Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

QUOTE(BlackDee @ 2007 09 11, 23:07)
Nežinau ar dabar yra, bet prieš kokius 1,5 metų pirkau Droge Lumene 9 spalvų šešėlių palėtę, jie ten visi matiniai beveik smile.gif Spalvos "3Sand Castle" - ir kaip tik atspalviai - kava su mažiau pieno, kava su daugiau pieno, kava be pieno  biggrin.gif , pienas (be kavos), cappucino ir pan. Reiks rytoj užeit specialiai paklaust ar dar turi  g.gif

lumene pas mus tokiu atspalviu nemaciau, nusipirkau 2 spalvu violetinius atspalvius, galiu pasakyti bent jau man ssss....paskutinis, nieko nedengia ir spalva tokia purvina, gal pasene, turejau is maxfaktor, geri buvo, dabar tokiu spalvu yra, bet ir blizguciu prideta doh.gif
Atsakyti
PAaiškinit prašau man, tundrai, kas yra makiažo bazė? blush2.gif Nes aš įsivaizduoju, kad makiažo etapai sekantys: patepam švarų veidą kremu (kažkokiu drėkinančiu arba maitinančiu ir pan.), paskui kreminę pudrą (kažkas nenaudoja), paskui biria arba kompaktine pudra (kažkas nenaudoja). Aš pvz. patepus kremu, krempudra, dar karatis "pasimeteoritinu" ir viskas. (Aš čia kalbu tik apie veido oda, be akių ir lupų). Dabar skaitau aprašymą Dior'o kreminės pudros "DiorSkin Icone Photo Perfect Creme To Powder Makeup" ir ten rašo: "Used alone, it smoothes & matifies complexion with a transparent finish" ir "Used as a base, it helps makeup look perfect for hours" blink.gif Tai kaip atskirti, kada ji naudojama "viena", o kada "kaip bazė" ?
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2007 09 12, 19:19)
PAaiškinit prašau man, tundrai, kas yra makiažo bazė?  blush2.gif  Nes aš įsivaizduoju, kad makiažo etapai sekantys: patepam švarų veidą kremu (kažkokiu drėkinančiu arba maitinančiu ir pan.), paskui kreminę pudrą (kažkas nenaudoja), paskui biria arba kompaktine pudra (kažkas nenaudoja). Aš pvz. patepus kremu, krempudra, dar karatis "pasimeteoritinu" ir viskas. (Aš čia kalbu tik apie veido oda, be akių ir lupų). Dabar skaitau aprašymą Dior'o kreminės pudros "DiorSkin Icone Photo Perfect Creme To Powder Makeup" ir ten rašo: "Used alone, it smoothes & matifies complexion with a transparent finish" ir "Used as a base, it helps makeup look perfect for hours"  blink.gif  Tai kaip atskirti, kada ji naudojama "viena", o kada "kaip bazė" ?

Visą vakarą ieškojau info apie tą makiažo pagrindą ir suradau daug skirtingų, tik vis tiek nesuprantu - ką tas pagrindas duoda? Krempudra ant jo geriau laikosi? g.gif doh.gif
Atsakyti
man atrodo, kad su makiažo pagrindu pudra geriau laikosi ir gražiau atrodo, blizgesys ne taip greit išlenda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 09 12, 22:50)
man atrodo, kad su makiažo pagrindu pudra geriau laikosi  ir gražiau atrodo, blizgesys ne taip greit išlenda  ax.gif

drinks_cheers.gif Pudra taip pat lengviau ir lygiau tepasi, veido blizgesys tikrai ne taip greit islenda, o be to gerai sulygina veido spalva ir pamaskuoja odos trukumelius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2007 09 12, 22:33)
Visą vakarą ieškojau info apie tą makiažo pagrindą ir suradau daug skirtingų, tik vis tiek nesuprantu - ką tas pagrindas duoda? Krempudra ant jo geriau laikosi?  g.gif  doh.gif


mano pažįstama duty free pirko kažkokį mandrą pagrindą su auksu g.gif jis net ten kainuoja 50 svarų, bet atseit labai jau kažkoks efektas pasakiškas ... reiks dėl įdomumo paklausti,nes man tai visas susidomėjimas išgirdus kainą baigėsi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2007 09 13, 13:24)
mano pažįstama duty free pirko kažkokį mandrą pagrindą su auksu  g.gif  jis net ten kainuoja 50 svarų, bet atseit labai jau kažkoks efektas pasakiškas ... reiks dėl įdomumo paklausti,nes man tai visas susidomėjimas išgirdus kainą baigėsi  doh.gif

Aš tai šito labai noriu bigsmile.gif , tik nežinau, kam jis reikalingas doh.gif
Atsakyti
Gal kas paaiskintu kaip "kates akiu" linija nubrezt? gal pailiustruotumet aciuks.gif
Atsakyti
cia yra visokiu pamokeliu su vaizdu...kaip ka daryti...kas po ko eina...tik palandziokit ten visur ir rasit thumbup.gif
Papildyta:
[quote=bamboske,2007 09 14, 12:51]
cia yra visokiu pamokeliu su vaizdu...kaip ka daryti...kas po ko eina...tik palandziokit ten visur ir rasit thumbup.gif


http://www.videojug....icks-and-trends
Atsakyti
Pavasario makijazai.
Michael Kors
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Alaja @ 2007 09 14, 19:09)
Pavasario makijazai.
Michael Kors
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

dar ziema net neatejo, lotuliukas.gif lotuliukas.gif, bet grazu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 14 rugsėjo 2007 - 18:16
Labai graziai ziurisi tas oranzinis seseliu atspalvis bigsmile.gif
Atsakyti