Įkraunama...
Įkraunama...

Makalius bastosi po Kretą ;)

16 h išeinam iš viešbučio, lipam į kalną - į stotelę, ir laukiam autobuso. Atvažiuoja. Susimokam berods po 1,30 už žmogų ir važiuojam iki to Chersonissos marketo. Išlipam , nueinam į parduotuvę ir galvojam, ką pirkt lauktuvių g.gif Bet tai tampa nedideliu galvos skausmu tada, kai prieš kelionę visiems pasakiau - jokių lauktuvių, tik SAU bigsmile.gif Taip beveik ir padariau. Na tik kelios išimtys, žinot, tėtis, mama, močiutė, senelis..... ir pora draugų. Sau jau nusižiūrėjau lauktuves pačioj Stalidoj ax.gif , čia atvykstam tik maisto pirkt... paimu kelis muilus su alyvuogių aliejum, jie nebrangiai kainuoja, paprastai iki euro. Tada teta paima saldumynų visokių, aš dar vieną Pringles užgriebiu (taip, Pringles yra gėris, ten jie kaikur net pigesni nei Lietuvėlėj mūs gimtojoj).

Nu velnias velnias, nebesuprantu, ar mano atmintis šlubuoja, ar čia aš dar nepabudau po miego blink.gif Nebeprisimenu ką pirkom unsure.gif siaube siaube, Makaliau, susiimk. Taip, tai išvardysiu, ką prisimenu:

Retsinos vyno 3 butelius,
Muilus 3 aš, 2 teta, vieną brangų natūralų teta sau nusipirko už 3 eur beveik, cinamoninį.
Pringles (ale čia ne lauktuvės, čia rytdienai į Samariją )
Saldainiai su riešutais, sezamais...
Pyragėlis su sūriu ir kumpiu (man) bei pyragėlis su špinatais (tetai)
Kremas rankoms su alyvuogių aliejum
Kaukė plaukam kažkokia... bet čia viskas sau.

Žodžiu prisipirkom tiek, kad buvo pilnas didelis maišas ir kuprinė. Daugiausia lauktuvių pirkom Stalidoj, ten radom daug pigių daikčiukų blush2.gif
Tai grįžom į stotelę, belaukiant autobuso kioske kažkokiam pamačiau tokius puodelius su šiaudeliais ir parašyta: Frappe. Nusipirkau - už 40 euro centų, viduj turi būt viskas ko reikia frappe, tai bent žinosiu kaip reiks daryt grįžus namie... Lipam į autobusą, grįžtam į Stalidą, kambarį susrūšiuojam kas kaip ir kieno, bandom atsirinkt čekyje kiek kas kainavo, bet tai patampa beprotybe, nes kainos visai neatitinka realybės doh.gif


QUOTE(Katu @ 2007 08 01, 12:13)
nepatikesi, Makaliau, bet mes ta ketvirtadieni irgi panasiai poilsiavom

Nu vat, visiems tie naikintuvai ramybę sudrumstė lotuliukas.gif

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2007 08 01, 12:18)
o mes ketviratdienį važiavome iki agios nikolaos ir elundos

Prasilenkėm, pasirodo bigsmile.gif nu va, kiek daug vienu metu atostogavusių Kretoj mastau.gif


Susidedam pirmąsias lauktuves ir grįžtam atgal prie baseino tongue.gif būnam ten ilgokai, iki vakaro....nors kaip čia pasakius, juk jau grįžom vakare... žodžiu, ne tame esmė irnesakyk.gif Susipakuojam daiktus nuo baseino...
Beje, pamiršau paminėt - ryte parašėm gidei Rimai SMS'ą, kad norim vykt rytoj į Samariją. Neatrašė. Parašėm dar vieną vakare. Neatrašė. Grįžom į viešbutį ir tik tada teikėsi atrašyt - gerai, būkit ryt 5:05 prie Cactus Beach viešbučio, gero žygio... Jes yess.gif , žygiuojam ryt Samarijon assa.gif Susitvarkom ir išeinam į Stalidą - į miestą, apsipirkt likusią dalį lauktuvių SAU. Nu ir kitiems truputuką tongue.gif

