Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

QUOTE(Fleurette @ 2007 10 08, 11:54)
Sveikutės,
Esu tikra, jog žinot patarimų ir gudrybių, kaip dažytis turint plačia ir didoką nosį, t.y. kaip ją optiškai sumažint, gal galėtumėt pasidalinti ar įmesti kokį linką? Iš anksto dėkoju (atsiprašau, nevaliojau niekaip visos temos perskaityt...) 4u.gif

na ir dar patarimukas-stenkis kad nosis neblizgetu, nes blizgesys irgi optiskai didina nosi, be to darykis makijaza toki, kad nosis i akis nekristu, pvz., ryskink akis ax.gif Ir dar norint optiskai sumazint nosi, reik pasirinkt tinkama sukuosena, nes ji irgi turi labai dideles itakos veido bruozams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 08 spalio 2007 - 11:32
Ačiū labai 4u.gif Mano akys nedidelės, bijau per daug jų nepridažyt, tai tiesiog minimaliai paryškinu.
O dėl šukuosenos įdomu g.gif Reiktų su kirpėja dėl to konsultuotis o gal ir internete būtų info šiuo klausimu?
Atsakyti
QUOTE(Fleurette @ 2007 10 08, 13:05)
Ačiū labai 4u.gif Mano akys nedidelės, bijau per daug jų nepridažyt, tai tiesiog minimaliai paryškinu.
O dėl šukuosenos įdomu g.gif Reiktų su kirpėja dėl to konsultuotis o gal ir internete būtų info šiuo klausimu?

Visagalis google mirksiukas.gif arba pabandyk pasiklausinet forume apie plaukus, tikrai kas nors patars!! 4u.gif
Atsakyti
merginos,sory isiterpsiu del seniau rasytu postu: baisiausiai saipetes is dirbtiniu blakstienu, o ka daryti toms kurios ju neturi isvis? mad.gif va as naudoju dirbtines blakstienas, ju yra visokiu ilgiu ir modeliu. yra netgi tokiu kurios atrodo labai naturaliai, bet as netgi dienos metu naudoju siek tiek ilgesnes, tokias kur kas antras kuokstelis ilgas, kas antras trumpas, sory nemoku kitaip paaskinti biggrin.gif ryte neturiu laiko prisiklijuoti, bet savaitgaliais kai rimtai dazausi tai ir blakstienas prisilipinu
Papildyta:
QUOTE(pepė @ 2007 10 05, 15:35)
as tai siulau pradzioj atsisiust knyguciu.
kevyn aucoin ''face forward'' ir ''making faces''
viskas parodyta step by step principu smile.gif


gal kas kur galima nemokamai situ knyguciu parsisiust, o gal kas nors netycia turit?

F A, negalejau atsiziureti i tavo veido profili man atrodo senoj temoj, jis tobulas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almantė_k: 11 spalio 2007 - 21:59
QUOTE(almantė_k @ 2007 10 11, 22:55)
merginos,sory isiterpsiu del seniau rasytu postu: baisiausiai saipetes is dirbtiniu blakstienu, o ka daryti toms kurios ju neturi isvis? mad.gif va as naudoju dirbtines blakstienas, ju yra visokiu ilgiu ir modeliu. yra netgi tokiu kurios atrodo labai naturaliai, bet as netgi dienos metu naudoju siek tiek ilgesnes, tokias kur kas antras kuokstelis ilgas, kas antras trumpas, sory nemoku kitaip paaskinti biggrin.gif ryte neturiu laiko prisiklijuoti, bet savaitgaliais kai rimtai dazausi tai ir blakstienas prisilipinu
Papildyta:
gal kas kur galima nemokamai situ knyguciu parsisiust, o gal kas nors netycia turit?

