Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio amžiaus ryžotės gimdyti vėliausiai?

mano dvi pazystamos gimde 40 metu, viena pirmagime netgi, tik nebeklausiau ar dare kokius genetinius tyrimus ar ne g.gif , as pati trecios susilaukiau 31 metu, jau galvojau kad irgi per velai, bet dabar manau kad ne. bigsmile.gif
Atsakyti
Pagimdziau 41metu.Suneliui dabar 9 men,jausmas neapsakomas,tiesa, prasiausi stuburines nejautros,nes ziaurei jau buvau isibijojus skausmo.Tai penktas mano vaikiukas,turiu dar tris dukras ir sunu,skirtumas tarp jauniausios ir mazylio 16 metu,jauciausi puikiai visa nestuma,netgi buvo kazkur dinge kai kurie negalavimai,kurie pagimdzius grizo.O kokia meile vyresniu vaiku mazajam-nuostabu ziuret.Tik viena mano pacios beda,kad labai jautriai i viska reaguoju kas liecia mazaji,toks visko sureiksminimas,tiesa,vaikina gimdziau pati,gime 4400kg,54 cm sveikutis,dailutis ir drutas,iki siol nesirgom net sloga.As uz,kad mamos ryztasi-vaiko gimimas labai grazus dalykas! nestuke.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mussyte @ 2008 10 25, 10:35)
Pagimdziau 41metu.Suneliui dabar 9 men,jausmas neapsakomas,tiesa, prasiausi stuburines nejautros,nes ziaurei jau buvau isibijojus skausmo.Tai penktas mano vaikiukas,turiu dar tris dukras ir sunu,skirtumas tarp jauniausios ir mazylio 16 metu,jauciausi puikiai visa nestuma,netgi buvo kazkur dinge kai kurie negalavimai,kurie pagimdzius grizo.O kokia meile vyresniu vaiku mazajam-nuostabu ziuret.Tik viena mano pacios beda,kad labai jautriai i viska reaguoju kas liecia mazaji,toks visko sureiksminimas,tiesa,vaikina gimdziau pati,gime 4400kg,54 cm sveikutis,dailutis ir drutas,iki siol nesirgom net sloga.As uz,kad mamos ryztasi-vaiko gimimas labai grazus dalykas! nestuke.gif  4u.gif  thumbup.gif


Sveikinu, Mussyte, sulaukus pagranduko wub.gif
O aš jau antri metai mąstau ar ryžtis dr vienam, penktam vaikui g.gif Jaučiu, taip ir iki pensijos mąstysiu :)Man tuoj 40, greit ir traukinys nuvažiuos...
Vaikus labai myliu, o ir vyresnieji labai prašo, net dvynukus užsisako. ax.gif Bet tik pradėjau džiaugtis, kad mažoji kiek paaugo. Buvo gi tikras rankinukas, iki metų praktiškai nuo rankų nenuleidau. O dar tos ligos doh.gif Nuo 3 mėn iki metų 3 kartus plaučių uždegimais prasirgo. Pagalvoju, jei ir dar vienas toks, neatlaikysiu... Mažylei tik 4 bus, jei bent 10 m būt praėję po paskutinio gimdymo, tikrai ryžčiaus, o dabar - mąstau g.gif
Atsakyti
QUOTE(fasstum @ 2008 10 30, 15:30)
Sveikinu, Mussyte, sulaukus pagranduko wub.gif
O aš jau antri metai mąstau ar ryžtis dr vienam, penktam vaikui g.gif Jaučiu, taip ir iki pensijos mąstysiu :)Man tuoj 40, greit ir traukinys nuvažiuos...
  Vaikus labai myliu, o ir vyresnieji labai prašo, net dvynukus užsisako. ax.gif  Bet tik pradėjau džiaugtis, kad mažoji kiek paaugo. Buvo gi tikras rankinukas, iki metų praktiškai nuo rankų nenuleidau. O dar tos ligos doh.gif Nuo 3 mėn iki metų 3 kartus plaučių uždegimais prasirgo. Pagalvoju, jei ir dar vienas toks, neatlaikysiu... Mažylei tik 4 bus, jei bent 10 m būt praėję po paskutinio gimdymo, tikrai ryžčiaus, o dabar - mąstau  g.gif

O Uteniske thumbup.gif , saunuole, svarbu noras yra, tai bus ir lelius..... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif p.s. ir as Uteniske
Na man dar iki 40 labai toli, o as mastau ar kokiu 32 bus ne per velu pagranduko ieskot.....kzkaip baisu del sveikatytes leliuko....bet labai noreciau, kai mazajai kokie bus kokie 6 metukai....nors gal geriau anksciau ir netyciukas wub.gif bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(#Auksė# @ 2008 10 30, 21:51)
O Uteniske thumbup.gif , saunuole, svarbu noras yra, tai bus ir lelius..... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif p.s. ir as Uteniske
Na man dar iki 40 labai toli, o as mastau ar kokiu 32 bus ne per velu pagranduko ieskot.....kzkaip baisu del sveikatytes leliuko....bet labai noreciau, kai mazajai kokie bus kokie 6 metukai....nors gal geriau anksciau ir netyciukas wub.gif  bye1.gif