Pasakysiu, ką aš sau nusižiūrėjau:
Ogi rankšluostį su Kretos žemėlapiu ir lankytinom vietom, puodelį su I love Crete užrašu ir magnetuką (kaip tradiciją - visad parsivežam po magnetuką iš kiekvienos šalies, išimtis tik buvo, kad neparsivežėm iš Kroatijos...). Mieste praleidžiam nemažai laiko - niekur neskubam, apsižiūrim, kur pigiau, kur geriau... Labai nerealiai sužavėjo vienos siuvenyrų parduotuvės pardavėjai - pareklamuosiu - HEAVEN vadinasi parduotuvė biggrin.gif taip maloniai aptarnavo, pirkau tris puodelius su Kretos tematika, taip šauniai supakavo, su pinigėliais pažongliravo, palinkėjo sėkmės, visad šypsojosi.... Grįžau pas juos ir vėl po valandos blush2.gif nes ten nusižiūrėjau rankšluostį. Žiūrinėju žiūrinėju aš tuos rankšluosčius supakuotus, ir bandau spėliot, koks gi ten paveiksliukas galėtų būt. Prieina pardavėja, sako, o, tai tuoj parodysim jums rankšluosčius irnesakyk.gif
Išpakuoja, išskleidžia, papasakoja kas kur yra, kas kur nupiešta, išsirenku man labiausiai patikusį, pardavėja sako - čia jau paskutinis, visi šitą labai perka biggrin.gif ten pat randam ir magnetukų labai gražių po 1 eurą, nu nerealūs thumbup.gif tikrai labai patariu tą parduotuvę. Ai va, senelis mano saldumynų mėgėjas, tai mes jam Chersonissos markete džemą nupirkom neimportinį, graikišką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 01 rugpjūčio 2007 - 11:41
Štai, dar aštuntąją dieną turėjom daugiau laiko, praleisto viešbuty, tai prifotografavom visko atminimui... dalis nuotraukų jau sudėta viešbučio aprašyme viename iš pasakojimo pirmųjų puslapių, o pora dar liko, tai įdėsiu jas dabar ir čia:

Čia vaizdelis iš viešbučio teritorijos...

user posted image

O čia tokia vat jūra bigsmile.gif

user posted image

Taigi, apsipirkinėjom mes ilgai. Sakyčiau labai ilgai. Bet laikas mus spaudė dėl vieno dalyko - ryt reikia anksti keltis, todėl reikia gerai išsimiegot prieš 16 kilometrų žygį. Pora magnetukų, žiebtuvėlis su Kretos žemėlapiu tėčiui ir seneliui už 1 eurą... ir prisiminėm, kad reikia mano tėčiui nupirkt topines lauktuves - cigarečių iš aplankytos šalies pakelį hihihi.gif Ateinam į marketą mini kažkokį:
-Kokios čia dabar pas jus cigaretės graikiškos, jūs man pasakykit g.gif
-Nu va Slim, va GR 20, GR 25....
-Ooooo, GR 25 mes ir paimsim...

GR tai lyg ir Graikijos sutrumpinimas....pakelių su 25 cigaretėm pas mus nepardavinėja, tai nupirkau tėčiui GR25 už 2,40 euro. NUPIRKAU, nes aš mokėjau pinigus, ir nieks į mane keistai nežiūrėjo kažkodėl g.gif

Grįžtam į viešbutį, susikraunam mantą rytdienos kelionei į Samariją ir einam liūliaus liuliuko, reik išsimiegot. Labanakt.

