbandzius ir sunaudojus is ju daug ka ir galiu pasakyti tik geriausius atsiliepimus. Jie nepasizymi prasmatnumu, ju dizainas labai paprastas, bet juk tai neturi reiksmes. Specialus serumai, kremai net ypac jautriai odai. Jei domins kazkokie atsiliepimai, parasyk i AZ, parasysiu ka esu naudojus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 11 20, 12:06)
FA siulyciau tau pasidometi apie PAYOT veido prieziuros priemones. Vieninteles priemones kurias galejau naudoti kai oda buvo ypatingai jautri. Esu isbandzius ir sunaudojus is ju daug ka ir galiu pasakyti tik geriausius atsiliepimus. Jie nepasizymi prasmatnumu, ju dizainas labai paprastas, bet juk tai neturi reiksmes. Specialus serumai, kremai net ypac jautriai odai.  Jei domins kazkokie atsiliepimai, parasyk i AZ, parasysiu ka esu naudojus  bigsmile.gif

parasiau AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
Straipsnis, kaip pasidaryti padūmavusių akių makiažą, yra ir foto ir video ir viskas aprašyta bigsmile.gif čia mirksiukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif man patiko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplaukė: 22 lapkričio 2007 - 09:35
QUOTE(Juodaplaukė @ 2007 11 22, 10:34)
thumbup.gif man patiko

o man kazko neleidzia alfa.lt atidaryti???! iskart uzdaro verysad.gif
Atsakyti
Man irgi neatidaro blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 11 22, 21:55)
Man irgi neatidaro blink.gif


Ir darbe, ir namie atidaro tongue.gif
Atsakyti
Manau reikalinga nuoroda sioje temoje - ESLAUDOS rasta vaizdine medziaga, kaip teptis krempudra sepeteliu ziureti cia!
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2007 11 19, 14:43)
kadangi sitas mano dieninis paprastas tai beveik kasdien tiap ir dazausi... treciadieni imesiu vakarini labiau, nes truputi pasiausti eisiu

laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplaukė: 23 lapkričio 2007 - 16:24