Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

Aciu mergaites visoms, labai malonu, kad patiko jum :wub:

QUOTE(Apvalute @ 2007 11 15, 13:50)
Indijaa , makiazas vertas pagyru:) O virsutine juoda linija brezei virs blakstienu ar po jomis?

virs blakstienu.... smile.gif

QUOTE(kucci_kucci @ 2007 11 15, 15:20)
man labiau panasu kad virs blakstienu ax.gif   

o beje  indija  tas baltas piestukas nedirgina akyciu???

man nedirgina akiu sitas piestukas, o akyts yra vidutiniskai jautrios.....
Atsakyti
Indijaa, laaaaabia graži akis wub.gif ir super makiažas. Baltas pieštukas thumbup.gif žiūrisi .
O kažin ar didelėms akims jis tiktų? g.gif balta spalva akis optiškai dar labiau padidintų unsure.gif
Atsakyti
Indijaa,pasaka kaip grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2007 11 15, 20:55)
Indijaa, laaaaabia graži akis  wub.gif  ir super makiažas. Baltas pieštukas  thumbup.gif  žiūrisi .
O kažin ar didelėms akims jis tiktų?  g.gif  balta spalva akis optiškai dar labiau padidintų  unsure.gif

Didelems akims nerekomenduociau, tikrai jas dar labiau isdidintu, nors..dideles akys didelems nelygu-nesuzinosi, kol nepabandysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2007 11 15, 20:55)
Indijaa, laaaaabia graži akis  wub.gif  ir super makiažas. Baltas pieštukas  thumbup.gif  žiūrisi .
O kažin ar didelėms akims jis tiktų?  g.gif  balta spalva akis optiškai dar labiau padidintų  unsure.gif


aciu, o tu pabandyk, nebandzius nezinosi
QUOTE(Paloma:) @ 2007 11 15, 22:04)
Indijaa,pasaka kaip grazu  wub.gif  wub.gif

blush2.gif aciu
Atsakyti
Cia siandieninis...smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2007 11 16, 10:06)
Cia siandieninis...smile.gif
user posted image
user posted image

Nu akytes tikrai liuks atrodo thumbup.gif wub.gif
Tik prie veiduko ranka labai balta ax.gif
Atsakyti
rankos pas mane daznai baltos biggrin.gif bet veidas nuo kuno , nuo kaklo0 spalvos nesiskiria
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2007 11 16, 10:18)
rankos pas mane daznai baltos biggrin.gif bet veidas nuo kuno , nuo kaklo0 spalvos nesiskiria

As tik siaip cia pastebejau, nekreipk demesio blush2.gif Na patrauk greit rankyte nuo veiduko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2007 11 16, 10:06)
Cia siandieninis...smile.gif
user posted image
user posted image

viskas - leksiu ir as pirkti balto piestuko, nes pasakiskai atrodo akys wub.gif
Atsakyti
Man kompas foto Indijos neatidaro verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 11 16, 10:27)
As tik siaip cia pastebejau, nekreipk demesio blush2.gif Na patrauk greit rankyte nuo veiduko biggrin.gif

na gal blicas apsviete per daug, prie veidrodzio pazejau, nera tokio didelio kontrasto....


QUOTE(kucci_kucci @ 2007 11 16, 11:19)
viskas - leksiu ir as pirkti balto piestuko, nes pasakiskai atrodo akys  wub.gif

sekmes besidazant:) lauksim foto naujo make up
Atsakyti