Aštuntoji diena , arba lygiai savaitė Kretoje jau kaip ir pasibaigė unsure.gif
Atsakyti
čia jūsų pliažas pernai smile.gif blink.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2007 08 01, 16:08)
čia jūsų pliažas pernai smile.gif  blink.gif

O, geras thumbup.gif tik kad pernai labiau apsiniaukę buvo, pas mus šiemet pliažas "Šviesesnis" biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 01 rugpjūčio 2007 - 15:20
Oi, atsiprašau, sori, izvinite, efcharisto 4u.gif
Įsivaizduokim, kad aštuntoji diena dar nesibaigė, nes užmiršau aprašyti įdomiausią jos dalį lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif
Taigi veiksmas vyksta vakare, grįžtam mes iš miesto.... aš kaip visad lekiu apsipraust į vonią. Teta dar palaukia prie registrtūros kieno nors iš gyvųjų, nes registratūra, kaip mes jau įpratom, visad tuščia ax.gif Laukia su reikalu - ryt ruošiamės samarijon, norim, kad paruoštumėt mums pusryčius "Su savimi". O aš lekiu. Lekiu lekiu, darau vonios duris. Darau duris.... DARAU DURIS blink.gif Neatsidaro fear.gif
Bandau visaip - ir privėręs atidarinėt, ir atvėręs uždarant atidarinėt, ir spardyt po galais, kodėl neatsidaro vonia protest.gif Teta ateina, bando atidaryt - nu rimtai, neatsidaro, gal kas viduj ten tupi, zaraza kokia nors lotuliukas.gif Nebent tarakonas schmoll.gif išsigando, kad nužudysim ir šitą bjaurybę, tai užsirakino. Nu bet ne, logiškai mąstant tarakonai neužsirakinės vonioj blink.gif
Kviečiam tą patį darbuotoją, kurio teta pusryčių prašė. Nespėjam išeit, kaip jis pats pabeldžia į duris. Atidarom, sako, pusryčiai bus paruošti ir įkišti į šaldytuvą pioneer.gif Oki doki, pusryčiai tai pusryčiai, bet:
- We have a problem unsure.gif
-Jo? Nu, klokit savo problemą.
-Neatidarom vonios....užsikirto...arba kažkokia zaraza užsirakino..
-Aaaa, taip pasitaiko. Palaukit, tuoj grįšiu.

Ir grįžta. Su raktu. Atrakina vonią, mes ją paliekam atidarytą, bo bijom, kad neužsikirstų antrą kartą, bus gėda eit ir sakyt, kad turim problemą doh.gif Mes laimingi, vonia išlaisvinta, einam miegot....

Va, dabar jau tikrai Aštuntosios dienos pabaiga tongue.gif
Atsakyti
Ir dar ne pabaiga biggrin.gif
Nusprendėm pafotkinti vakare saulėlydį, tai visai nieko gavosi, va tik sumetu šitas foto, ir baigsis aštunta diena blush2.gif

user posted image


Šiaip čia buvo pirmas išėjimas į balkoną kaip pasisėdėjimo objektą biggrin.gif Pasifotkinom, išėjom į lauką prie baseino, atsukom gultus į jūros pusę, atsisėdom, žiūrėjom į miestą, į besileidžiančius lėktuvus, klausėm šalia esančio viešbučio muzikantų gyvo grojimo ir dainavimo ir valgėm savo pyragėlius biggrin.gif Teta su špinatais, aš su sūriu ir kumpiu. Labai smagu buvo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 01 rugpjūčio 2007 - 20:04
9-oji diena, arba nenoriu aš Lietuvon schmoll.gif

