Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

QUOTE(nifnifas @ 2011 11 23, 18:06)
Lolita kerpa modulinius kirpimus, puikiai dalina plauku prieziuros patarimus, kaip ir ka daryti su plaukais po kirpimo. Pas mane kaip sakoma ir trys plaukai ant galvos, bet ji puikiai sutvarko juos.  Dirba su keune

tai ir as apie Lolita galvoju,teko pas ja lankytis pries 10 metu,bet paskutini karta buvo taip ziauriai iskarpiusi plaukus,kad daugiau nebeejau,o dabar vis pamastau,kad gal ir nieko butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meiliukas @ 2011 11 26, 15:57)
tai ir as apie Lolita galvoju,teko pas ja lankytis pries 10 metu,bet paskutini karta buvo taip ziauriai iskarpiusi plaukus,kad daugiau nebeejau,o dabar vis pamastau,kad gal ir nieko butu  4u.gif

vakar kaip tik buvau pas Lolitą, man tai ji patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tina82 @ 2011 11 26, 15:34)
vakar kaip tik buvau pas Lolitą, man tai ji patinka thumbup.gif

man tai isvis ten aplinka superine thumbup.gif ,tik eiles kokios doh.gif ,dabar uzsirasyti galima tik po nauju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Meiliukas @ 2011 11 27, 11:57)
man tai isvis ten aplinka superine  thumbup.gif ,tik eiles kokios  doh.gif ,dabar uzsirasyti galima tik po nauju  verysad.gif

išvada - gera kirpėja mirksiukas.gif
aš senai žinau, kad pas ją gruodis visada būna sausakimšas, tą reik derint iš anksto spalio mėn. ar lapkričio pradžioje mirksiukas.gif
Atsakyti
Kur ta Lolita dirba?
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2011 11 28, 10:11)
Kur ta Lolita dirba?

prie Petkevičaitės bibliotekos, Kisino g. 4u.gif
Atsakyti
Aciu, o ten kituose forumuose skaiciau dirba ir Vita. Kuri geriau kerpa?
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2011 11 29, 10:05)
Aciu, o ten kituose forumuose skaiciau dirba ir Vita. Kuri geriau kerpa?

aš lankausi pas Lolitą, pas Vitą nebuvau rolleyes.gif bet pas ją eilių taip nėra, kaip pas Lolitą smile.gif
Atsakyti
tai reikes pabandyti pas Lolita, sudominot ax.gif
Atsakyti
kiek pas ja kainuoja modelinis kirpimas?
Atsakyti
QUOTE(tina82 @ 2011 11 29, 05:46)
prie Petkevičaitės bibliotekos, Kisino g. 4u.gif


Kažkada gal prieš 15 metų buvau kirpykloje Kisino g., nežinau kuri kirpėja tuo metu dirbo (aišku gal dar Jolita nedirbo), tik pamenu buvo kirpėja ilgais tamsiais plaukais- tada man žiauriai nepatiko. Atėjo apsikirpti taksistas, tai mane, išteptą dažais plaukus visai pamiršo, dažus perlaikė, likau nepatenkinta doh.gif doh.gif . Tada mano apsilankymas kirpykloje Kisino g. buvo pirmas ir paskutinis blush2.gif blush2.gif . Na, bet kaip jau minėjau- nežinau kuri ten tada kirpėja buvo g.gif g.gif
Atsakyti
Pas Lolita sunku patekti, nes kiek pastebejau ji ten dirba ne visa darbo diena, o tik atbega kelioms valandoms, dazniausiai apie pietus tik. Eidavau seniau pas ja dazytis plauku na ir zinoma karts nuo karto pakirpti, labai iskarpydavo, nepatiko. Besilankydama ten vis stebedavau Vita ir viena diena surizikavau, esu labai patenkinta, uzsiauginau plaukus kokiu niekada neturejau, norint pas ja patekti irgi ne pyragai, tad registruojuosi kitam kartui dar neisejusi is kirpyklos. thumbup.gif
Atsakyti