Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

QUOTE(mandolina @ 2007 10 30, 10:32)
doh.gif as niekaip nususidraugauju su seselaiis doh.gif  mano akiu spalva pilkai zalios...visada naudodavau tik pilkus seselius verysad.gif  o kai pabandydavau kita sp, tai nsuigrybaudavau i gilumas. zinau, gal galiu bandyt ir atrast savo spalva, bet zudo tokie bandymai, o ir seseliu neprisipirksi vien pabandymui g.gif  gal kas zino, kokias spalvas naudot tokiom pilksvom, zalsvom akim? blush2.gif

MAno akys pilkai-žalsvos ir kai pabandžiau smėlio spalvos šešėlius, kitų nebenoriu bigsmile.gif Dabar visi mano turimi šešėliai rudi, smėliniai ir "seno aukso" spalvos ax.gif
Atsakyti
O aš noriu įsigyti skaistalus, ir klausiu jusu patarimu kas man tiktu smile.gif
Mano oda vidutinio tamsumo, plaukai tamsiai rudi, ssiaip visi bruozai gana tamsus bet va akys melynos g.gif biggrin.gif Galvoju apie persikine spalva, bet ar tiks g.gif Ir noriu be blisguciu jokiu, matiniu kad tik paryskintu veiduka bet tuo paciu butu naturalus, gal kas patars kokius nors?
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2007 10 31, 00:00)
O aš noriu įsigyti skaistalus, ir klausiu jusu patarimu kas man tiktu smile.gif
Mano oda vidutinio tamsumo, plaukai tamsiai rudi, ssiaip visi bruozai gana tamsus bet va akys melynos  g.gif  biggrin.gif Galvoju apie persikine spalva, bet ar tiks  g.gif  Ir noriu be blisguciu jokiu, matiniu kad tik paryskintu veiduka bet tuo paciu butu naturalus, gal kas patars kokius nors?

Persikiniai skaistalai padaro veiduka gaivu, zinoma, tiks (tik ziurek, neimk oranziniu!!!) mirksiukas.gif Dar gali bandyt rusvus skaistalus i vos rausva, veidukas atrodys vos ideges 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mandolina @ 2007 10 30, 10:32)
doh.gif as niekaip nususidraugauju su seselaiis doh.gif  mano akiu spalva pilkai zalios...visada naudodavau tik pilkus seselius verysad.gif  o kai pabandydavau kita sp, tai nsuigrybaudavau i gilumas. zinau, gal galiu bandyt ir atrast savo spalva, bet zudo tokie bandymai, o ir seseliu neprisipirksi vien pabandymui g.gif  gal kas zino, kokias spalvas naudot tokiom pilksvom, zalsvom akim? blush2.gif


galbut tu derini seseliukus vien tik prie akiu, m? seselius ypatingai reikia derinti prie savo spalvinio tipo. jei zinociau koks tavo tipas galeciau patarti smile.gif siuo atveju speju kad tavo tipas butu saltas, tai tinka visi salti ATSPALVIAI (ne spalvos) tiesiog surask laiko sau paeksperimentuoti. ar kada nors bandei smelines ir violetines derini? arba melynos ir zalios... pasibandyk wink.gif tik nesirink labai ryskiu spalvu, sekmes
norejau pridurti, kad galbut tik tau atrodo kad tos spalvos netinka nes nesi pratus prie ju...tiesiog pasitelk drauge i pagalba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almantė_k: 31 spalio 2007 - 10:40
QUOTE(almantė_k @ 2007 10 31, 12:26)
galbut tu derini seseliukus vien tik prie akiu, m? seselius ypatingai reikia derinti prie savo spalvinio tipo. jei zinociau koks tavo tipas galeciau patarti smile.gif siuo atveju speju kad tavo tipas butu saltas, tai tinka visi salti ATSPALVIAI (ne spalvos) tiesiog surask laiko sau paeksperimentuoti. ar kada nors bandei smelines ir violetines derini? arba melynos ir zalios... pasibandyk wink.gif tik nesirink labai ryskiu spalvu, sekmes
norejau pridurti, kad galbut tik tau atrodo kad tos spalvos netinka nes nesi pratus prie ju...tiesiog pasitelk drauge i pagalba