4:35... Ketvirtas rytas per visą kelionę, kai reikia keltis laiku, kuomet pirmas skaičiukas būna 4 blink.gif Ale taip dar nebuvo, visą vasarą miegojau iki pirmos valandos dienos, o čia šast ir per atostogas užsienyj keliuosi paryčiais.... Kaip ten bebūtų, šiandien mūsų laukia kelionė į Samarijos tarpeklį. Į ilgiausią Europos tarpeklį, kurį pernai viena mano draugė iš magijos būrelio su broliu perėjo net du kartus blink.gif net gidai stebėjosi, nu bet ką jau čia supaisysi juos, nori, tai tegu eina irnesakyk.gif
Pagalvojam, kad ryte pusvalandžio mums abiems susiruošti ir prisistatyti į susitikimo vietą turi užtekt, bet šiektiek klystam... ir viską sugadina...viską sugadina TARAKONAS doh.gif Nu bet tai ot, ir reikėjo mums vakar palikti pravertas vonios duris - bijojom , kad gali užsikirst... vat tau ir baimė - dabar tarakonas ant lagamino mano užsilipo!!! Nutrėškė jį teta, aš paėmiau ir nuleidau tualete. Tada aš ir visiškai prabudau blush2.gif Susiruošėm, kuprinę ant pečių, pinigėlius į kišenę, ir pajudėjom. Einam link viešbučio išėjimo. Jau šiektiek skubam, nes jaučiam, kad vėluot galim. O išėjimas užrakintas fear.gif
Bėgam prie kito išėjimo į baseiną. Atrakintas. Išeinam, pasiekiam susitikimo tašką - Cactus beach viešbutį - kaiptik laiku- 5:05. Ale kaip ir visad.... autobuso nė kvapo.

Kol mes atpasakojamajam laike laukiam autobuso, papasakosiu Jums istoriją apie mūsų bendrakeleivius, su kuriais ilgą laiką susirašinėjom e-meilais ir planavom nuomotis kartu automobilį. Užbėgsiu eilinį kartą už akių - Dėkui Aukščiausiajam, kad su jais nesinuomavom ir keliavom visur vieni doh.gif
Ogi viskas prasidėjo dar nuo to, kai mes sėdėjom oro uoste... sėdim sėdim laukiamojoj salėj ir galvojam, kurie gi iš šitų kartu keliaujančiųjų bus mūsų nematyti bendrakeleiviai - bendraautonuomininkai... Žinau tik, kad moteriškei su mergautine pavarde 40 metų, o jos vaikinui 50... Keistokai. Žiūrim, praeina kažkokia ant aukštakulnių su tašyte tigrine, o iš paskos vyras su sunkiausia kuprine... Galvojam, nejaugi tie ohmy.gif Neee, pasirodo jie Turkijon flajina. Nu ir tegu flajina. Gerai, žiūrim toliau: eina kažkokie du stori. Irgi Turkijon. Sėkmės jiems. Daugiau lyg ir nematom, o ir apie tai pamirštam...
Kitą kartą apie bendrakeleivius prisimenam jau atskridę ir įsėdę į autobusą, kuris veš iki viešbučio. Pamatom, kad daugiau tokio amžiaus žmonių neliko, tik vieninteliai, kurie važiuoja į Phedra Beach... Pažiūrim, visai gal ir normalūs tie bendrakeleiviai....

Kitas bendrakeleivių bendravimo etapas buvo plaukiant į Santorinį - plaukiant į priekį moteris parašė , kad prisisakė iš Novaturo (šventos karvės) ekskursijų ir mašiną nuomosis tik kitos savaitės gale... o mes tada jau skrisim namolio. Ir davė kažkokios kitos moteriškės numerį, kad susitartume su ja. Na mes ant ledo likt kaip ir nenorim, parašom tai moteriškei, betji atrašo, jog jau susirado bendrakeleivius.... nu ir eina jie naaaaaamooooo cool.gif pakeliausim vieni. Ir visai neprašausim, taip dar geriau bus, ir pigiau...

