Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

QUOTE(prieblanda @ 2007 10 18, 11:17)
Bet taigi čia vestuvės, rūbas proginis, tai galima ir pasiryškinti, juo labiau, kad nuotraukose tie paryškinimai gerai atrodo  mirksiukas.gif  Aišku, viskas proto ribose  rolleyes.gif

Aš gal dienai ryškinčiau akis, o vakarui turėčiau ryškesnį lūpdažį ir gautųsi gerai  ax.gif  Šešėlius imčiau rudus, nes jie tikrai su balta ir persikine spalvomis nesipjauna. Be to, šešėliai ne prie suknelės spalvos derinami, o prie bendro vaizdo  tongue.gif
Kiek mano supratimas traukia, taisyklė, kad ryškinama tik lūpos arba akys tinka dieniniam, bet ne vakariniam makiažui. Ar aš neteisi?  g.gif

Na , taisykle ryskint lupas arba akis yra universali mirksiukas.gif galima zinoma per daug neryskint akiu, lupu, kad balansas gautusi kazkoks ax.gif
Man vakarui visai patinka tokie makijazai:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 10 18, 16:31)
Na , taisykle ryskint lupas arba akis yra universali mirksiukas.gif galima zinoma per daug neryskint akiu, lupu, kad balansas gautusi kazkoks ax.gif
Man vakarui visai patinka tokie makijazai:
user posted image
user posted image
user posted image



Nerealus paskutinej nuotraukoj makiazas
thumbup.gif
Atsakyti
[quote=F_A,2007 10 18, 15:31]
Na , taisykle ryskint lupas arba akis yra universali mirksiukas.gif galima zinoma per daug neryskint akiu, lupu, kad balansas gautusi kazkoks ax.gif
Man vakarui visai patinka tokie makijazai:
user posted image
su tokiu ir diena galeciau laisvai buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 10 18, 16:03)
[http://www.weddingmakeup.com/bridal_makeup/images/headshot_misa_aIkawa.jpg[/img]
su tokiu ir diena galeciau laisvai buti smile.gif

veido oda tokia ligi thumbup.gif ir akys graziai padazytos, bet lupos man per ryskios, rinkciausi blizgesiuka svelnu. ax.gif
Atsakyti
[quote=ramintele22,2007 10 18, 16:03]
[quote=F_A,2007 10 18, 15:31]
Na , taisykle ryskint lupas arba akis yra universali mirksiukas.gif galima zinoma per daug neryskint akiu, lupu, kad balansas gautusi kazkoks ax.gif
Man vakarui visai patinka tokie makijazai:
user posted image
su tokiu ir diena galeciau laisvai buti smile.gif
[/quote]
Aga, as irgi, bet ne visos drista raudonai diena lupytes dazyt blush2.gif
Atsakyti
Na manau, čia priklauso nuo to, kas tinka. Pvz, man ant savęs gražiau atrodo raudonai padažytos lūpos, negu alyviniu ar pan atspalviu. Man labiau ruda/raudona gama tinka. Ir turiu kelis ne visai tokio atspalvio, bet tikrai raudonus lūpdažius - nesiskundžiu.
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 10 18, 16:03)
su tokiu ir diena galeciau laisvai buti smile.gif


drinks_cheers.gif Dvi praeitas dienas taip ir pravaikščiojau, nes gi nusipirkau raudoną lūpdažį bigsmile.gif Pirmą dieną kai miestu ėjau, tai atrodė, kad visi į tas mano raudonas lūpas žiūri laugh.gif
Atsakyti
Labai ačiū visoms už patarimus 4u.gif Kadangi nesu ryškių lupų megėja, nes kazkaip labai sendina jos mane unsure.gif, tai ryškinsiu akis, o lupdažį parinksiu švelnesnį drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lika: 19 spalio 2007 - 08:57
Temos paįvairinimui.. smile.gif Mano darytas makiažiukas šių metų čempionate.. 4u.gif
Smagus ekspromtas tiesiog.Šypt.

user posted image


user posted image
Atsakyti
SOS g.gif Labai laukiu patarimu kaip naudotis kreminiais- tepamais skaistalais. Aciu
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2007 10 19, 21:30)
Temos paįvairinimui..  smile.gif Mano darytas makiažiukas šių metų čempionate..  4u.gif
Smagus ekspromtas tiesiog.Šypt.

user posted image
user posted image

Idomiai! thumbup.gif papasakok jei gali smulkiau kokias priemones naudojai? ax.gif Ir labai domina kuo piesei ornamentus ties antakiu? rolleyes.gif Ir dar idomu, kiek iziuriu (o gal blogai iziuriu) blakstienos priklijuotos, ar ne? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(baggio @ 2007 10 24, 16:28)
SOS  g.gif Labai laukiu patarimu kaip naudotis kreminiais- tepamais skaistalais. Aciu

O kokie jie pas tave? Tutelej? Bonkutej? Ar apvalioj dezutej?
Jei labai skysti, tai tiesiog uztepu juos ant pirsto, patapsnoju ties skruostais ir tuo paciu pirstu islyginu ax.gif Jei tokie kaip piestukas, tai juo "pataskuoju" skruostikaulius ir taipogi palyginu pirstu - tepti vientisos linijos ir tada skaidyti nepatariu 4u.gif
Atsakyti