aga, atspejai thumbup.gif mano tipas yra saltas mirksiukas.gif smelines?ne, nesu bandzius.kazkodel man vis rodos, kad su tokia spalva atrodysiu lyg nusiverkus g.gif o del violetines tai gundziaus...aciu uz patarimus clap.gif heart.gif flirt.gif pabandysiu ir zalius..siuo metu turiu tik veina komplekta seseliu. is loreal pirkau, kur atseit pritaiko prei akiu spalvos.. color appeal trio pro g.gif visai nieko tie 3 seseliu kombinacija, bet nera taip, kad pasidazius akys atsigautu, svytetu..ar as naiviai tikiuos? lotuliukas.gif verysad.gif bet juk turetu akivaizdziai tikti,,nemanot?
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 10 31, 09:09)
Persikiniai skaistalai padaro veiduka gaivu, zinoma, tiks (tik ziurek, neimk oranziniu!!!) mirksiukas.gif Dar gali bandyt rusvus skaistalus i vos rausva, veidukas atrodys vos ideges 4u.gif


O gal zinai kokios firmos numeriuka skaistalu?labai bijau apsirikt
Atsakyti
QUOTE(Roche vivante @ 2007 07 16, 14:20)
Kaip taisyklingai pudruotis? blush2.gif
o kaip taisyklingai uždėti pvz krempudrą ir pan? tik iš didelių nuogirdų čia susidariau vaizdą- bazė, krempudra, skaistalai, meteoritai...gal kas galėtų papunkčiui išvardinti, kas ir kaip...nes taip kruopščiais nesu dažiusis, o norėčiau pabandyti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ankstikėlė: 09 lapkričio 2007 - 17:43
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 11 09, 17:42)
o kaip taisyklingai uždėti pvz krempudrą ir pan? tik iš didelių nuogirdų čia susidariau vaizdą- bazė, krempudra, skaistalai, meteoritai...gal kas galėtų papunkčiui išvardinti, kas ir kaip...nes taip kruopščiais nesu dažiusis, o norėčiau pabandyti....

Video medziaga CIA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tito_mama @ 2007 10 16, 13:45)
Kokios spalvos akių pieštuką naudojate dieniniam makiažui? Man  schmoll.gif ,kai eina apsivedusios akis ryškiai juodu pieštuku dieną.


tai priklauso einu su akinukais ar su kontaktiniais lesiais.. jei su lesiasi - tada toks pilkas,dumu spalvos jei tiksliau. o jei su akiniais - tada juodu. visada breziu tik ant virsutinio voko, ant apatinio niekad.
Atsakyti
Merginos, noreciau paklausti, ar butina teptis ir baze ir krempudra? O gal uztenka tik krempudros? Aciu uz ats ax.gif
Atsakyti
blush2.gif
QUOTE(F_A @ 2007 11 10, 10:54)
Video medziaga CIA 4u.gif

ačiū, kai turėsiu laiko, pažiūrinėsiu mirksiukas.gif

Dar noriu patarimo, va įdedu savo akytes, čia mane buvo padažiusi tokia lyg ir visažistė fotosesijai su šeima, bet man čia vistiek kažko trūko ax.gif aš mėgstu kažkaip ryškiau, o gal nereikia ryškiau...bet man ši spalva tokia prislopinta g.gif mano akys tamsiai mėlynos, plaukai tokie rudi/ ryži blush2.gif na, laukiu pasiūlymų blush2.gif iš anksto dėkoju smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ankstikėlė: 10 lapkričio 2007 - 20:56
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 11 10, 20:55)
blush2.gif
ačiū, kai turėsiu laiko, pažiūrinėsiu mirksiukas.gif

Dar noriu patarimo, va įdedu savo akytes, čia mane buvo padažiusi tokia lyg ir visažistė fotosesijai su šeima, bet man čia vistiek kažko trūko  ax.gif aš mėgstu kažkaip ryškiau, o gal nereikia ryškiau...bet man ši spalva tokia prislopinta g.gif mano akys tamsiai mėlynos, plaukai tokie rudi/ ryži blush2.gif na, laukiu pasiūlymų blush2.gif iš anksto dėkoju smile.gif

user posted image


Nu blakstienų trūksta biggrin.gif Gal pamiršo tušu padažyt? g.gif
Atsakyti