Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

QUOTE(F_A @ 2007 11 12, 08:16)
kaip ir dauguma cia pastebejo, tikrai pasigendu ryskesniu blakstienu, taipogi voku rauksle galejo tamsesne spalva padazyti g.gif Kazkaip nepanasu, kad makiazas darytas butent fotosesijai...
Keista is tiesu, nes fotosesijoms makijazas dazniausiai daromas geroookai ryskesnis nei iprastai, nes nuotraukose toks gerai atrodo rolleyes.gif

tai čia tokia fotosesija tebuvo, fotografavomės visa šeima, neturėjau laiko dažytis, o ir nelabai moku, tai maniau, pamaliavos ir bus gerai, šiaip bendras vaizdas tikrai visai gražus, bet....kai palyginu, koks buvo vestuvinis makiažas, tai- kaip diena nuo nakties skiriasi, bet ten blakstienos pvz buvo juk klijuotos....na, bandysiu dabar aš dažytis daugiau, žiūrėsim, kas gausis 4u.gif taip sakant- pradedu savo reabilitacijos procesą biggrin.gif lotuliukas.gif biggrin.gif

p.s o melsvų blizgesiukų būna įvairių firmų? g.gif nes dažniausiai čia minimi būna brangūs, aš nelabai įkąsčiau tokias kainas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 11 12, 10:47)
tai čia tokia fotosesija tebuvo, fotografavomės visa šeima, neturėjau laiko dažytis, o ir nelabai moku, tai maniau, pamaliavos ir bus gerai, šiaip bendras vaizdas tikrai visai gražus, bet....kai palyginu, koks buvo vestuvinis makiažas, tai- kaip diena nuo nakties skiriasi, bet ten blakstienos pvz buvo juk klijuotos....na, bandysiu dabar aš dažytis daugiau, žiūrėsim, kas gausis 4u.gif taip sakant- pradedu savo reabilitacijos procesą biggrin.gif  lotuliukas.gif  biggrin.gif

p.s o melsvų blizgesiukų būna įvairių firmų? g.gif nes dažniausiai čia minimi būna brangūs, aš nelabai įkąsčiau tokias kainas blush2.gif

Tai kad Lietuvoj ju nelabai buna pigiu, o uzsisakinejant pvz internetinese parduotuvese netaip jau brangiai galima rast mirksiukas.gif
O gal gali idet viso veido foto? Nes siaip jei lupos ryskios, gal balansas veide ir gaunas taip nublankinus akis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 11 11, 19:08)
cia grazu:
user posted image

labai grazu bigsmile.gif
Atsakyti
tik nagai gražuolės galėtų būti gražesni hihihi.gif , o šiaip wub.gif
Papildyta:
kaži tas pieštukas, kuriuo gražuolei akys apvestos baltas ar sidabrinis ? mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 12 lapkričio 2007 - 16:42
QUOTE(Baltija @ 2007 11 12, 16:44)
tik nagai gražuolės galėtų būti gražesni hihihi.gif , o šiaip  wub.gif
Papildyta:
kaži tas pieštukas, kuriuo gražuolei akys apvestos baltas ar sidabrinis ?  mastau.gif

kuom tau tie nagai jos nepatinka? ne visos gali turėt ilgus gražius nagus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2007 11 12, 16:47)
kuom tau tie nagai jos nepatinka? ne visos gali turėt ilgus gražius nagus  tongue.gif

per trumpi tongue.gif nesakau, kad turi būti 2 cm ilgio, bet nors truoutėlį ilgesnir ir prancūziškai nulakuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 11 12, 16:44)
tik nagai gražuolės galėtų būti gražesni hihihi.gif , o šiaip  wub.gif
Papildyta:
kaži tas pieštukas, kuriuo gražuolei akys apvestos baltas ar sidabrinis ?  mastau.gif

manau baltas g.gif kur musu Indijaa kazin, ji buvo balta nusipirkus ir zadejo pasirodyt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 13 lapkričio 2007 - 08:01
QUOTE(F_A @ 2007 11 13, 08:00)
manau baltas g.gif kur musu Indijaa kazin, ji buvo balta nusipirkus ir zadejo pasirodyt ax.gif

aaaaaaaaaa fear.gif fear.gif fear.gif jau per skura gausiu biggrin.gif
dabar fotiko neturiu ... kai turesiu siom dienom gal atgausiu...... bus... tik, kad as labai preciziskai nemoku dazytis, bet pabandysiu parodyt aj ir jeigu nufotkinti pavyks.... a tai F_Q gausi fotkint mane pati biggrin.gif na neina man saves susilieja akys ar dar panasiai........
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2007 11 13, 09:03)
aaaaaaaaaa  fear.gif  fear.gif  fear.gif  jau per skura gausiu biggrin.gif
dabar fotiko neturiu ... kai turesiu siom dienom gal atgausiu...... bus... tik, kad as labai preciziskai nemoku dazytis, bet pabandysiu parodyt aj ir jeigu nufotkinti pavyks....  a tai F_Q gausi fotkint mane pati biggrin.gif na neina man saves  susilieja akys ar dar panasiai........

Be problemu biggrin.gif ar bandei baltu akis padazyt? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 11 13, 09:30)
Be problemu biggrin.gif ar bandei baltu akis padazyt? rolleyes.gif

daziau smile.gif ryt fotkeismesiu siand ju nusiprausiau tingiu blakstienus bedazyt
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 11 11, 18:08)
cia grazu:
user posted image

Kokia grazuole wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
pasidaziau, bet nufotkint neina, tai per blausu tai kreivai tai nesimato......
Atsakyti