Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

Jolanta, Smėlynės gatvėje berods, vieno bendrabučio pirmam aukšte dirba smile.gif Ima mažai, jau 10 metų mane kerpa ir niekada nebuvau patenkinta, pataria, pasikalbam smile.gif Į juodąjį sąrašą tai Oranžinį stilių galėčiau įtraukti, ima kaip už nežinau kokį stebuklą ant galvos padarytą, o dirba tokios, kad nuėjusi profesionalesnė kirpėja turi pati sau plaukus baigti tvarkyti, kol nesąmonių nepridirbo... Tikra istorija. Bando daryti čia kažkokį prestižą, bet g.gif
Atsakyti
Vitalijos is Vitaneles, visai sudomino... Mergaites kurios einate kiek kainuoja kirpimas? g.gif
Atsakyti
Pries kelius metus kirpausi Oranziniame stiliuje pas Ausra, tai labai nepatiko, reikejo mamai net pataisyt doh.gif
Papildyta:
Vitalijai kai skambinau sake, nuo 70 litu kirpimas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, gal žinote kirpėją Panevėžyje, kuri dažytų prof. Wella dažais? smile.gif
Atsakyti
nedos salone kirpėja romeda 4u.gif
Atsakyti
Mielos moterys niekada gyvenime neikite kirptis ir dazytis pas jurgita is oranzinio stiliaus verysad.gif , nes verksite puse metu kai uzdes juoda blyna ant galvos vietoj sruogeliu.... kainos nezmoniskos, o kokybes nerasta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Janra: 21 spalio 2011 - 16:20
sveikos,
gal kuri girdejote apie kirpeja Saulyte is grozio salono "GIJA" salia SODROS tulpiu g.?
kalbant apie savo patirti, daug daug metu kirpausi ir daziausi Vaneloje. Viskas ten labai patiko, bet mano kirpeja apsirgo, nusprendziau nueiti pas garsiaja Akvilina, tai prakeikiau ja... is mano graziu ilgu tiek metu vaneloje puoseletu plauku nieko nebeliko... pasirodo jin ten is akies dazus maiso, nesveria, tai taip plaukus nudegino, nors jau daug laiko praejo bet dar neatsigauna... kalbant apie kirpima pas ja tai mano mama iki siol pas ja kerpasi ir gerai nukerpa ir grasei atrodo, nieko blogo pasakyti negaliu.
Oranzinis stilius Ausra...hmmm.. na pas ja buvau du kartus, ir tik kirptis, tai pirma karta galeciau pasakyti patiko, bet labai nuzarino, antra karta isvis dar labiau nuzarino, pagailo plauku... ir visos is jos isejusios iseina atrodancios kaip su vienu kirpimu, na gal tik man taip atrodo.. taigi dabar ieskau naujos...
Atsakyti
Laba 4u.gif ar tikra STILISTĖ yra tik viena-Vitalija ("Vitanele")? g.gif Reikia patarimo ir dėl plaukų spalvos, ir dėl kirpimo. Kad parinktų pagal plauką, veido formą ir pan. Atrodo misija neįmanoma doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ereba: 31 spalio 2011 - 01:21
[quote=Auura,2011 10 26, 21:47]
sveikos,
gal kuri girdejote apie kirpeja Saulyte is grozio salono "GIJA" salia SODROS tulpiu g.?

Del kirpimo negaliu nieko pasakyti, bet dariausi sukuosena pas Saule, likau patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auura @ 2011 10 26, 22:47)
sveikos,
gal kuri girdejote apie kirpeja Saulyte is grozio salono "GIJA" salia SODROS tulpiu g.?


Mano atmintyje liko kaip viena geriausiu, butent su ja pasiekiau tiksla tureti ilgus ir sveikus plaukus. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triunfante: 18 lapkričio 2011 - 13:01
Labutis,
ieskau ir as geros kirpejos,bet kolkas tvirtos nuomones apie kazkuria konkreciai neturiu ax.gif
kas liecia Oranzini Stiliu tai labai dviprasmiskos nuomones,vienos labai liaupsina,o kitos keikia,siaip mano nuomone apie si grozio salona tikrai negeriausia.
kas liecia kirpeja Lolita,susimasciau po vakarykscio bandymo pas ja patekti (laisva vieta tik gruodzio 29 doh.gif ),ar tik nebus ispustas burbulas,lankydavausi pas ja pries kokius 7 metus,apart iskarpymu daugiau jokiu pasiulymu,bet ir plauku iskarpymai nekiekvienai tinka ir patinka,juo labiau kai plaukai neperstoriausi...
taigi butu labai smagu sulaukti daugiau patarimu ir nuomone 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Triunfante @ 2011 11 18, 12:54)
Mano atmintyje liko kaip viena geriausiu, butent su ja pasiekiau tiksla tureti ilgus ir sveikus plaukus.  4u.gif

na o kas liecia modulinius kirpimus ar teko susidurti?ar ji tik padeda puoseleti plaukus?beje su kokiomis priemonemis dirba?
Atsakyti
QUOTE(Meiliukas @ 2011 11 22, 16:23)
Labutis,
ieskau ir as geros kirpejos,bet kolkas tvirtos nuomones apie kazkuria konkreciai neturiu  ax.gif
kas liecia Oranzini Stiliu tai labai dviprasmiskos nuomones,vienos labai liaupsina,o kitos keikia,siaip mano nuomone apie si grozio salona tikrai negeriausia.
kas liecia kirpeja Lolita,susimasciau po vakarykscio bandymo pas ja patekti (laisva vieta tik gruodzio 29  doh.gif ),ar tik nebus ispustas burbulas,lankydavausi pas ja pries kokius 7 metus,apart iskarpymu daugiau jokiu pasiulymu,bet ir plauku iskarpymai nekiekvienai tinka ir patinka,juo labiau kai plaukai neperstoriausi...
taigi butu labai smagu sulaukti daugiau patarimu ir nuomone  4u.gif
Papildyta:

na o kas liecia modulinius kirpimus ar teko susidurti?ar ji tik padeda puoseleti plaukus?beje su kokiomis priemonemis dirba?

Lolita kerpa modulinius kirpimus, puikiai dalina plauku prieziuros patarimus, kaip ir ka daryti su plaukais po kirpimo. Pas mane kaip sakoma ir trys plaukai ant galvos, bet ji puikiai sutvarko juos. Dirba su keune
Atsakyti