Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

QUOTE(Failas @ 2013 02 09, 23:09)
Kur ji yra, ta Belleza?


ar tik ne Klaipėdos g. 28B? ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

reikia pagalbos 4u.gif , ieškau kirpėjos, kažkur netoli Žaros, kuri nudažytu šviesiai ir patartų dėl naujos šukuosenos, kažkaip nejauku eiti į pirmą pasitaikiusią kirpyklą ax.gif . Nors tų kirpyklų tam rajone, tai ojojoj kiek daug biggrin.gif Gal galit ką rekomenduot? smile.gif
Atsakyti
ir aš ieškau geros kirpėjos ilgiems, mėgstantiems pustis plaukams .... geriau būtų aplink stumbrą . nagi pasiūlykite mergaitės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuniuke33 @ 2013 03 01, 20:25)
ir aš ieškau geros kirpėjos ilgiems, mėgstantiems pustis plaukams .... geriau būtų aplink stumbrą . nagi pasiūlykite mergaitės  smile.gif

nagi mergaitės ax.gif
Atsakyti
vis dar ieškau...
Atsakyti
QUOTE(Medlieva @ 2013 02 28, 14:44)
Sveikos,

reikia pagalbos 4u.gif , ieškau kirpėjos, kažkur netoli Žaros, kuri nudažytu šviesiai ir patartų dėl naujos šukuosenos, kažkaip nejauku eiti į pirmą pasitaikiusią kirpyklą ax.gif . Nors tų kirpyklų tam rajone, tai ojojoj kiek daug biggrin.gif Gal galit ką rekomenduot? smile.gif


Gali pabandyti Grozio galerija , Klaipedos g.99 (spalvotame dideliame pastate, pries Zara). Kainos prieinamos.

Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Rojuke @ 2013 03 21, 13:23)
Gali pabandyti Grozio galerija , Klaipedos g.99 (spalvotame dideliame pastate, pries Zara). Kainos prieinamos.

            Sekmes!


Ačiū, bandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltoji_feja @ 2009 11 12, 02:37)
Sveikos mergaites. Gal kuriai teko susidurti su kirpeja Edita is Vanelos? smile.gif

Sveika, taip as buvau su ja susidurusi, jei idomu parasyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medlieva @ 2013 04 07, 21:21)
Ačiū, bandysiu 4u.gif

As siulyciau Afroditej Virginija
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2013 04 09, 23:20)
As siulyciau Afroditej Virginija


Gal telefono numerį turite? ax.gif
Atsakyti
Gal kas turi Kristinos iš Komplimento kontaktus? (Į AŽ) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuniuke33 @ 2013 03 20, 18:35)
vis dar ieškau...

Visada tvarkausi tik pas Reda. Man ji tobula,esu jos kliente jau 10m ir niekada nenuvyle. Ji dirba sekanciam name,uz nail club,projektuotoju gatveje wink.gif
Atsakyti