Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

QUOTE(Baltija @ 2007 09 18, 19:34)
tai kokia dar gali būt ?  biggrin.gif


Mano veidas pailgesnis, bet nėra nei ovalas, nei trikampis, gal artimiausiai būtų pirmas variantas g.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 09 18, 09:08)

man sitas makijazas labai super, bet labiausiai lupos patiko, kaip tokias isgauti?
Papildyta:
is FA idetu paskutiniu
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 09 17, 08:42)
As vis gundaus, gundaus tom dirbtinem blakstienom bet bijau, kad gali nepavykt paciai jas prisiklijuot doh.gif

manau,kad pavyktu,jei jau vyro sesuo,kuri nesidazo visiskai.
O per sou(ji soka vienoje trupeje),uzsiklijuoja blakstienas be problemu tongue.gif
atrodo stulbinanciai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2007 09 19, 15:40)
manau,kad pavyktu,jei jau vyro sesuo,kuri nesidazo visiskai.
O per sou(ji soka vienoje trupeje),uzsiklijuoja blakstienas be problemu  tongue.gif
atrodo stulbinanciai  wub.gif

matyt pas ja jau igudziai yra, o man baisu nesugadinti, nes nepigios geros dirbtines blakstienos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 09 19, 15:42)
matyt pas ja jau igudziai yra, o man baisu nesugadinti, nes nepigios geros dirbtines blakstienos blink.gif

ji man sake,kad jas lengva uzdeti smile.gif

kazkada teks visvien pabandyti,jei to labai nori
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 09 19, 15:42)
matyt pas ja jau igudziai yra, o man baisu nesugadinti, nes nepigios geros dirbtines blakstienos blink.gif

o kur yra geru dirbtiniu blakstienu? ir kiek jos kainuoja? ax.gif kazkaip idomu, noreciau kada ir as isbandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 09 19, 16:30)
o kur yra geru dirbtiniu blakstienu? ir kiek jos kainuoja?  ax.gif  kazkaip idomu, noreciau kada ir as isbandyt  biggrin.gif

pavyzdziui erdesos kainuoja 80lt. girdejau, kad geros, bet pati nesu klijavusis g.gif
Papildyta:
QUOTE(F_A @ 2007 09 19, 07:16)
Pavartyk tema, tiek sioje tiek pries tai buvusioje buvo idetya ivairiausiu makijaziuku mirksiukas.gif O paprastos akiu makiazo schemutes pagal tai, kokias akis turi, idetos sitos temos 5 psl. 4u.gif Dieniniam makijazui visada puikiai tiks naturaliu atspalviu seseliai (rusvi, rausvi), taciau as asmeniskai nevengiu ir ryskesniu spalvu ax.gif

Labai dekavoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 09 19, 16:30)
o kur yra geru dirbtiniu blakstienu? ir kiek jos kainuoja?  ax.gif  kazkaip idomu, noreciau kada ir as isbandyt  biggrin.gif

Braskese paziurek is Shu Uemuros, nerealios blakstienos, bet ir kaina siek tiek am daro... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renka90 @ 2007 09 19, 20:59)
pavyzdziui erdesos kainuoja 80lt. girdejau, kad geros, bet pati nesu klijavusis g.gif



QUOTE(F_A @ 2007 09 20, 08:08)
Braskese paziurek is Shu Uemuros, nerealios blakstienos, bet ir kaina siek tiek am daro... ax.gif

aciu smile.gif
Atsakyti
Šiaip šiandien mačiau Erdesos blakstienos kainuoja 75 Lt ax.gif O jei baisu sugadinti brangias, tai aš nusipirkčiau pigių vien tam, kad išmokčiau užsilipinti ax.gif





Atsakyti
o as pirkau blakstienas uz 5 lt blush2.gif Bet labai graziai atrodo ir ismokau uzsiklijuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kondraciukas @ 2007 09 20, 19:08)
o as pirkau blakstienas uz 5 lt blush2.gif  Bet labai graziai atrodo ir ismokau uzsiklijuoti mirksiukas.gif

O kur tokais pigias gauti blush2.gif ?
Atsakyti