Ir štai grįžtam į ateitį biggrin.gif 5:15, autobuso dar nėr.... atburzgia gal tik 5:25, susėdam ir pamatom tuos bendrakeleivius, sėdi visai netoli mūsų kitoj eilėj... Žiūrim, kažko nepatenkinti, kažkas negerai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 01 rugpjūčio 2007 - 21:26
Į autobuso viršų užlipa gidas, ir klausia, kas negerai. Mes dar tuo tarpu nupyškinam saulėtekį:

user posted image

Bendrakeleivė Zoja (vardas pakeistas - aut.past. lotuliukas.gif ) rėkia nepatenkinta, kad šalta labai, o vėjelis nesusimažina... Nu ir mums nesusimažina, ale nekeliam isterijų iš to. Gidas bando kažką padaryt, ale matyt nelabai kaip pavyksta... visi keleiviai jau sumigę arba ramiai sau žiūro pro langelį (pvz aš), kai ta mūsų nebūta bendrakeleivė atsistoja ir stovi autobuso vidury ant to takelio:
- Ką čia per š*dą NOVATURAS vėl pakišo, š*das čia, o ne autobusas... Šaldytuvas!!! Oi aš jiems grįžus skundą parašysiu... Broniau (vardas pakeistas - aut.past. lotuliukas.gif ) nereik nereik, sėdėk, aš pastovėsiu, tau dar blogiau bus nuo to vėjo irnesakyk.gif
Aš, švelniai tariant, lūžtu iš jos pasiryžimo stovėt 4 valandas autobuso vidury. Praeina kiek laiko, jai jau matyt atsibosta stovėt, tai atsisėda ant laiptukų, atsisukusi į gido, kuris tuo tarpu saldžiai miega, pusę, rėkia:
- Oi kokį skundą parašysiu!!! Šaldytuvas čia protest.gif

Galiausiai jau ir sėdėt ten atsibosta, o gal ir truputį pakrato ją, tai Zoja iš kažkur ištraukia, kad
-O, srovė jau susilpnėjo, jau gal atsisėsiu...
ir mes visi laimingi, nes autobuse įsivyravo tyla bis.gif

Po kelių valandų sustojam Rethymno kavinukėj užkąst, valgom savo gautus ryte pusryčius (kaip nekeista, jie tokie patys kaip ir įprasti pusryčiai doh.gif ), nusiperkam šviežių apelsinų sulčių, o aš papyškinu katinus.

user posted image

Sulipam atgal ir nudardam į Omalos miestą - įėjimą į Samarijos tarpeklį. Pakeliui gidas Gediminas surenka pinigus už įėjimą, man liepia apsimest penkiolikmečiu, sako, jeigu ką, tai atjaunėsi... nu atjaunėsiu, jeigu reiks... ir pamatom dar vieną cirką, atsiprašant, pas nebūtus bendrakeleivius doh.gif Aš labai tikiuosi, kad jie tai perskaitę nepyks, o ir ko čia pykt, juk visiem pasitaiko doh.gif
Ogi jos vyras (jaunavedys, pasirodo, nes klausė,ar nėra jaunavedžiams nuolaidų į Samariją) pradėjo perisaudinėt batus ir nusimautas kojines rišo prie...... autobuso rankenos doh.gif Kad nenukristų gal, arba kad nepasimestų... Nu man tai juoko priepuolis, žiūriu ir kiti jau šypseniukus mėto rolleyes.gif Linksmi žmogučiai. Bet mūsų interesai kelionėje vienam automobilyj nesutaptų, o jeigu dar ant rankenos kojines pririštų, tai ačiū, nereikia aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 01 rugpjūčio 2007 - 21:45
QUOTE(logika @ 2007 08 01, 22:40)
Makaliau,o tai kaip tie bendramuoninkai pasiplovė? ir ką buvot su jais sutarę  g.gif

Su jais tarėmės nuomotis automobilį ir važinėt po Kretą...apie tai jau rašiau pasakojime kelis kartus, gal nepastebėjot 4u.gif
Pasiplovė, nes.......nes jaunavedžiai lotuliukas.gif