Jai tik noras yra manau niekad nepervelu, as pirma pagimdziau 20 metu, o trynukus 38 metu, esu labai laiminga mama, o metai nekliutis, leliukai gime sveiki ir stiprus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Editukas35 @ 2008 11 05, 19:51)
Jai tik noras yra manau niekad nepervelu, as pirma pagimdziau 20 metu, o trynukus 38 metu, esu labai laiminga mama, o metai nekliutis, leliukai gime sveiki ir stiprus  thumbup.gif

blink.gif blink.gif blink.gif Trynukai blink.gif Vauuuuuu lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif Tik gal sunku augint buvo? doh.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@egle@ @ 2008 11 06, 15:12)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  Trynukai  blink.gif  Vauuuuuu lotuliukas.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Tik gal sunku augint buvo? doh.gif  wub.gif

Dar ir dabar auginu smile.gif ,jiems si menesi sueis metukai.Auginti tikrai sunku tris is karto, kaip pradeda vienas kita naktim kelti, arba verkti visi trys vienu metu doh.gif ,viena imi ant ranku ir kiti nori, bet uzauginti tai reikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Editukas35 @ 2008 11 06, 16:37)
Dar ir dabar auginu  smile.gif ,jiems si menesi sueis metukai.Auginti tikrai sunku tris is karto, kaip pradeda vienas kita naktim kelti, arba verkti visi trys  vienu metu  doh.gif ,viena imi ant ranku ir kiti nori, bet uzauginti tai reikia  rolleyes.gif


Tai dar visai pypliukai 2.gif 2.gif 2.gif doh.gif Šaunuolė mamytė soske.gif! Dabar sunku, bet kaip bus smagu, kai paags! Kad tik stiprūs ir sveiki būtų!!! Kad man taip bent du unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @egle@: 06 lapkričio 2008 - 15:59
QUOTE(@egle@ @ 2008 11 06, 16:57)
Tai dar visai pypliukai 2.gif  2.gif  2.gif doh.gif  Šaunuolė mamytė  soske.gif!  Dabar sunku, bet kaip bus smagu, kai paags! Kad tik stiprūs ir sveiki būtų!!! Kad man taip bent du  unsure.gif  lotuliukas.gif

Is tikruju kad ir kaip sunku, bet esu laiminga mama thumbup.gif Neysivaizduoju dabar gyvenimo be ju.dabar svarbiausia kad sveiki ir stiprus augtu.kiek skaiciau ir is gydytojos girdejau, kad daugiavaisis nestumas daugiausia pas vyresnias moteris buna rolleyes.gif , kiek ten tis tiesos tai neaisku. Jai labai nori 2 tai gal ir turesi lotuliukas.gif .As labai norejau dvynuku, tai gavau 3 lotuliukas.gif clap.gif
Atsakyti
Skaitau, skaitau ir negaliu jumis nesižavėti biggrin.gif O aš dar abejojau, ar nebus per vėlu po kokių poros metelių g.gif Man dabar 31m.Aišku pagalvoju ir apie ekonominę krizę, ir apie kambarių skaičių bute, bet taip man gražu 3 vaikučiai wub.gif
Atsakyti
Sveikos supermamos,noriu su jumis pasidalyti savo dziaugsmeliu,ka turiu mazaja dukryte Guste.Jai dar tik du menesiukai.Na o man 39m.Tai treciasis mano leliukas, sunums jau 18 ir 12m.Dukryte buvo netyciuke,jau nebeplanavau daugiau vaikuciu,bet kai taip nutiko labai dziaugiausi.Nebuvo jokiu baimiu,nei del mano,nei dukrytes sveikatos.Nedariau jokiu tyrimu,tiesiog zinojau,kad viskas bus gerai.Tiesiog pagalvojau,jeigu dievulis atsiunte man dukryte,tai su jo pagalba turi buti viskas gerai.Mielos mamos nebijokit savo metu,jei tik norit butinai gimdykit.Kiek dziaugsmo suteikia tas mazas zmogutis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rajola @ 2008 11 07, 22:52)
Skaitau, skaitau ir negaliu jumis nesižavėti biggrin.gif O aš dar abejojau, ar nebus per vėlu po kokių poros metelių g.gif Man dabar 31m.Aišku pagalvoju ir apie ekonominę krizę, ir apie kambarių skaičių bute, bet taip man gražu 3 vaikučiai wub.gif

PO metų???????? Tai jau tikrai nevėlu! schmoll.gif thumbup.gif
Atsakyti