F A, negalejau atsiziureti i tavo veido profili man atrodo senoj temoj, jis tobulas wub.gif

Aciu 4u.gif blush2.gif

Mes ne is dirbtiniu blakstienu saipemes, o is to, kad nuotraukose, kur reklamuojamas tusas, visur kaip taisykle priklijuotos blakstienos ir dar zinoma kompu pagrazinta doh.gif O raso, kad wow kaip ilgina, storina, plonina... Apgaudineja zmones dienos sviesoj! doh.gif Ant toookiu graziu priklijuotu blakstienu ir pats prasciausias tusas gerai atrodytu blink.gif O priklijuojamas isbandyt as labai noreciau, vis gundaus nusipirkt, tik neapsisprendziu kokiu butent noriu ax.gif
Atsakyti
Merginos, papasakokit jei kuri susiduret su tokiu dalyku: internete radau 2 blakstienu rietiklio naudojimo budus:
1) Rieciant blakstienas jau padazius jas tusu
2) Rieciant dar nedazytas blakstienas

Tikiu, kad abu budai yra naudojami, bet visgi kaip teisingai reik tuo rietikliu naudotis (nesu turejus, o pabandyt idomu...) g.gif
user posted image
user posted image
P.S. Antrame paveikslelyje 3 foto siuloma apatines blakstienas dazyti pakelus jas pvz ausu krapstuku, taip isvengiant issitepliojimo. Kazkas naujo man, reiks isbandyt rytoj ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 12 spalio 2007 - 11:22
QUOTE(F_A @ 2007 10 12, 12:12)
Merginos, papasakokit jei kuri susiduret su tokiu dalyku: internete radau 2 blakstienu rietiklio naudojimo budus:
1) Rieciant blakstienas jau padazius jas tusu
2) Rieciant dar nedazytas blakstienas

Tikiu, kad abu budai yra naudojami, bet visgi kaip teisingai reik tuo rietikliu naudotis (nesu turejus, o pabandyt idomu...) g.gif
user posted image



aš riečiu prieš. man kažkodėl atrodo, kad riečiant padažius jos gali sulipti lotuliukas.gif
užriečiu nedažytas->pašukuoju->padažau->pašukuoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 10 12, 12:16)
aš riečiu prieš. man kažkodėl atrodo, kad riečiant padažius jos gali sulipti  lotuliukas.gif 
užriečiu nedažytas->pašukuoju->padažau->pašukuoju  mirksiukas.gif

O gal cia dar nuo tuso priklauso? g.gif man asmeniskai atrodo kad tusu nudazius rieciant turetu to tuso ant rietiklio gerokai pasilikt g.gif
Atsakyti
Skaičiau, kad kai riečiama jau padažius tušu, blakstienos gali sulūžinėt... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2007 10 12, 12:27)
Skaičiau, kad kai riečiama jau padažius tušu, blakstienos gali sulūžinėt... ax.gif

As irgi sita skaiciau kazkur, bet vat nepagaunu minties, kodel butent padazytos gali suluzt g.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 10 12, 12:30)
As irgi sita skaiciau kazkur, bet vat nepagaunu minties, kodel butent padazytos gali suluzt g.gif


Gal padengtos tušu blakstienos tarsi atsiduria tokiam kietam kokone, kurį perspaudus jis lūžta kartu su blakstiena? unsure.gif

Va, o dėl vatos pagaliuko pakišimo: o neapsivels tušo šepetėlis vata? Nes šitas dalykas mane klaikiai erzina schmoll.gif


Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 10 12, 12:40)
Gal padengtos tušu blakstienos tarsi atsiduria tokiam kietam kokone, kurį perspaudus jis lūžta kartu su blakstiena?  unsure.gif

Va, o dėl vatos pagaliuko pakišimo: o neapsivels tušo šepetėlis vata? Nes šitas dalykas mane klaikiai erzina  schmoll.gif

Bet juk dazniausiai tusu padengtos blakstienos buna elastingos, lankstosi (dabar saviskes patikrinau-nu nekietos tikrai schmoll.gif ) g.gif
Tai gal reiktu ta galiuka su vata isvis nuimt g.gif Na bandysiu namie taip dazytis, paziuresiu kas gausis biggrin.gif
Atsakyti