Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

QUOTE(rococo @ 2012 07 09, 18:57)
Uzsirasiau pas Edita is Vanelos sukuosenai. Gal kas laketes?

2 kartus pas ją dariausi šukuosenas ir abu kartus likau patenkinta.
Papildyta:
QUOTE(Medlieva @ 2012 07 03, 12:07)
Pamiršau tikslų pavadinimą, bet iš B raidės. Kirpyklą yra prie Aviva draudimo. Anksčiau ten Oranžinis stilius buvo.

Gal BELLEZZA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jira @ 2012 07 10, 10:59)
2 kartus pas ją dariausi šukuosenas ir abu kartus likau patenkinta.
Papildyta:

Gal BELLEZZA  mirksiukas.gif


Taip, Bellezza.

Edita iš Vanelos tikrai gražiai sutvarko plaukus, nors ir nesu jos nuolatinė klijentė smile.gif
Atsakyti
Gal kirpotes kas toje Bellezza, kokios ten kainos, ar gerai kerpa?
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2012 07 10, 13:39)
Gal kirpotes kas toje Bellezza, kokios ten kainos, ar gerai kerpa?


Buvau užsirašius praeitą vasarą, nuėjus laukiu gal 10 min., kirpėja nesirodo, pradedu klausinėtis, tai atsakymas buvo toks: ai, tai jai reikalų atsirado, į Vilnių išvažiavo, pamiršo jums paskambint.. doh.gif Tai po to kažkaip nebesinorėjo ten rašytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medlieva @ 2012 07 10, 12:02)
Buvau užsirašius praeitą vasarą, nuėjus laukiu gal 10 min., kirpėja nesirodo, pradedu klausinėtis, tai atsakymas buvo toks: ai, tai jai reikalų atsirado, į Vilnių išvažiavo, pamiršo jums paskambint.. doh.gif Tai po to kažkaip nebesinorėjo ten rašytis biggrin.gif



Na, pasirodo ne vien Bellezzoj taip vyksta schmoll.gif

http://www.skundai.lt/?id=25079

Tikiuosi,kad manes nepaves..... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Jira @ 2012 07 10, 07:59)
2 kartus pas ją dariausi šukuosenas ir abu kartus likau patenkinta.
Papildyta:

QUOTE(Medlieva @ 2012 07 10, 08:22)
Edita iš Vanelos tikrai gražiai sutvarko plaukus, nors ir nesu jos nuolatinė klijentė smile.gif



Aciu 4u.gif
Atsakyti
Nereali kirpeja Vilma Salteniene. Ji dirba kirpykloje salone Nona. Sestadieniais pas ja kerpasi,dazosi beveik vien vilnietes. Superine kirpeja. Beje, vien ja pamacius visos baimes del galimai netinkamo kirpimo ar dazymo kaip mat ishnyksta. Labai stilinga ir profesionali.
Atsakyti
QUOTE(ingute555 @ 2012 07 25, 21:36)
Nereali kirpeja Vilma Salteniene. Ji dirba kirpykloje salone Nona. Sestadieniais pas ja kerpasi,dazosi beveik vien vilnietes. Superine kirpeja. Beje, vien ja pamacius visos baimes del galimai netinkamo kirpimo ar dazymo kaip mat  ishnyksta. Labai stilinga ir profesionali.


o kaip kainytes?kiek dazymas?kiek kirpimas? ax.gif
Atsakyti
Laba diena. Ir aš pasisakysiu, visų pasisakymų neskaičiau, tai nežinau ar kas rekomendavo. Bet bent jau man asmeniškai labai patiko kirpykloje "Gija". Dirbanti kirpėja Jolanta (beja, ji labai gražiai ir vyrus kerpa). Visada paklaus ko noriu, jei leidžiu ekspermentuoti, būnu rami, kad neišeisiu kaip klounas, bet galutinis variantas dažniausiai būna super. Niekada nenuvylė.
Atsakyti
sveikutes,labai reikia kirpejos kuri daro progines sukuosenas ir reiketu makiaza kas graziai darytu ,butu gerai kad vienoje kirpykloje viska atliktu,ieskau savo vestuvemis ,labai buciau dekinga kad kas parasytu,galima i az.
Atsakyti
QUOTE(nora24 @ 2012 08 14, 20:56)
sveikutes,labai reikia kirpejos kuri daro progines sukuosenas ir reiketu makiaza kas graziai darytu ,butu gerai kad vienoje kirpykloje viska atliktu,ieskau savo vestuvemis ,labai buciau dekinga kad kas parasytu,galima i az.


Sveika. Dariausi makiaza ir sukuosena ,,Komplimente", tikrai graziai padare, rekomenduoju 4u.gif Makiazas buvo Annos, o plaukus tvarke Virginija ax.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos, gal man galėsite padėti... pamečiau savo kirpėją verysad.gif
Matote esu išvykusi, retai grįtu. turėjau jos tik laidini telefoniuką. O dabar ruošiuosi grįžti ir noriu apsilankyti pas ją o telefonas man sako kad tokio numerio nėra schmoll.gif Gal pakeitė patalpas... nežinau. Jos vardas Daiva, dirbo Respublikos g.36. Mažame kabinetuke, nu bet man ji taip patiko ir tiko kad nenoriu kitos. Gal kas žino jos duomenis, busiu labai dėkinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smigė @ 2012 08 15, 14:39)
Sveikutes merginos, gal man galėsite padėti... pamečiau savo kirpėją  verysad.gif
Matote esu išvykusi, retai grįtu. turėjau jos tik laidini telefoniuką. O dabar ruošiuosi grįžti ir noriu apsilankyti pas ją o telefonas man sako kad tokio numerio nėra  schmoll.gif  Gal pakeitė patalpas... nežinau. Jos vardas Daiva, dirbo Respublikos g.36. Mažame kabinetuke, nu bet man ji taip patiko ir tiko kad nenoriu kitos. Gal kas žino jos duomenis, busiu labai dėkinga  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Turiu drauge kuri pas ją n metų kerpasi, dabar ji dirba tam pastate kur buvo "Rambynas" 2a., tel.nm. +37068072778 mirksiukas.gif
Atsakyti