Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

QUOTE(F_A @ 2007 09 17, 11:22)
As savo laiku prisimanekeninau, tai mano odai tiek teko visokiu kosmetiku isbandyt ir iskentet, kad oda isvis pasidare ziauriai jautri ir alergiska, ko anksciau nebudavo unsure.gif



todel,bent dabar ko gero stengies ja kuo atsakingiau priziuret manau.

reik ugdyt mergeles nuo paauglystes matyt,kad rinktusi kuo maziau sintetiniu priemoniu,kad alergiju veliau maziau butu..
bet kita vertus,ka cia ugdyt,jei daugelyje kosmetiniu priemoniu parabenu,parfumu,Glycoliu prikrauta,tuomet jau belieka rinktis kur ju mazesne koncentracija.. ax.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulės-Siela: 17 rugsėjo 2007 - 11:29
Aš irgi pažįstu merginą su tokia odele - ir čia labiau genetikoj reikalas, manau. Ji per visą gyvenimą vos kelis spuogelius turėjo, ir per paauglystę - ir tikrai ne nuo maisto tas priklausė. O aš, kad ir kaip prižiūrėdama, spuogų neatsiginu - kaip ir kitos mano šeimos moterys smile.gif
O tokiose fotkėse daug ką daro apšvietimas ir pan - gal atrodo labai lengvas makiažo sluoksnis, bet įdomu, kiek jo ten pritepta realiai? Aš irgi kai storai pritepu, atrodau gražiai, ir nuotraukose nesimato, kiek jo yra... bet va gyvai iš karto jaučiasi doh.gif
Atsakyti
Pora makijaziuku prie raudonu lupu 4u.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
Eiliskumas, kaip teisingai nubrezti lupu kontura:
user posted image
Atsakyti
F_A paveiksliukai labai thumbup.gif ik va kaip pasidaryt ant vokų tokias vienodas gražias linijas, kiek bandau skirtingai gaunasi doh.gif Galėtų būt kokios formelės, pridedi ir nupaišai biggrin.gif

Beje, turbūt raudona spalva ne visoms tinka ?
Atsakyti
Kaip tepti skaistalus skirtingoms veido formoms:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Baltija @ 2007 09 18, 08:47)
F_A paveiksliukai labai  thumbup.gif  ik va kaip pasidaryt ant vokų  tokias vienodas gražias linijas, kiek bandau skirtingai gaunasi  doh.gif  Galėtų būt kokios formelės, pridedi ir nupaišai  biggrin.gif

Beje, turbūt raudona spalva ne visoms tinka ?

Raudona spalva tinka visoms, tiks atspalvi reik pasiderint mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 18 rugsėjo 2007 - 07:48
QUOTE(F_A @ 2007 09 18, 08:49)
Raudona spalva tinka visoms, tiks atspalvi reik pasiderint mirksiukas.gif

tai kad tų atspalvių doh.gif
o čia dar prie skaistalų temos, kur tepti šviesiau, kur tamsiau, pagal veido formą ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Patiko 2007-2008 m. ziemos sezonui siulomas akiu makiazas (melsvai violetinis) wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 18 rugsėjo 2007 - 08:08
QUOTE(Baltija @ 2007 09 18, 08:54)
tai kad tų atspalvių  doh.gif
o čia dar prie skaistalų temos, kur tepti šviesiau, kur tamsiau, pagal veido formą ax.gif


O jei mano veido forma nėra nei viena iš nurodytų? biggrin.gif



Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 09 18, 09:08)
Patiko 2007-2008 m. ziemos sezonui siulomas akiu makiazas (melsvai violetinis) wub.gif
user posted image

labai grazus seseliai thumbup.gif idomu kokie cia buvo naudojami? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucja: 18 rugsėjo 2007 - 14:53
F A, gal turi kokia schemyte kaip dieniniam makiazui seselius tepti?
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 09 18, 10:43)
O jei mano veido forma nėra nei viena iš nurodytų?  biggrin.gif

tai kokia dar gali būt ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(renka90 @ 2007 09 18, 19:29)
F A, gal turi kokia schemyte kaip dieniniam makiazui seselius tepti?

Pavartyk tema, tiek sioje tiek pries tai buvusioje buvo idetya ivairiausiu makijaziuku mirksiukas.gif O paprastos akiu makiazo schemutes pagal tai, kokias akis turi, idetos sitos temos 5 psl. 4u.gif Dieniniam makijazui visada puikiai tiks naturaliu atspalviu seseliai (rusvi, rausvi), taciau as asmeniskai nevengiu ir ryskesniu spalvu ax.gif
Atsakyti