Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio amžiaus ryžotės gimdyti vėliausiai?

QUOTE(fasstum @ 2008 10 30, 14:30)
O aš jau antri metai mąstau ar ryžtis dr vienam, penktam vaikui g.gif Jaučiu, taip ir iki pensijos mąstysiu :)Man tuoj 40, greit ir traukinys nuvažiuos...
  Vaikus labai myliu, o ir vyresnieji labai prašo, net dvynukus užsisako. ax.gif  Bet tik pradėjau džiaugtis, kad mažoji kiek paaugo. Buvo gi tikras rankinukas, iki metų praktiškai nuo rankų nenuleidau. O dar tos ligos doh.gif Nuo 3 mėn iki metų 3 kartus plaučių uždegimais prasirgo. Pagalvoju, jei ir dar vienas toks, neatlaikysiu... Mažylei tik 4 bus, jei bent 10 m būt praėję po paskutinio gimdymo, tikrai ryžčiaus, o dabar - mąstau  g.gif


Na va, radau savo ankstesne zinute. bigsmile.gif Dabar galiu pasakyti, kad penktojo susilaukiau samoningai neplanuodama, matyt, mano didelis noras leme, kad jis pas mus atsirado wub.gif Siandien man 41, o vaikeliui 2 sav. Gimdziau pati, nors labai bijojau... Genetinius dariausi, truputuka jie mane pagasdino, bet echoskopiskai viskas buvo gerai, todel tolimesniu tyrimu atsisakiau. Beerniukas sveikas ir guvus wub.gif
Atsakyti
Tikrai visomis jumis galima tik dydziuotis thumbup.gif ,o as kai netekau vaikelio tai mano tas noras yra begalinis .O ypac is kart po netekties,bet jau praejo puse metu ir mane pradejo kankinti abejones:ar spesiu uzauginti,ar nesuslubuos mano sveikata ir t.t. g.gif Sausio men pabandem,tai nuo to begalinio noro mano ciklas net sutriko....Bet tikrai negaliu nesizaveti jumis.Gal jaunoms mamytems mes ir atrodom jau pasenusios(tureciau jau supuoti anukus .....)Nu bet ka padarysi kad truputeli gyvenimas suvelavo blush2.gif Bet jusu istorijos prideda optimizmo !!!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dado @ 2010 02 28, 03:19)
Tikrai visomis jumis galima tik dydziuotis thumbup.gif ,o as kai netekau vaikelio tai mano tas noras yra begalinis .O ypac is kart po netekties,bet jau praejo puse metu ir mane pradejo kankinti abejones:ar spesiu uzauginti,ar nesuslubuos mano sveikata ir t.t. g.gif Sausio men pabandem,tai nuo to begalinio noro mano ciklas net sutriko....Bet tikrai negaliu nesizaveti jumis.Gal jaunoms mamytems mes ir atrodom jau pasenusios(tureciau jau supuoti anukus .....)Nu bet ka padarysi kad truputeli gyvenimas suvelavo blush2.gif Bet jusu istorijos prideda optimizmo !!!!!!! thumbup.gif

Užauginti spėsim drinks_cheers.gif Kitaip ir gavoti nereikia, juk ir jaunai kažkas atsitikti gali...... O as pažįstu mamų, kurių vaikai su anukais kartu augo bigsmile.gif Na ir kas? Be to, pagimdžiusi vėlesniame amžiuje, mama tarsi pražysta iš naujo tongue.gif Kaip tik nemažai tokių komplimentų iš aplinkinių išgirdau blush2.gif Tai gal vis tik teisybė? lotuliukas.gif Didžiausios Jums sėkmės ir laimės mirksiukas.gif Jei leliukas ten kažkur jau pasiruošęs pas Jus ateiti - tikrai sulauksite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@egle@ @ 2010 02 28, 10:16)
Be to, pagimdžiusi vėlesniame amžiuje, mama tarsi pražysta iš naujo  tongue.gif Kaip tik nemažai tokių komplimentų iš aplinkinių išgirdau  blush2.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif Man vyras nuolat kartoja, kad labai igrazejau po gimdymo rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės,

Viena draugė užsiminė, kad kovo 15 dieną eis į paskaitą apie vaikus Kaune. Paskaitą ves psichologė, pas kurią ji lankosi su savo berniuku. Jos atsiliepimai apie ją labai teigiami. Temos pasirodė labai naudingos ir aktualios. Pasidalinu trumpa info su jumis, gal kažkam pasirodys naudinga.

Temos būtų tokios:
Koks amžiaus skirtumas tarp vaikų geriausias?
Gimimo eiliškumas ir jo įtaka asmenybės vystymuisi
Kaip paruošti vaiką mažylio atėjimui?
Kaip teisingai paskirstyti dėmesį visiems vaikams?
Kodėl jie nuolat pešasi?
Kaip elgtis, kai vaikai konkuruoja tarpusavyje?
Kaip padėti vaikams tinkamai išreikšti bei valdyti emocijas?
Kaip sukurti efektyvią vaikų santykių schemą?

