Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

kur sviesinates plaukus? noriu daugmaz tokiu sruogelemis, kazkada labai panasus ir buvo, taciau po to gal dazus pakeite, kadangi nebenuimdavo taip.
user posted image
Atsakyti
Vakar perskaiciau visa sita foruma ir visgi surizikavau apsilankyti, kas buvo arciausiai namu- kirpykla "Pelene"...snd paskambinau ryte, snd ir priime mane kirpeja Inga. Plaukucius sviesinau sruogelem- dejo kepuraite per kuria istrauke sruogeles, dazai Keune. Prabuvau ten apie 3 val, uzdejo kauke plaukuciams, aliejuku, dave geru patarimu...isejau lb pagrazinta ir patenkinta ax.gif
sumokejau 70 lt, rekomenduoju
Atsakyti
merginos, gal kas galetu duoti Romedos (NEDA) tel. Nr? smile.gif
Atsakyti
Gal kas galetu parekomenduoti kur graziai daro sukuosenas, pina plaukus, dekui 4u.gif
Atsakyti
Ejau šiandien ieškoti tos Vitanelės, kur dirba Vitalija. ten iškabos nera, taip? radau kazkokį salonėlį pilkais langais.. čia ir yra? ten tik nr parašytas ant lango
Atsakyti
na ką, susiradau ir užsirašiau, bet tik balandžio 12 d.. sakė pusė plaukų tikrai neliks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tralialia @ 2012 03 13, 22:38)
Gal kas galetu parekomenduoti kur graziai daro sukuosenas, pina plaukus, dekui 4u.gif

Zivile is oranzinio,ziauriai graziai pina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_noraa_ @ 2012 03 18, 17:16)
Zivile is oranzinio,ziauriai graziai pina 4u.gif


Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2012 03 16, 22:41)
na ką, susiradau ir užsirašiau, bet tik balandžio 12 d.. sakė pusė plaukų tikrai neliks  biggrin.gif


labutis wink.gif

as buvau pries pora savaiciu pas Vitalija, tai man irgi puse plauku nureze biggrin.gif bet as ja pasitikiu, nes jau net kaltunai isimesdavo i galiukus doh.gif o ir spalvyte tikrai graziai naturalia parinko 4u.gif tiek kad pas ja labai uzimta, viena kirpeja Birute isejo.. todel moterys turi laukti gan ilgai eileje smile.gif

bet tikrai rekomenduoju! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(spaicyy @ 2012 03 26, 22:52)
labutis wink.gif

as buvau pries pora savaiciu pas Vitalija, tai man irgi puse plauku nureze biggrin.gif bet as ja pasitikiu, nes jau net kaltunai isimesdavo i galiukus  doh.gif  o ir spalvyte tikrai graziai naturalia parinko  4u.gif  tiek kad pas ja labai uzimta, viena kirpeja Birute isejo.. todel moterys turi laukti gan ilgai eileje  smile.gif 

bet tikrai rekomenduoju!  wub.gif

Birute ir nekirpdavo, tik dazydavo ir galva plaudavo smile.gif o dabar Vitalija pati ir dazo?
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2012 03 27, 14:52)
Birute ir nekirpdavo, tik dazydavo ir galva plaudavo smile.gif o dabar Vitalija pati ir dazo?



taip, dazo 4u.gif na bent jau mane, nes mane ji viena is vis ta diena tebuvo pasiemusi... blush2.gif tad nezinau kas ten kaip pasikete pas jas.
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif Užsivedžiau aš su tuo plaukų priauginimu, rašiau atitinkamoj temoj, bet nieko nesulaukiau atsakant, tai užtat galvoju savo kraštiečių paklausiu, gal žinot kokią kirpėją ar šiaip tuo užsiimantį žmogų, kas profesionaliai tuo užsiima Panevėžyje? Iš anksto dėkoju smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti