Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

QUOTE(Minerva @ 2007 09 11, 10:22)
Aha, TBS. Mastau, ar vertas dėmesio, nes daugiafunkcinės priemonės nesu turėjusi ir privalumų/trūkumų nelabai žinau mastau.gif

Ir jeigu nuspręsčiau, kad visgi reikia: kuri spalva iš esančių paveikslėlyje tiktų rudaakei tamsiaplaukei? mastau.gif (tamsios akys ir plaukai, bet nelabai tamsi oda)

As manyciau kad rusvesnius, nes tie rausvi ant taves turetu pranykt, jei oda sviesoka (siaip rausvi seseliai rudaakems tinka) rolleyes.gif Siaip tai geriausia visada nueit ir pabandyt pasimaliavot, juk gyvai tos spalvos gali visai kitaip atrodyt nei paveikslelyje... ax.gif

kalbant apie daugiafunkcine priemone-as tokiu neturejau, nes neatradau spalvu kurios man patiktu. Arba buna per rudos, arba per blizgios arba isvis spalvos ne i tema doh.gif Sita TBS atrodo visai neblogai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 11 rugsėjo 2007 - 09:32
QUOTE(F_A @ 2007 09 11, 10:30)
As manyciau kad rusvesnius, nes tie rausvi ant taves turetu pranykt, jei oda sviesoka rolleyes.gif Siaip tai geriausia visada nueit ir pabandyt pasimaliavot, juk gyvai tos spalvos gali visai kitaip atrodyt nei paveikslelyje... ax.gif

kalbant apie daugiafunkcine priemone-as tokiu neturejau, nes neatradau spalvu kurios man patiktu. Arba buna per rudos, arba per blizgios arba isvis spalvos ne i tema doh.gif Sita TBS atrodo visai neblogai g.gif


Dėkui, F_A 4u.gif Man kažkaip ta ruda irgi žiūrisi. Nors pagal aprašymą ir TBS vaizdinę medžiagą turėtų būti blizgus dalykas, bet artėjant visokioms žiemos šventėms gal ir verta turėti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2007 09 11, 10:33)
Dėkui, F_A  4u.gif Man kažkaip ta ruda irgi žiūrisi. Nors pagal aprašymą ir TBS vaizdinę medžiagą turėtų būti blizgus dalykas, bet artėjant visokioms žiemos šventėms gal ir verta turėti mastau.gif

Jei nuspirksi, butinai parasyk atsiliepimu (su foto)!! mirksiukas.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 09 11, 10:37)
Jei nuspirksi, butinai parasyk atsiliepimu (su foto)!! mirksiukas.gif  biggrin.gif  4u.gif


pioneer.gif Kai tik Lietuvoje jie atsiras, nes šituos žada iš UK parvežti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 09 10, 08:45)
jau buvau ne karta dejus spalvu rata, dedu dar karta:
user posted image

jei nori isryskinti savo akiu spalva rinkis seselius, kurie yra priesingoj rato pusej nei tavo akiu spalva. Spalvos esancios salia spalvu rate-papildys tavo akiu splava, bet jos neparyskins 4u.gif

kaip fainai kad idejai thumbup.gif
as vis noriu nusipirkti tamsiai zalius arba net smaragdo spalvos seselius, bet nedristu nes atrodo kad labai jie ryskiai atrodys, o pasirodo jie man idealiausiai tinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 09 11, 08:46)
Sita rata imeciau tik del violetines spalvos mirksiukas.gif siaip kiek pieseju, tiek skirtingu grynu spalvu atspalviu sudeda i spalvu rata ax.gif tas pirmasis kuri idejau yra geresnis uz sita, ten pilka spalva yra isskirta mirksiukas.gif
Papildyta:

Beja o tavo akiu spalva pilka? rolleyes.gif

Su ta mano spalva, tai būna įvairiai - ryte mėlyna, diena į pilkumą, vakare tamsiai žalia g.gif Kai aplinkinių klausiu - sako, kad tikriausiai žalia unsure.gif Aš kažkaip renkuosi pagal tai, kokios spalvos man patinka, o ar jos tinka ar ne - nesuprantu blush2.gif Mėgstamiausi - rudi, samaniniai ir tamsiai auksiniai atspalviai smile.gif
KAsdien dažausi su šita spalva user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackDee: 11 rugsėjo 2007 - 13:12
QUOTE(BlackDee @ 2007 09 11, 14:08)
Su ta mano spalva, tai būna įvairiai - ryte mėlyna, diena į pilkumą, vakare tamsiai žalia  g.gif  Kai aplinkinių klausiu - sako, kad tikriausiai žalia  unsure.gif  Aš kažkaip renkuosi pagal tai, kokios spalvos man patinka, o ar jos tinka ar ne - nesuprantu  blush2.gif Mėgstamiausi - rudi, samaniniai ir tamsiai auksiniai atspalviai smile.gif
KAsdien dažausi su šita spalva user posted image

o kaip dazai? pamokyk mane su sitais seseliais tepliotis blush2.gif tu per visa voka juos tepi?
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 09 11, 14:35)
o kaip dazai? pamokyk mane su sitais seseliais tepliotis blush2.gif tu per visa voka juos tepi?

Man skysti šešeliai geriausi bigsmile.gif jais labai lengva dažytis, tepi per visą voką ir lauki kol išdžius porą sekundžių, tada su aplikatorium arba kažkuo panašiu šiek tiek paskirstai, ka būtų visur vienoda spalva, nes kai džiūsta, tai gali būt vienoj vietoj tamsiau, kitoj - šviesiau smile.gif Žodžiu, skysti - man daug geresni už sausu,s nes sausi (kai tamsus) jeigu ranka sudreba ar šiaip "ne ten pataikai" hihihi.gif sunku jau išvalyti, bent man unsure.gif o su skystais neturėjau tokių problemų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackDee: 11 rugsėjo 2007 - 14:54
QUOTE(F_A @ 2007 09 11, 09:46)
Sita rata imeciau tik del violetines spalvos mirksiukas.gif siaip kiek pieseju, tiek skirtingu grynu spalvu atspalviu sudeda i spalvu rata ax.gif tas pirmasis kuri idejau yra geresnis uz sita, ten pilka spalva yra isskirta mirksiukas.gif


Mano akys pilkos doh.gif anksčiau buvo melsvos šviesiai, bet dabar - pilkos. Kartais kai kuriose nuotraukose irgi atrodo vos melsvos.
Beje, dėl rausvų šešėlių, man atrodo, su jais reiktų atsargiai, nes gali atrodyt kaip paraudusiom akim... reikia atitaikyt atspalvį.
Atsakyti
as turiu TBS daugiafunkcine palete, tik ne tokia dezute, jie blizgus, bet duoda labiau perlamutrini atspalvi, o ne pavienius blizgucius,labai thumbup.gif dalykas,jei nori isgauti svytincia idegusia oda, paryskinti skruostikaulius, pasidaryti, tiek dienini ,tiek vakarini makijaza, nori sviesesniu atspalviu, nori tamsesniu pasidarai, tikrai verta tureti toki ir ne tik sventem , bet ir kasdienai. Gal as ne i tema, bet noriu matiniu seseliu pieno ir kavos spalvos ir niekur nerandu, tik oriflame kataloge maciau tik nzn del kokybes, gal kas bande.
Atsakyti
QUOTE(Kacera @ 2007 09 11, 18:16)
noriu matiniu seseliu pieno ir kavos spalvos ir niekur nerandu, tik oriflame kataloge maciau tik nzn del kokybes, gal kas bande.

Nežinau ar dabar yra, bet prieš kokius 1,5 metų pirkau Droge Lumene 9 spalvų šešėlių palėtę, jie ten visi matiniai beveik smile.gif Spalvos "3Sand Castle" - ir kaip tik atspalviai - kava su mažiau pieno, kava su daugiau pieno, kava be pieno biggrin.gif , pienas (be kavos), cappucino ir pan. Reiks rytoj užeit specialiai paklaust ar dar turi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackDee: 11 rugsėjo 2007 - 22:07
QUOTE(BlackDee @ 2007 09 11, 23:07)
Nežinau ar dabar yra, bet prieš kokius 1,5 metų pirkau Droge Lumene 9 spalvų šešėlių palėtę, jie ten visi matiniai beveik smile.gif Spalvos "3Sand Castle" - ir kaip tik atspalviai - kava su mažiau pieno, kava su daugiau pieno, kava be pieno  biggrin.gif , pienas (be kavos), cappucino ir pan. Reiks rytoj užeit specialiai paklaust ar dar turi  g.gif


Šituos šešėlius prieš keletą mėnesių esu mačiusi "Aistruolėse" (Vilniuje ir Kaune). Ir kaina buvo vos didesnė už 20 Lt.
Atsakyti