Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

QUOTE(_prancuze_ @ 2011 04 09, 11:08)
Sveikos,  smile.gif  ieskau geros kirpejos Panevezyje. Daug kartu esu nusivylusi kirpejomis, todel man eiti i kirpykla baisiau nei pas dantista  biggrin.gif  Noriu dazyti sruogelemis, taciau yra tiek daug spalvu ir atspalviu, neapsisprendziu kokie man tiktu. Klausimas toks ar apskritai panevezyje yra geru stilistu, techniku, kurie parenka plauku spalva, kirpima ir.t.t ? g.gif

Panevezyje yra tik viena stiliste, Vitalija, dirba priesais centrine IKI Vitaneleje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brutele @ 2011 05 19, 19:00)
pirmiausia reikia paciai zinoti ko nori, nes kirpeja tai savaip gali padaryti ir jei atrodys grazu, o tau gali nepatikti

As kalbu apie stiliste o ne apie paprasta kirpeja kuri zino 2 kirpimus.
Papildyta:
QUOTE(m'estima @ 2011 05 27, 12:12)
Einant pas gerą kirpėją visai nereikia žinoti iš anksto. Gera kirpėja nieko nedarys nepasitarusi su kliente. Tuo ir skiriasi geros kirpėjos nuo tiesiog kirpėjų - tau pasiūlo  kirpimo  bei dažymo variantų,  paaiškina maždaug kaip atrodysi, kas labiau tiktų pagal tavo plaukų struktūrą bei veido formą... - tau belieka išsirinkti thumbup.gif

BUTENT 4u.gif
Atsakyti
o aš labai aptenkinta Editos iš "Savas stilius" darbu. Ne tik pataria koks kirpimas tinka, bet ir padaro pagal visus pageidavimus, pataria renkantis spalvą. Man padarė nuostabią trumpą, kiek ekstavagantišką/asimetrišką šukuoseną. thumbup.gif
Atsakyti
Labuka smile.gif gal zinote kokią gerą kirpėją, kuri palyginti nebrangiai dažo plaukus sruogelėmis? ir mane domintų ne visos galvos sruogelių dažymas, o dalinis rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kuri turite atsiliepimu apie Saule is "Gijos"?
Atsakyti
apsikirpau Lolitoj pas Vitą - vienas pliusas, kad greitai. Bet visas greitumas ir baigėsi kirpykloj - namuos plaukų sutvarkyt negaliu - neišgaunu šukuosenos, jau nekalbu apie tai, kad tik išplovus galvą niekur negaliu eit, būtinai turiu fenu džiovint, formuot... Nervinuos ir laukiu kol paaugs, kad grįžčiau pas savo kirpėją... Be to, Vita nepasitarė, kaip kirpti, pastebėjau, kad tuomet visas pagal vieną šabloną rėžia: sesuo buvo neseniai ten kirpusis, tai bobutė vėliau mūsų neatskyrė lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kas lankosi "Vaneloje"? kokie atsiliepimai? ir kokios kainos maždaug? kirpimas+sruogelių dažymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mopsaite @ 2010 12 06, 21:55)
taip dariausi sukuosenas zinok fainiai labai pasitari kokios nori gali ir savo nuotrauku atsinest kokios nori viska padaro ir neima uz bandomaja pinigu  thumbup.gif rita nesinervuok dek majoneza ir dar karta majoneza sugidys tikrai laikykis

tikrai geros kirpejos nedaro bandomuju sukuosenu, net nesupranta to... smile.gif
Atsakyti
as tik uz vitalija bigsmile.gif ji dare mano sesei nuotakos sukuosena, man pamerges ir visom kitom biggrin.gif nu nereali, kerpa super duper gerai, stiliu visiskai pakeicia wub.gif net negaila tu pinigu uz kokybe thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ninn@ @ 2011 07 06, 13:05)
gal kas lankosi "Vaneloje"? kokie atsiliepimai? ir kokios kainos maždaug? kirpimas+sruogelių dažymas  smile.gif


lankausi, bet tik kerpuosi. Patinka labai salono vadove Nijole, dar teko pas Jolita kirptis. Nenuvyle, kainas galite suzinoti ju internetineje svetaineje www.vanela.lt smile.gif
Atsakyti
O as noreciau pasiteirauti del Vitalijos is Vitaneles smile.gif
Uzsirasiau tenai kirptis, taciau artimiausia laisva data sake bus tik daugiau negu po menesio sad.gif tai sakau ar apsimoketu laukti, nes reiktu apsikirpti kuo greiciau...
Kaip supratau jei jau tokia didele klientura, tai gal labai jau gera kirpeja ? smile.gif
Patarkit 4u.gif
Atsakyti
Kokios ten toje eddoje geros kirpejos, kuo jos ten geros? Dazo gerai ar kerpa, nes skamba is Jusu komentaru tarsi reklama. Kad is anksto, tai daug maz visur reikia.
Papildyta:
Del Vitaneles tai ziuriu labai skirtingi atsiliepimai, vienur geri, kitur netokie... Galvojau ir as pas ja. Bet taip pat reikejo truputi greiciau tai kirpausi Vaneloje pas Lolita. Nieko negaliu pasakyti labai gero ar blogo. Nes ji pataise pacia forma. Pas mane jau forma plauku buvo padaryta Vilniuje pas stiliste. Tai ji patrumpino tiek, kad graziai atrodytu. Idomu butu jeigu buciau nuejusi pries tai kai nebuvo jokios formos, ka ji butu pasiuliusi. g.gif Bandziau dometis kai kirpau, ka ji pasiulytu jeigu dazyciau, nes dabar naturalus, na jos pasiulytos spalvos man patiko, nes pries tai apie jas galvojau. Man siaip patinka stilistai tie kurie per daug neklausineja o tiesiog mato pagal veido forma, odos spalva kas tinka kas ne. Nes man vienaip gali atrodyti, o tikti visai kas kita.
Atsakyti