Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

QUOTE(Buse @ 2007 11 16, 11:27)
Man kompas foto Indijos neatidaro  verysad.gif

mano makiazas siandien kaip tavo atavaras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2007 11 16, 12:06)
Cia siandieninis...smile.gif
user posted image
user posted image


grazus makiazas ir grazus raudonas nagu lakas 4u.gif o lupos kuom? gal cia tas melynas blizgis g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Lelinka @ 2007 11 16, 16:21)
grazus makiazas ir grazus raudonas nagu lakas  4u.gif  o lupos kuom? gal cia tas melynas blizgis g.gif ?

lupos su bourjois blizgesiu is Les nudes serijos 33spalva smile.gif
Papildyta:
F_A, kaip,manai, ar amn tiktu rudas arba pilkas piestukas?
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2007 11 17, 12:28)
lupos su bourjois blizgesiu is Les nudes serijos 33spalva smile.gif
Papildyta:
F_A, kaip,manai, ar amn tiktu rudas  arba pilkas piestukas?

Pilkas pilkam nelygu rolleyes.gif Prie tavu akiu pilkas manau tiktu, o del rudo kazkodel abejoju, o ir tu rudu buna nuo tamsiu i juoduma iki sviesiu... g.gif reik pabandyt vienareiksmiskai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 19 lapkričio 2007 - 09:22
QUOTE(Indijaa @ 2007 11 17, 14:28)
lupos su bourjois blizgesiu is Les nudes serijos 33spalva smile.gif
Papildyta:
F_A, kaip,manai, ar amn tiktu rudas  arba pilkas piestukas?


beje, o tavo piestukas matinis ar blizgus?
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 11 19, 10:00)
beje, o tavo piestukas matinis ar blizgus?

matinis smile.gif

Eee panos laukiam nauju makiazu pavyzdziu:)
kadangi sitas mano dieninis paprastas tai beveik kasdien tiap ir dazausi... treciadieni imesiu vakarini labiau, nes truputi pasiausti eisiu
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2007 11 19, 14:43)
matinis smile.gif

Eee panos laukiam nauju makiazu pavyzdziu:)
kadangi sitas mano dieninis paprastas tai beveik kasdien tiap ir dazausi... treciadieni imesiu vakarini labiau, nes truputi pasiausti eisiu

Laukiam laukiam biggrin.gif As irgi gal prisiruosiu nufotkinti makiaza su savo naujuoju Max factor Volume couture tusu pasidaziusi, tik nezinau koki cia makiaza pasidarius, ar vakarini, ar siaip paprasta koki g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 11 19, 15:19)
Laukiam laukiam biggrin.gif As irgi gal prisiruosiu nufotkinti makiaza su savo naujuoju Max factor Volume couture tusu pasidaziusi, tik nezinau koki cia makiaza pasidarius, ar vakarini, ar siaip paprasta koki g.gif  ax.gif

vakarini:) vis idomiau arba ir ta ir ta:D
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2007 11 19, 23:54)
vakarini:) vis idomiau arba ir ta ir ta:D

Nuo Biotherm aquasource kremo sualergizavo oda unsure.gif taigi minimum savaite nesirodysiu jum su savo make up'u unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 11 20, 08:04)
Nuo Biotherm aquasource kremo sualergizavo oda unsure.gif taigi minimum savaite nesirodysiu jum su savo make up'u unsure.gif

kaip gaila.... nebeeksperimentuok su kremais... nors usprantu kap norisi kazka naujo pabandyt.....
as tai noriu pabandyt tavo isgirta ir perkamiausia isadora krempudra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2007 11 20, 08:53)
kaip gaila.... nebeeksperimentuok su kremais... nors usprantu kap norisi kazka naujo pabandyt.....
as tai noriu pabandyt tavo isgirta ir perkamiausia isadora krempudra biggrin.gif

na kiek kitas bandau vis neitinka man jos schmoll.gif na isties jei kazkur netoli bazuotumeis, galeciau tau i koki induka ipilt saviskes pabandymui, nes spalva lyg ir nelabai tamsi g.gif paziuretum ar tau tinka rolleyes.gif
o del kremu, ziemai norejau kokio maitinamojo ar intensyviau drekinancio, riebesnio kremo, bet gaunas kaip visada... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 20 lapkričio 2007 - 09:06
QUOTE(F_A @ 2007 11 20, 09:05)
na kiek kitas bandau vis neitinka man jos schmoll.gif na isties jei kazkur netoli bazuotumeis, galeciau tau i koki induka ipilt saviskes pabandymui, nes spalva lyg ir nelabai tamsi g.gif paziuretum ar tau tinka rolleyes.gif
o del kremu, ziemai norejau kokio maitinamojo ar intensyviau drekinancio, riebesnio kremo, bet gaunas kaip visada... verysad.gif

o bandei is avene koki riebesni? ar nera ten tokiu?
na kai mano lancome eis i pabaiga, gal ir prisibazuosiu netoli.... bet man paciai labai patinka lancomr pudra, velnias , bet, kad brangoka.... uztad veiduka toki grazu padaro
Atsakyti