Jeigu kažką sudomins, tai galit pasiskambint: Tel. (8 5) 2305463; Mob. tel. 8 687 72377.
Atsakyti
QUOTE(dado @ 2010 02 28, 03:19)
Tikrai visomis jumis galima tik dydziuotis thumbup.gif ,o as kai netekau vaikelio tai mano tas noras yra begalinis .O ypac is kart po netekties,bet jau praejo puse metu ir mane pradejo kankinti abejones:ar spesiu uzauginti,ar nesuslubuos mano sveikata ir t.t. g.gif Sausio men pabandem,tai nuo to begalinio noro mano ciklas net sutriko....Bet tikrai negaliu nesizaveti jumis.Gal jaunoms mamytems mes ir atrodom jau pasenusios(tureciau jau supuoti anukus .....)Nu bet ka padarysi kad truputeli gyvenimas suvelavo blush2.gif Bet jusu istorijos prideda optimizmo !!!!!!! thumbup.gif

Sveikos.
Visos iš tiesų esat šaunios mamos nežiūrint amžiaus thumbup.gif
O jūs,Dado, jei tik turite noro ir esate tam pasiryžę bandykite. Dideliausios sėkmės jums thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
man 43-ji, jauniausiam sunui 8 men, vyresniajam - 6 metai, o vidurinysis - dveju. Net neleidau sau svajoti apie tris vaikus, bet vsada zavejausi moterimis, juos auginanciomis. Istekejau 35-iu (buna ir taip) ir pirmas vaikelis atejo pakankamai greit. Su antruoju teko daug iskenteti: ir gydziausi, ir verkiau, ir nieko nedariau. O kai i pasauli pasibelde treciasis, tvirtai zinojau, kad gimdysiu ji nepaisydama nei apkalbu, nei ligu, kurios mane kamavo, nei to, kad tarp vaikuciu nebus ir dveju metu skirtumo. Dabar jauciu begaline pilnatve. Ir nors buna labai sunku, bet jauciuosi nekaip, jei einu paivaikscioti, be kurio nors vaiko. Negaliu pramogauti, ilsetis, ar tiesiog gerai jaustis, jei nera visos seimo kartu. Gal tai yra meile?! Mano mama sako, kad tik egoistai negimdo vaiku. Manau, ji teisi. Nieko nera geriau uz pilnus manus ir amzius cia niekuo detas. ax.gif gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(akulina @ 2010 03 09, 15:18)
Sveikos,
man 43-ji, jauniausiam sunui 8 men, vyresniajam - 6 metai, o vidurinysis - dveju. Net neleidau sau svajoti apie tris vaikus, bet vsada zavejausi moterimis, juos auginanciomis. Istekejau 35-iu (buna ir taip) ir pirmas vaikelis atejo pakankamai greit. Su antruoju teko daug iskenteti: ir gydziausi, ir verkiau, ir nieko nedariau. O kai i pasauli pasibelde treciasis, tvirtai zinojau, kad gimdysiu ji nepaisydama nei apkalbu, nei ligu, kurios mane kamavo, nei to, kad tarp vaikuciu nebus ir dveju metu skirtumo. Dabar jauciu begaline pilnatve. Ir nors buna labai sunku, bet jauciuosi nekaip, jei einu paivaikscioti, be kurio nors vaiko. Negaliu pramogauti, ilsetis, ar tiesiog gerai jaustis, jei nera visos seimo kartu. Gal tai yra meile?! Mano mama sako, kad tik egoistai negimdo vaiku. Manau, ji teisi. Nieko nera geriau uz pilnus manus ir amzius cia niekuo detas.  ax.gif  gathering.gif

wub.gif Didelės Jums laimės drinks_cheers.gif Būkit sveiki ir aukit didučiai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.
Užsukau pasigirti,kad lygiai prieš savaitę gimė mano vyriukai pipiriukai Matas ir Mykolas ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danielle @ 2010 03 30, 10:49)
Sveikos.
Užsukau pasigirti,kad lygiai prieš savaitę gimė mano vyriukai pipiriukai Matas ir Mykolas ax.gif  smile.gif


Sveikinimai, aukit sveiki ir stiprus.
Atsakyti
Dideliausi sveikinimai Daniella thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,Aukit tvirti ir sveiki vyrukai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu visas, kurios vyresniame amziuje ryztasi gausinti seima thumbup.gif
As visada norejau pagranduko, kai visi vaikai jau dideli, o sis mazylis visus suburtu apie save. Ir gavau dovanele savo 40-ojo gimtadienio proga 4u.gif
Atsakyti