Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

O kuri Vita ar Lolita labiau nebijo eksperimentuoti? Ar jos pasiulo, kaip pvz butu geriau?
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2011 12 05, 22:00)
O kuri Vita ar Lolita labiau nebijo eksperimentuoti? Ar jos pasiulo, kaip pvz butu geriau?


Paskaitykit keliais puslapiais atgal, plačiai jos buvo apkalbėtos. O Vita visai nieko gero ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2011 12 05, 21:00)
O kuri Vita ar Lolita labiau nebijo eksperimentuoti? Ar jos pasiulo, kaip pvz butu geriau?

As kerpuosi pas Lolita. Na super thumbup.gif per tiek metu pagaliau radau man labai patinkancia kirpeja. Tik nuejau, pasisodino, apziurejo plaukus, iskart patarimai del kirpimo, spalvos, kas tiktu, ko geriau vengti bigsmile.gif Kiek ansciau lankydavausi pas kirpejas, pati turedavau sakyti, gal padarom ta, pabandom ta. Tai gal todel man toki stipru gera ispudi paliko Lolita papylusi tiek patarimu thumbup.gif
Atsakyti
Vakar apsilankiau pas Lolita, tai labai gera ispudi paliko. Galvojau dazyt, dabar pas mane naturalus, tai sako, o kam spalva labai gera, zyli dar labai nelenda, tai kam dazyt. Pats kirpimas ir labai patiko. Vienu zodziu tikrai eisiu dar.
Papildyta:
man tai vat ir patinka tas, kad nereikia pataryneti, ir kirpejas pats mato kas tinka.
Atsakyti
Sveikos,
gal galit parasyti Daivos Jankauskaites tel.nr. Noreciau pas ja apsikirpti.
Galima ir i az.
Atsakyti
Ar galit pasiulyti ka nors be Lolitu ir Vitu juk yra ir daugiau kirpeju. 4u.gif Jau gal uztenka jas liaupsinti paliaupsinkit ir kitas kirpejas biggrin.gif
Kirpausi pas Gindrita, bet ji jau man atsibodo nieko nepasiulo, o jei ka nors paprasau kad padarytu tai plaukai mano netokie paskutini karta tik galus nukirpo toks jausmas kad greiciau ta merga nukirpti ir isspirti is kedes ir pingus paimti doh.gif gal zmogus jau aptingo g.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukee @ 2012 02 09, 17:41)
Ar galit pasiulyti ka nors be Lolitu ir Vitu juk yra ir daugiau kirpeju.  4u.gif  Jau gal uztenka jas liaupsinti paliaupsinkit ir kitas kirpejas  biggrin.gif
Kirpausi pas Gindrita, bet ji jau man atsibodo nieko nepasiulo, o jei ka nors paprasau kad padarytu tai plaukai mano netokie paskutini karta tik galus nukirpo toks jausmas kad greiciau ta merga nukirpti ir isspirti is kedes ir pingus paimti  doh.gif  gal zmogus jau aptingo  g.gif


Aš galiu mirksiukas.gif . Nepažįstu nei Lolitų nei Vitų blush2.gif , aš lankausi "Vaneloje" pas Lilijaną jau 14 metų ir esu patenkinta thumbup.gif . Iki tol turėjau kirpėją draugę, bet kai teko ieškotis kitos nemažai teko jų išbandyti, kol pagaliau radau ir tiko mirksiukas.gif . Teko lankytis pas kažkurią ir Kisino g., nežinau kuri kirpėja tuo metu dirbo (aišku gal dar Jolita nedirbo), tik pamenu buvo kirpėja ilgais tamsiais plaukais- tada man žiauriai nepatiko. Atėjo apsikirpti taksistas, tai mane, išteptą dažais plaukus visai pamiršo, dažus perlaikė, likau nepatenkinta doh.gif . Tada mano apsilankymas kirpykloje Kisino g. buvo pirmas ir paskutinis doh.gif . Na, bet kaip jau minėjau- nežinau kuri ten tada kirpėja buvo
Atsakyti
QUOTE(coliukee @ 2012 02 09, 17:41)
Ar galit pasiulyti ka nors be Lolitu ir Vitu juk yra ir daugiau kirpeju.  4u.gif  Jau gal uztenka jas liaupsinti paliaupsinkit ir kitas kirpejas  biggrin.gif
Kirpausi pas Gindrita, bet ji jau man atsibodo nieko nepasiulo, o jei ka nors paprasau kad padarytu tai plaukai mano netokie paskutini karta tik galus nukirpo toks jausmas kad greiciau ta merga nukirpti ir isspirti is kedes ir pingus paimti  doh.gif  gal zmogus jau aptingo  g.gif


Atsidarė naujas grožio salonas "Orchidėja" (Basanavičiaus g. 1). Ten dirba kirpėja Loreta. Man visai patiko kaip ji mane nukirpo ( nors aš vis dar ieškau tos savo vienintelės kirpėjos). Bet išbandžiau Loretos kirpimą ir likau patenkinta. Gal kas kirposi irgi pas ją? smile.gif
Atsakyti
Na ,o as einu pas kirpeja Kristina is oranzinio stiliaus. Super kirpeja, atsisedu,pasakau mazdaug ko noreciau ir iseinu issisiepus iki ausu thumbup.gif . Patinka! bigsmile.gif
Atsakyti
Gal žinote kirpyklą, kur būtų galima apkirpti berniuką? Kirpimas būtų pirmas, todėl manyčiau pagelbėtų kirpimas sėdint lėktuvėlyje ax.gif ir t.t. Tikiuosi supratote apie ką aš čia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jira @ 2012 02 24, 11:45)
Gal žinote kirpyklą, kur būtų galima apkirpti berniuką? Kirpimas būtų pirmas, todėl manyčiau pagelbėtų kirpimas sėdint lėktuvėlyje  ax.gif  ir t.t. Tikiuosi supratote apie ką aš čia  blush2.gif

Oranžiniam stiliuj yra Makvyno mašina smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, atsiprašau už poster_offtopic.gif poster_offtopic.gif poster_offtopic.gif , bet kai užgirstu kalbant tą temą per tv darosi pykta ir baisų, tad susiradau ir žiūriu, jog mes labai tam abejingi, tai negaliu tylėti, gal Jums tai irgi ne tas pats:
http://www.peticijos.lt/visos/3058
http://www.peticijos.lt/visos/6071 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti