Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio amžiaus ryžotės gimdyti vėliausiai?

man dabar 37 galvoju kad jau tikrai viskas nors nezinai kaip gyvenime buna smile.gif
Atsakyti
43 metu pagimdziau stebukleli (dukryte) 4u.gif
Atsakyti
4u.gif paskutinis vaikutis gimė,kai man buvo 42 .
mūsų džiaugsmas, mastytojas, filosofas. kaip visi juokaujam brandi siela .
brandi motinystė tai kažkas tokio thumbup.gif visi vaikai buvo labai laukti, planuoti, bet kai gimdai brandžiame amžiuje, tai vėl viskas kitaip.
pavydžiu pati sau. biggrin.gif
Atsakyti
Manau kad svarbu kad butu mylimi tie vaikiukai ir taip dziugu skaityti kai tiek silumos pajunti mamos zodziuose sekmes jums visoms 4u.gif , o vaikai greit auga...
Atsakyti
Na o man vasarą suėjo 38, o po mėnesio gimė mūsų ketvirtasis vaikutis biggrin.gif .Pirmajį gimdžiau būdama 20, antrąją beveik 24, trečiąją 25, o mažiuką po daugel metų.Gimdymo jau neplanavome, apie anūkus pagalvodavome, o motulė gamta iškrėtė pokštą thumbup.gif
Mamos jei leidžia sveikata, finansai ir tėtukai pasirašo gimdykite ir nebijokite, brandi motinystė veža thumbup.gif
Atsakyti
38 metų
Atsakyti

As penktaji berniuka gimdziau budama 44 metu...
Atsakyti
va jeee, kaip faina rittusia,vilem4 sveikinu wub.gif .Kai pasiskaitau tai vel man upas pakyla, nes po nelaimes,kai numire mano leliukas pilvelyje niekaip nepavyksta pastoti,o metai tai bega.....Jau galvoju viskas reik sustoti,bet taaaip norisi antro vaikelio ir va kai pasiskaitau kad dar yra gimdanciu tai ir mane ikvepia. O kazkada, kai laukiausi antro man buvo ant nosies 39 ir taip kazkaip nelabai kaip jauciausi,truputi jau sena. Bet metai bega ir nuomone keiciasi blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dado @ 2013 01 31, 17:04)
va jeee, kaip faina rittusia,vilem4 sveikinu wub.gif .Kai pasiskaitau tai vel man upas pakyla, nes po nelaimes,kai numire mano leliukas pilvelyje niekaip nepavyksta pastoti,o metai tai bega.....Jau galvoju viskas reik sustoti,bet taaaip norisi antro vaikelio ir va kai pasiskaitau kad  dar yra gimdanciu tai ir mane ikvepia. O kazkada, kai laukiausi antro man buvo ant nosies 39 ir taip kazkaip nelabai kaip jauciausi,truputi jau sena. Bet metai bega ir nuomone keiciasi blush2.gif  lotuliukas.gif


dado, mano situacija beveik tokia pati - sulaukusi 39 laukiausi antro, tačiau jis nesivystė ir įvyko persileidimas. Vėliau nebeplanavom - pasinėrėm į darbus ir kitus rūpesčius,galbūt savotiškai nustumdami tolyn savo netektį. Laikas bėga greitai, antro lėliuko labai norėtųsi, bet bus kaip Dievas duos.
Atsakyti
QUOTE(@egle@ @ 2007 07 11, 15:43)
Turiu pora berniukų, o visada galvojau turėti tris kleckus mirksiukas.gif Bet va, laikas bėga, dar ir į moklus įnikau, o planai dėl kleckų skaičiaus nesikeičia... thumbup.gif . Tik va, problemėlė, kad tą trečiąjį galutinai suplanuoti galiu po gerų 2 metų, o man tada jau ir 36 meteliai bus stuktelėję....  nestuke.gif  verysad.gif
Ar ne vėlu gimdyti trečią leliuką tokiame amžiuje? Vyresnysis tada jau būtų 14 m., mažiukas 5 m. O ir apie riziką galvoju, apie leliuko sveikatėlę ......  unsure.gif 
Gal vyresnės mamytės ką nors patartų???  4u.gif  blush2.gif

Mano mama pagimde seses dvynes, budama 36, sveikos puikios mergaites, bet siaip pati esu baigusi medicinos mokslus, moterims virs 30 rizika labai padideja gimdant, tad reiketu labai apsvarstyti visus uz ir pries wink.gif
Atsakyti
Nejaugi? Virš 30 labai padidėja rizika? blink.gif
Man virš 40 ir laukiamės antro vaikelio. Labai tikiu ir tikiuosi, kad viskas bus gerai, bet suvokiu ir rizikos faktorius. Bet virš 30 tai man kažkaip baugiai nuskambėjo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabi*: 30 rugpjūčio 2013 - 12:16
QUOTE(Gabi* @ 2013 08 30, 13:15)
Nejaugi? Virš 30 labai padidėja rizika? blink.gif
Man virš 40 ir laukiamės antro vaikelio. Labai tikiu ir tikiuosi, kad viskas bus gerai, bet suvokiu ir rizikos faktorius. Bet virš 30 tai man kažkaip baugiai nuskambėjo...


Savo mergaite gimdziau budama 33 metu, antraji galvoju kokiu 36-37, visa nestuma laksciau kaip ant sparnu, laiminga ir sveika. Jus saunuole, manau, kad tokiame amziuje pats tas lauktis antrojo 4u.gif
Atsakyti