Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio amžiaus ryžotės gimdyti vėliausiai?

Sveikos mamytes,
noriu padrasinti tas, kurios noretu dar gimdyti, bet abejoja del savo amziaus. Gimdykite ir dziaukites vaikais. Jei norit, tai butent tada ir reikia. Aisku pasitikrinkit, pasigydykit, kas tuo metu reikalinga ir pirmyn.
As savo pirmaji gimdziau 30 ties. Gimdymas buvo sunkus ir vaikelis labai jau sunkiai man augo, buvo jautrus ir daug mazu bedeliu turejo. Maniau, kad antro vaikelio tikrai neturesiu, nes kazkaip tos pirmojo bedeles buvo atbaidziusios nuo tos minties.
Antraji vaikuti pagimdziau 36. Tiesiog buvau uzsisvajojusi apie dukrele ir dievulis mus palaimino, sulaukem dukros. Mazylei jau 10 men ir visus tuos 10 menesiu esu nepaprastai laiminga. Labai dziaugiuosi, kad ryzomes "sitam projektui". Mamytes, bukit drasios ir atmeskite visas baimes. As pati buvau seimoje trecia (pagranduke), mano mama (kai uzaugau) visada man sakydavo, kad buvau pati graziausia dievo dovana, nes gimiau neplanuota ir dar mergaite (turiu du gerokai vyresnius brolius).
Ir dabar mes su mama esame labai artimos, gal todel, kad buvau pagranduke, o gal todel, kad dukros visuomet yra artimesnes mamai.
Atsakyti
Manau, kad iki 40 m. tikrai nepervelu smile.gif
As va, pagimdziau 39 m. ir nieko g.gif
Na, kai kas prisiruosia ir veliau
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2008 11 14, 13:43)
Manau, kad iki 40 m. tikrai nepervelu smile.gif
As va, pagimdziau 39 m. ir nieko  g.gif
Na, kai kas prisiruosia ir veliau

Jungiuosi ir as i jusu pokalbiuka.Esu taip pat daugiavaike mama.Dukrai 18metu,sunui 16,o netyciukei pagrandukei 2metukai 7men.Man paciai 37.Turedama du,ir dar porele,apie trecia ne nekalbedavom,bet visada draugem sakydavau,kad jei butu,tikrai gimdyciau,ir ....praejus kazkuriam laikui,as nestuke.gif !!!Kai suzinojau,kad laukiuos,trumpam apeme nerimas(nes mamo kraujo grupe 4(-),o sakoma,kad trecio gimdymo nebereiketu),bet pasakius seimynai ir sulaukus BEGALINIO palaikymo is vaiku,tareme abu su vyru TAIP,TAIP,TAIP!!! clap.gif Nors is aplinkiniu buvo visokiu nuomoniu,kad reikia ir kad durniuojam,bet mano sirdele kuzdejo viskas bus gerai ir kad pilveli gyvena MERGYTE.Taip ir ivyko,viskas gerai,greitai,sklandziai ir MERGYTE,vardu Vestute!!! wub.gif Gimdziau pati,be jokiu nuskausminamuju!Tik neabejokite,o klausykite savo sirdeles,ji visada TEISI!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@egle@ @ 2008 10 08, 11:58)
4u.gif  4u.gif  thumbup.gif  O ar reikėjo darytis kokius nors genetinius tyrimus?

As antra dukra gimdziau budama 42 metu siunte mane i genetikos centra dare kraujo tyrimus ir ziurejo ekoskopu bet niekas neverte darytis vandenu tyrimo nors as jo ir atsisakiau.Na va o dukryte gime sveika ir gan protinga dar neturi 2 metuku o jau beveik visas raides pazysta
Atsakyti
Tu šaunuole. Aš taip pat gimdžiau panašaus amžiaus. Gandrai ne visada jo klausia. Turim nuostabią dukrytę - šeimos lepūnėlę. Manau, kad gamta pati nusprendžia kada jau laikas užrišti. O jai padeda genetikai ir kiti medicinos darbuotojai - pakankamai anksti galima aptikti problemėles ir apsispręsti dėl tolesnės eigos. Aš esu laiminga mama ir nė dienos nesigailėjau vėl sugrįžusi į jaunystę. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, as irgi esu velyva mama. Trecia suneli pasigimdziau 41 gimtadienio proga. Is visu gimdymu sis buvo lengviausias. Net pati stebejausi.
Visada sakiau, kad 40 mecio proga pasigimdysiu dukrele. Tik dievulis pataise mano planus - 41 gimtadienio proga ir trecias sunus. Ir nei minutes nesigailiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Editukas35 @ 2008 11 06, 17:21)
Is tikruju kad ir kaip sunku, bet esu laiminga mama  thumbup.gif Neysivaizduoju dabar gyvenimo be ju.dabar svarbiausia kad sveiki ir stiprus augtu.kiek skaiciau ir is gydytojos girdejau, kad daugiavaisis nestumas daugiausia pas vyresnias moteris buna  rolleyes.gif , kiek ten tis tiesos tai neaisku. Jai labai nori 2 tai gal ir turesi  lotuliukas.gif .As labai norejau dvynuku, tai gavau 3  lotuliukas.gif  clap.gif

