Įkraunama...
Įkraunama...

Makalius bastosi po Kretą ;)

Del saugumo: Kretoje labai saugu. Ne karta mateme paliktas naujas masinas su atidarytais langais, o viduje net palikti rakteliai (nors suprantama, kad su pavogta masina vistiek niekaip neisvaziuosi is salos smile.gif ). Taip pat mateme ir palikta maisa su pirkiniais ant suolelio, kol zmogus kazkokius reikalus tvarkesi. Lietuvoje kaip mat jo butu nebelike.
Pirma diena Kretoje baiminomes, baisiausiai saugojomes, pinigus laikeme saldytuve (ideje i maiseli) bigsmile.gif . Po keliu dienu tiek atsipalaidavome, kad net iseidami is kambario vakarieniauti neuzdarydavome balkono, nors gyvenome pirmame aukste. Ir nieko neatsitiko. Is tikro, reikia saugotis tik kitu turistu, ne kretieciu.
Nors jau buvau Kretoje, bet ateinancia vasara vel planuoju atostogas Kretoje, tik si karta ketinu ir tevus nusivesti.

Sorry uz nelietuviskas raides, siame kompe ju nera 4u.gif
Atsakyti
Antroji Makaliaus NUOTRAUKŲ ŠOU dalis 4u.gif

Santorinis......

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
O mes kažkaip atvirkščiai galvojom, kad labiau reikia saugot pinigus nei pasus doh.gif Na šiaip ar taip, viskas buvo gerai....

QUOTE
O ką gali žinoti? Gali ir tau pasitaikyti  g.gif


Tfu tfu tfu kad tik nepasitaikytų schmoll.gif

Tęsiam Makaliaus ŠOU tiesiogiai iš Santorinio biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Aha, pas mane iš to paties lėktuvo, tos pačios vietos, tos pačios krypties ( biggrin.gif ) vaizdas atrodė vat štai va kaip:

user posted image
Atsakyti
Štai, sukūriau savo pirmąjį VIDEO reportažėlį. Akimirkos, skrendant lėktuvu 4u.gif

KRETA
Atsakyti
Fantastika, Makaliau thumb_yello.gif Aš sužavėta wub.gif Geras darbas, įdomu žiūrėti. Labai gražią muziką parinkai, man patinka tokia lėta... Žinai, šis tavo reportažas priminė šalių prisistatymus. Gal galėtum sukurti video ir apie nuotykius pačioje Kretoje, o ne tik virš jos? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zirafos sese @ 2007 08 30, 12:35)
Fantastika, Makaliau  thumb_yello.gif  Aš sužavėta  wub.gif  Geras darbas, įdomu žiūrėti. Labai gražią muziką parinkai, man patinka tokia lėta... Žinai, šis tavo reportažas priminė šalių prisistatymus. Gal galėtum sukurti video ir apie nuotykius pačioje Kretoje, o ne tik virš jos? wink.gif

Gal ir galėčiau laugh.gif
Tik aš labai nusivyliau kokybe, kuri pasidaro kai į youtube įkeliu g.gif nesuprantu kodėl, per kompą daug geriau viskas matosi, o per youtube baisiai išsilieja sad.gif
Sukursiu apie santorinį laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Linoshka @ 2007 09 03, 22:02)
Makaliau, sorry tikrai labai, tubūt pražiopsojau, bet kiek tau visa kelionė kainavo? blush2.gif

Kelionė kainavo 904 litus (skrydis ir viešbutis) +165 oro uosto mokesčiai, bet dar išleidau 350 eurų ekskursijoms, lauktuvėms ir visokiems kitokiems dalykėliams yu.gif
Atsakyti