Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 11 10, 20:55)
blush2.gif
ačiū, kai turėsiu laiko, pažiūrinėsiu mirksiukas.gif

Dar noriu patarimo, va įdedu savo akytes, čia mane buvo padažiusi tokia lyg ir visažistė fotosesijai su šeima, bet man čia vistiek kažko trūko  ax.gif aš mėgstu kažkaip ryškiau, o gal nereikia ryškiau...bet man ši spalva tokia prislopinta g.gif mano akys tamsiai mėlynos, plaukai tokie rudi/ ryži blush2.gif na, laukiu pasiūlymų blush2.gif iš anksto dėkoju smile.gif

user posted image


man dar atrodo kad antakiai nebutinai turetu buti ryskesni, bet kito atspalvio.nes prie rudu/ryzu plauku labiau tinka,bent jau mano nuomone,rudi,o ne pilki ar juodi antakiai antakiai ax.gif
nu ir blakstienas reikia padazyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 11 10, 21:07)
Nu blakstienų trūksta  biggrin.gif  Gal pamiršo tušu padažyt?  g.gif

na, ir aš taip maniau, kad pagailėjo tušo, nors dažė doh.gif supjovė grybą doh.gif tai man antakius rudu pieštuku pasikoreguoti reiktų? g.gif

o kaip šešėlių spalvelė? man nepatinka ji, bet gal čia aš tik iš įpročio, nes šiaip dažausi ryškiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ankstikėlė: 11 lapkričio 2007 - 10:12
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 11 11, 10:11)
na, ir aš taip maniau, kad pagailėjo tušo, nors dažė doh.gif supjovė grybą doh.gif tai man antakius rudu pieštuku pasikoreguoti reiktų? g.gif

o kaip šešėlių spalvelė? man nepatinka ji, bet gal čia aš tik iš įpročio, nes šiaip dažausi ryškiau blush2.gif


nu man ji irgi nelabai nes tie seseliai lyg ir rausva atspalvi turi o tau gal rudi labiau tiktu g.gif

o tai tavo antakiai nera dazyti?nes man pasirode kad dazyti...as tai siulau ruda piestuka tik ne pati tamsiausia 4u.gif ir rudu atspalviu seselius ax.gif

dar radau kaip tik raudonplaukems pavyzdi.man tai grazus tik lupos dienos metu nebutinai tokios ryskios gali buti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pepė: 11 lapkričio 2007 - 10:56
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 11 11, 10:11)
na, ir aš taip maniau, kad pagailėjo tušo, nors dažė doh.gif supjovė grybą doh.gif tai man antakius rudu pieštuku pasikoreguoti reiktų? g.gif

o kaip šešėlių spalvelė? man nepatinka ji, bet gal čia aš tik iš įpročio, nes šiaip dažausi ryškiau blush2.gif

dar pavyzdukas ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mandolina @ 2007 11 02, 13:11)
aga, atspejai thumbup.gif mano tipas yra saltas mirksiukas.gif smelines?ne, nesu bandzius.kazkodel man vis rodos, kad su tokia spalva atrodysiu lyg nusiverkus g.gif o del violetines tai gundziaus...aciu uz patarimus clap.gif  heart.gif  flirt.gif pabandysiu ir zalius..siuo metu turiu tik veina komplekta seseliu. is loreal pirkau, kur atseit pritaiko prei akiu spalvos.. color appeal trio pro g.gif  visai nieko tie 3 seseliu kombinacija, bet nera taip, kad pasidazius akys atsigautu, svytetu..ar as naiviai tikiuos? lotuliukas.gif  verysad.gif bet juk turetu akivaizdziai tikti,,nemanot?


Jeigu tavo tipas saltas, tai smeliniai seseliai netiks. Mano tipas irgi saltas, tai tinka visokie perlamutriniai, metalikai ir visi kiti. Pabandyk, gal ir tau tiks. Tik reikia kad jie butu kuo sviesesni, tai niekad neprasausi su tokiais smile.gif . Su "siltais" zemes spalvu seseliais (rudais, smeliniais, auksiniais) atrodau kaip su "fanarais" biggrin.gif .
Atsakyti
cia grazu:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 11 11, 17:08)
cia grazu:
user posted image


manau cia plaukai lemia 80% grozio lemia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 11 11, 17:08)
cia grazu:
user posted image

vajeeetau, kaip lelyte wub.gif blush2.gif
Atsakyti
ačiū, kad įkėlėt šitą foto, noriu paklausti- kaip ir kuo padažomos lūpos- atrodo super...mano lūpos panašios formos, tai ir aš notėč taip pasigražint blush2.gif

p.s tik man akys atrodo nenatūralios, tarsi su spalvotais lešiais ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ankstikėlė: 11 lapkričio 2007 - 19:34
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 11 11, 19:33)
ačiū, kad įkėlėt šitą foto, noriu paklausti- kaip ir kuo padažomos lūpos- atrodo super...mano lūpos panašios formos, tai ir aš notėč taip pasigražint blush2.gif

p.s tik man akys atrodo nenatūralios, tarsi su spalvotais lešiais ax.gif


pabalina F_A ispopuliarintas melsvas arba zalsvas blizgis ax.gif siulau paskaityti tema apie lupu blizgesius tema,ten rasi patarimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 11 11, 19:33)


p.s tik man akys atrodo nenatūralios, tarsi su spalvotais lešiais ax.gif


tai jos ir yra su lesiais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 11 10, 20:55)
blush2.gif
ačiū, kai turėsiu laiko, pažiūrinėsiu mirksiukas.gif

Dar noriu patarimo, va įdedu savo akytes, čia mane buvo padažiusi tokia lyg ir visažistė fotosesijai su šeima, bet man čia vistiek kažko trūko  ax.gif aš mėgstu kažkaip ryškiau, o gal nereikia ryškiau...bet man ši spalva tokia prislopinta g.gif mano akys tamsiai mėlynos, plaukai tokie rudi/ ryži blush2.gif na, laukiu pasiūlymų blush2.gif iš anksto dėkoju smile.gif

user posted image

kaip ir dauguma cia pastebejo, tikrai pasigendu ryskesniu blakstienu, taipogi voku rauksle galejo tamsesne spalva padazyti g.gif Kazkaip nepanasu, kad makiazas darytas butent fotosesijai...
Keista is tiesu, nes fotosesijoms makijazas dazniausiai daromas geroookai ryskesnis nei iprastai, nes nuotraukose toks gerai atrodo rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Eveliina @ 2007 11 11, 17:08)
cia grazu:
user posted image

Grazus fotosopas thumbup.gif O jei rimtai, manau blakstienos priklijuotos, graziai akys atrodo drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 11 11, 19:33)
ačiū, kad įkėlėt šitą foto, noriu paklausti- kaip ir kuo padažomos lūpos- atrodo super...mano lūpos panašios formos, tai ir aš notėč taip pasigražint blush2.gif

p.s tik man akys atrodo nenatūralios, tarsi su spalvotais lešiais ax.gif

Tokios spalvos lupdaziu tikrai buna pirkti, tik reik paieskot ir pabandyt mirksiukas.gif Pati turiu Zaros bent 2, buvau idejus i tema apie kosmetikos krepselius, o ant virsaus dar melsvu blizgesiuku pamoliavoju, efektas labai grazus gaunas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 12 lapkričio 2007 - 08:17