Na va, pati temą užvedžiau, nes labai aktualu buvo mirksiukas.gif , tai ir pratęsiu dabar lotuliukas.gif
Dvynukai nesigavo, nors ir labai norėjau, bet trečias bachūriukas "išsilukšteno" lotuliukas.gif Pagimdžiau beveik 37 m. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos.
Na,aš turbūt viena iš "seniausių" mamų ax.gif Pirmą savo mergaitę gimdžiau būdama 38 m. Nėštumas buvo lengvas,gimdymas taip pat. Genetinių nesidariau,nes l.norėjau vaikelio,būčiau auginus kad ir ligotą. Gimė nuostabi mergytė thumbup.gif Antrą kartą gimdžiau per 42 savo gimtadienį,deja,dukrytė gimė 25 savaičių ir gyveno tik tris mėn. verysad.gif Nors dariausi visus tyrimus,kokius reikėjo ir jie buvo geri. Dabar man 43,laukiam dviejų brolių,kurie turėtų gimti gegužį ax.gif Kol kas viskas l.gerai. Tikiuosi taip ir bus.
Atsakyti
QUOTE(Danielle @ 2010 02 20, 11:52)
Sveikos.
Na,aš turbūt viena iš "seniausių" mamų ax.gif Pirmą savo mergaitę gimdžiau būdama 38 m. Nėštumas buvo lengvas,gimdymas taip pat. Genetinių nesidariau,nes l.norėjau vaikelio,būčiau auginus kad ir ligotą. Gimė nuostabi mergytė thumbup.gif Antrą kartą gimdžiau per 42 savo gimtadienį,deja,dukrytė gimė 25 savaičių ir gyveno tik tris mėn. verysad.gif Nors dariausi visus tyrimus,kokius reikėjo ir jie buvo geri. Dabar man 43,laukiam dviejų brolių,kurie turėtų gimti gegužį ax.gif Kol kas viskas l.gerai. Tikiuosi taip ir bus.

thumbup.gif thumbup.gif Ir bus viskas gerai mirksiukas.gif Didelės Jums sėkmės ir stiprios sveikatytės visiems trims wub.gif Jau kaip faina, net šiurpuliai nuėjo per kūną lotuliukas.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danielle @ 2010 02 20, 08:52)
Sveikos.
Na,aš turbūt viena iš "seniausių" mamų ax.gif Pirmą savo mergaitę gimdžiau būdama 38 m. Nėštumas buvo lengvas,gimdymas taip pat. Genetinių nesidariau,nes l.norėjau vaikelio,būčiau auginus kad ir ligotą. Gimė nuostabi mergytė thumbup.gif Antrą kartą gimdžiau per 42 savo gimtadienį,deja,dukrytė gimė 25 savaičių ir gyveno tik tris mėn. verysad.gif Nors dariausi visus tyrimus,kokius reikėjo ir jie buvo geri. Dabar man 43,laukiam dviejų brolių,kurie turėtų gimti gegužį ax.gif Kol kas viskas l.gerai. Tikiuosi taip ir bus.

Labas,perskaiciau jusu istorija ir ir tikrai pagalvojau kokia jus stipri thumbup.gif .Mano istorija truputeli panasi i jusu.Pirma gimdziau 36 metu.Antra gimdziau beveik 39,bet deja sunelis mire manyje ,buvo 38 sav.(buvo per maza placenta-vaikutis vizualiai buvo sveikas verysad.gif )Na ir mintyse vis pasvajoju apie trecia vaikuti,bet jau bus 40 ir tai mane kazkiek gazdina.Bet jusu istorija mane ikvepia ,saunuole esate thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dado @ 2010 02 25, 14:41)
Labas,perskaiciau jusu istorija ir ir tikrai pagalvojau kokia jus stipri  thumbup.gif .Mano istorija truputeli panasi i jusu.Pirma gimdziau 36 metu.Antra gimdziau beveik 39,bet deja sunelis mire manyje ,buvo 38 sav.(buvo per maza placenta-vaikutis vizualiai buvo sveikas verysad.gif )Na ir mintyse vis pasvajoju apie trecia vaikuti,bet jau bus 40 ir tai mane kazkiek gazdina.Bet jusu istorija mane ikvepia ,saunuole esate  thumbup.gif

Labai ačiū už gerus žodžius 4u.gif Tik visai nesu stipri ax.gif Gal dukrytės netektis,gal didelis noras turėti daugiau vaikų,o gal vyresniosios prašymas brolio ar sesės įkvėpė dar vienam nėštumui. taigi pagalvojom,kad esam sveiki ir galim,tai kodėl gi ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Danielle @ 2010 02 20, 10:52)
Sveikos.
Na,aš turbūt viena iš "seniausių" mamų ax.gif Pirmą savo mergaitę gimdžiau būdama 38 m. Nėštumas buvo lengvas,gimdymas taip pat. Genetinių nesidariau,nes l.norėjau vaikelio,būčiau auginus kad ir ligotą. Gimė nuostabi mergytė thumbup.gif Antrą kartą gimdžiau per 42 savo gimtadienį,deja,dukrytė gimė 25 savaičių ir gyveno tik tris mėn. verysad.gif Nors dariausi visus tyrimus,kokius reikėjo ir jie buvo geri. Dabar man 43,laukiam dviejų brolių,kurie turėtų gimti gegužį ax.gif Kol kas viskas l.gerai. Tikiuosi taip ir bus.

Nu saunuole!!!!
As trecia gimdziau 41m ax.gif
Atsakyti