Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio amžiaus ryžotės gimdyti vėliausiai?

4u.gif As taip pat norejau iki 30 metu, tureti jau vaikucius....na bet dabar mastau, gal dar kada nors ateityje.... iki 35 metu dar ryzciausi dar vienam vaikiukui... blush2.gif
Atsakyti


Sveikos visos Mamytes! 4u.gif Prisijungiu prie jusu temos.Pati pagimdziau dukryte budama 42.Didesnio dziaugsmo ir negali buti.Didesnieji jau palike namus,o mazoji dziugina dabar.Smagumelis : thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Paskutinį trečią vaikutį gimdžiau būdama 42 metų.

Papildyta:
QUOTE(Bitute007 @ 2010 05 02, 08:04)
Sveikos visos Mamytes! 4u.gif Prisijungiu prie jusu temos.Pati pagimdziau dukryte budama 42.Didesnio dziaugsmo ir negali buti.Didesnieji jau palike namus,o mazoji dziugina dabar.Smagumelis : thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kokios jus saunuoles mamytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif Sveikatos jum visom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Larysa @ 2007 07 26, 20:28)
Tyrimus pasidaryti tikrai reikia.
Aš savo trečią burbuliuką gimdžiau 32 metų, tai dar nereikėjo,
o nuo 35 jau reikia. Nors būčiau visai nesupykusi, jeigu ir būtų reikėję
( kažkodėl labai neramu buvo, nors vaikelis gimė sveikut sveikutėlis).  nestuke.gif
Manau, kad vyresnės mamos - atsakingesnės. bigsmile.gif

Manau kad jokiu budu netiesa (paskutinis sakinys), man 25, turiu 2, noreciau ir daugiau, savo vaiku nepalieku niekam, nei auklem nei mociutem, maitinu pienu ir tt.Kitas pavyzdys mano giminej, moteris 40m, vaikas metuku atiduodamas auklei, po to kuo anksciau i darza, pienuko jiems ji "neturi", paskutiniam tiesa turejo, bet kai vyras nusistebejo, kaip cia toki dideli keliu men vaika maitini, tai nutrauke iskart doh.gif
atsakant i tema, noreciau susigimdyt iki 30, bet bus kaip bus.
Atsakyti
aš jau turiu du pipiriukus, ir pasilikau dar rezervą iki 35 m.... būtų gržau tas pagrandukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustyte @ 2012 03 06, 18:53)
aš jau turiu du pipiriukus, ir pasilikau dar rezervą iki 35 m.... būtų gržau tas pagrandukas wub.gif

aš 26 m turėsiu tris, iki 30 ties dar būtų gerai ir 4tas smile.gif o paskui jau pagrandukai iki 35-36...
Atsakyti
Mano mazasis gime kai man sukako 33 4u.gif Planuoju galvoju apie dar viena ..siai dienai yra 38 biggrin.gif taciau matomai nebus ,kadangi ....taip turi buti biggrin.gif po 40 nesirysciau niekaip schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
pirma gimdziau 22
antra gimdziau 30
dabar 33,5 ir planuojam 3
kai bus 40- planuosiu 4 biggrin.gif
Atsakyti
Kaip smagu buvo netyčia užtikti šią temelę "į temą"! Aš savo vyriausiąjį pagimdžiau būdama 29, teko dvejus metus užtrukti kol jį sugavom. Norėjosi truputį anksčiau, bet jaučiausi dar visai jauna mama. O antrojo, nors nusprendėm jį kviestis kai didžiajam buvo 3-4, negalėjom sulaukti ilgai. Net gydytis buvau pradėjusi, pastojau 35rių ir nėštumas nutrūko. Labai skaudžiai išgyvenau, norėjau iškart vėl pulti gydytis, bandyt -- kol viduje persilaužiau ir pajutau, kad turiu džiaugtis, jog turiu savo vienturtį. Ir -- po devynių mėnesių "pagavom" mažiuką, kurį pagimdžiau 37rių. Džiaugsmas buvo toks neapsakomas, kad neįsijautinėjau pernelyg į savo "senatvę" -- jaučiausi dar/vėl jauna ir laiminga. Ir, po kokių metų, savo didelei nuostabai, pajutau begalinį norą dar vieno -- norą, kurį racionalus protas nuoširdžiai bandė užslopinti -- metai, mažas butas, nepadaryta karjera... Ir vyras bijojo papildomų rūpesčių ir dar didesnių vargų bei paskendimo darbe. Bet -- išverkiau...Nelabai tikėjausi kad pastosiu -- taip ilgai laukusi pirmųjų dviejų. Ir štai -- man 40, laukiam trečio brolio! Taip -- nebesijaučiu jauna ir nebeatrodau... Mielai būčiau rinkusis gimdyti visus tris anksčiau. Bet argi tai pageidavimų koncertas? Manau, kad turim būti dėkingos už vaikus ir galvoju, kad geriausias laikas juos gimdyti -- tada, kada jie ateina. Ir tikrai geriau vėliau, negu niekad, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Benedicta @ 2012 03 20, 22:24)
Kaip smagu buvo netyčia užtikti šią temelę "į temą"! Aš savo vyriausiąjį pagimdžiau būdama 29, teko dvejus metus užtrukti kol jį sugavom. Norėjosi truputį anksčiau, bet jaučiausi dar visai jauna mama. O antrojo, nors nusprendėm jį kviestis kai didžiajam buvo 3-4, negalėjom sulaukti ilgai. Net gydytis buvau pradėjusi, pastojau 35rių ir nėštumas nutrūko. Labai skaudžiai išgyvenau, norėjau iškart vėl pulti gydytis, bandyt -- kol viduje persilaužiau ir pajutau, kad turiu džiaugtis, jog turiu savo vienturtį. Ir -- po devynių mėnesių "pagavom" mažiuką, kurį pagimdžiau 37rių. Džiaugsmas buvo toks neapsakomas, kad neįsijautinėjau pernelyg į savo "senatvę" -- jaučiausi dar/vėl jauna ir laiminga. Ir, po kokių metų, savo didelei nuostabai, pajutau begalinį norą dar vieno -- norą, kurį racionalus protas nuoširdžiai bandė užslopinti -- metai, mažas butas, nepadaryta karjera... Ir vyras bijojo papildomų rūpesčių ir dar didesnių vargų bei paskendimo darbe. Bet -- išverkiau...Nelabai tikėjausi kad pastosiu -- taip ilgai laukusi pirmųjų dviejų. Ir štai -- man 40, laukiam trečio brolio! Taip -- nebesijaučiu jauna ir nebeatrodau... Mielai būčiau rinkusis gimdyti visus tris anksčiau. Bet argi tai pageidavimų koncertas? Manau, kad turim būti dėkingos už vaikus ir galvoju, kad geriausias laikas juos gimdyti -- tada, kada jie ateina. Ir tikrai geriau vėliau, negu niekad, ar ne?

Didžiausios Jums sėkmės ir sveikatos visai gražiai šeimynėlei! wub.gif

Atsakyti
Aš manau gimdyt reiktu iki 35, nes paskui didėja apsigimimu galimybės. Bet nevisada taip gaunas, kaip suplanuoji
Atsakyti