Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

Kokios spalvos akių pieštuką naudojate dieniniam makiažui? Man schmoll.gif ,kai eina apsivedusios akis ryškiai juodu pieštuku dieną.
Atsakyti
QUOTE(Tito_mama @ 2007 10 16, 13:45)
Kokios spalvos akių pieštuką naudojate dieniniam makiažui? Man  schmoll.gif ,kai eina apsivedusios akis ryškiai juodu pieštuku dieną.

Na ziurint, kokios spalvos akys ir dar apvedimas apvedimui nelygu ax.gif As naudoju pilka, juoda (diena - virsutinei blakstienu linijai pravesti), khaki, sokolado rudumo, egles zalumo ax.gif priklauso dar ir nuo seseliu, kuriuos tepiesi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tito_mama @ 2007 10 16, 13:45)
Kokios spalvos akių pieštuką naudojate dieniniam makiažui? Man  schmoll.gif ,kai eina apsivedusios akis ryškiai juodu pieštuku dieną.

Dažniausiai šokoladinį rudą, kartais švelniai violetinį ar pilką - derinu prie makiažo. Juodo pieštuko net neturiu, nes pati esu šviesiaplaukė, ir antakiai tik rudi, ne juodi, tai bent jau man pačiai atrodo žiauriai tas juodas (paeksperimentavau su senesniais mamos).
Beje, gal kas žinot rekomenduot gražiai mėlyną akių pieštuką? Gali būt iš tamsesnių, bet kad mėlynas atspalvis matytųsi. Pirkau avon, tai toks murzinai mėlynas, nors kataloge labai gražiai atrodo, tai atidaviau kam labiau tiko... ir dar kietokas, mano akys jautrios, tai noriu minkštesnio, nes su kietu pradeda iš karto vokas trūkčiot, ir iš viso nieko negaliu nubrėžt dar artimiausią pusę valandos schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinva: 16 spalio 2007 - 17:21
as turiu is arcdeko tamsiai melyna,labai minkstas ir laikosi gerai, tamsiai melynas, jei noriu svelnesnes spalveles tai paretusuoju su sepeteliu ir gerai
Atsakyti
QUOTE(Tito_mama @ 2007 10 16, 13:45)
Kokios spalvos akių pieštuką naudojate dieniniam makiažui? Man  schmoll.gif ,kai eina apsivedusios akis ryškiai juodu pieštuku dieną.


Nu as idesiu foto kaip dieniniam pasidazius, bet ne piestuku o juodais seseliais, realiai biski tamsiau man atrodo buvo, bet esme panasi biggrin.gif
user posted image
user posted image

o cia va su piestuku, nu bet jau ryskiau, nes kaip ir vakarinis ax.gif
user posted image
user posted image

kartais dieniniam juodu piestuku tik kampucius paryskinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2007 10 17, 11:54)
Nu as idesiu foto kaip dieniniam pasidazius, bet ne piestuku o juodais seseliais, realiai biski tamsiau man atrodo buvo, bet esme panasi  biggrin.gif
user posted image
user posted image

o cia va su piestuku, nu bet jau ryskiau, nes kaip ir vakarinis  ax.gif
user posted image
user posted image

kartais dieniniam juodu piestuku tik kampucius paryskinu smile.gif

Grazu 4u.gif ax.gif as irgi daznai diena tik kampucius pasimaliavoju juodai ax.gif
Atsakyti
Tikrai gražus makiažas smile.gif
Atsakyti
Dekui 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Noriu jūsų patarimo dėl dažymo einant į vestuves..Koks turėtų būti makijazas, kad ir diena gražiai atrodyciau, ir ant nuotraukų, ir vakare nebučiau labai blanki.. g.gif Aš tamsiaplaukė, suknelės spalvos balta ir persikinė..As ne nuotaka biggrin.gif Iš anksto ačiū jei kas patars drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lika @ 2007 10 17, 19:36)
Sveikos  4u.gif  Noriu jūsų patarimo dėl dažymo einant į vestuves..Koks turėtų būti makijazas, kad ir diena gražiai atrodyciau, ir ant nuotraukų, ir vakare nebučiau labai blanki.. g.gif  Aš tamsiaplaukė, suknelės spalvos balta ir persikinė..As ne nuotaka  biggrin.gif  Iš anksto ačiū jei kas patars  drinks_cheers.gif

Na visu pirma turi apsiprest ar noresi isryskint akis, ar lupas, ar daryt neutralu lengva makijaza ax.gif Nuo to ir priklauso kokias spalvas galima siulyti ir kokius variantus rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif noreciau sulaukti jusu patarimo, Esu tamsaus gymio, rudu akiu, plaukai tamsus, norejau paklausti kaip jums atrodo kokios spalvos tinka man tiek lupu tiek voku ... blush2.gif kad siek tiek paryskintu veido bruozus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 10 18, 10:51)
Na visu pirma turi apsiprest ar noresi isryskint akis, ar lupas, ar daryt neutralu lengva makijaza ax.gif Nuo to ir priklauso kokias spalvas galima siulyti ir kokius variantus rolleyes.gif


Bet taigi čia vestuvės, rūbas proginis, tai galima ir pasiryškinti, juo labiau, kad nuotraukose tie paryškinimai gerai atrodo mirksiukas.gif Aišku, viskas proto ribose rolleyes.gif

Aš gal dienai ryškinčiau akis, o vakarui turėčiau ryškesnį lūpdažį ir gautųsi gerai ax.gif Šešėlius imčiau rudus, nes jie tikrai su balta ir persikine spalvomis nesipjauna. Be to, šešėliai ne prie suknelės spalvos derinami, o prie bendro vaizdo tongue.gif
Kiek mano supratimas traukia, taisyklė, kad ryškinama tik lūpos arba akys tinka dieniniam, bet ne vakariniam makiažui. Ar aš neteisi? g.gif
Atsakyti