Štai ir atvykstam į Omalą. Gidas dar išdalina žemėlapius, papasakoja viską apie Samariją...kartu tą žemėlapį išnagrinėjam. Vaizdai prie Samarijos įėjimo:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Tai štai, užfiksavau laiką - 9:56 vietos laiku, žygis prasideda pioneer.gif

Prasideda sunkiausia kelionės dalis - lipimas slidžiais akmenimis , 3 kilometrus nuo kalno. Kas kilometrą - po poilsio vietelę su geriamo vandens šaltiniu, seuoliukais, stalais, apžvalgos aikštelėm.... Pirmoji stotelė:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 01 rugpjūčio 2007 - 22:03
Uoj, Dėkui didelis už pagyras user posted image Man irgi liūdna kažkaip, kad baigsis greitai pasakojimas, taip linksma buvo viską prisimint user posted image Bet dar pagalvojau ir peržiūrėjęs visus šešis šimtus nuotraukų supratau, kad pasakojimas nesibaigė, nes retkarčiais jį vis papildysiu gražiais vaizdais user posted image. O ir išvis ko čia dabar susigraudenom, dar TIK devintoji kelionės diena, dar juk CIELOS dvi liko user posted image

Taigi, tęsiam ekskursiją po Samariją. Nors ir nebeprisimenu nei tų kaimelių pavadinimų , nei kada kur atėjom, o visą dieną prisiminimuose atkast gelbsti tik varganas žemėlapiukas, gautas iš gido Gedimino, kurio ir šiaip dabar po ranka neturiu, ale užsimaniau tęst pasakojimą, tai kviečiu pasigrožėt vaizdais , kuriais grožėjomės, kai ėjom pirmuosius kilometrus, taip vadinamus sunkiausius (nors man ten išvis, palyginus su plynu keliu , saulės nutviekstu, buvo rojus blink.gif )
Leidomės ištisus tris kilometrus.... oi, palaukit.... JĖĖĖĖ, APŠNIUKŠTINĖJAU KĄTIK SAVO ŠORTŲ KIŠENES IR RADAU NUSKALBTĄ ŽEMĖLAPĮ, jaučiu, kad įskaitysiu kažką g.gif Ai ne, čia ne tas... jaučiu teks verstis be žemėlapio user posted image . Taigi keletas vaizdų, ir einu knist visos popiergalių mantos, parsivežtos iš Kretos. P.S., turiu nemažai Kretos žemėlapių, gal kam reikia? Kokius du galėčiau padovanot...

Čia leidžiantis:

user posted image

O čia pirmoji didelė stotelė ir didesnis būrys žmonių - Agios Nikolaos miestas (kažkodėl du miestai pas juos tokiu pačiu pavadinimu). Šitam mieste nieko gero, kažkokie pastatėliai, ženklas, kad tai jau tas miestas, ir pavėsis (!!!) su vandens šaltiniu. Pakeliui į Agios Nikolaos iš vienos lietuvės moteriškaitės, atseit daug patyrusios kalnuose, išgirdau, kad reikia rankas per alkūnes gaivint vandeniu, tipo tada labai gerai jautiesi. Nu ir tiesiai šviesiai paėmiau ir sušlapinau rankas iki alkūnių, ir nemažą laiko tarpą jaučiausi pakylėtas bigsmile.gif Tikrai padėjo ir atgaivino, patariu ...

user posted image

Atsiprašau , radau žemėlapį, ir turiu pasitaisyt - žygį pradėjom mes ne Omaloj, o XYLOSKALO miestelyj biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 02 rugpjūčio 2007 - 14:47
Na ir vėl nežinau net ką pasakot doh.gif nes kažkaip arba nepamenu, arba ėjau ir nieko doro neįsidėmėjau - atsipalaidavau ir grožėjausi vaizdais, visų pirma, žinoma, žiūrėdamas kur dedu kojas. blush-anim-cl.gif

user posted image

Galbūt nebūtų man šita kelionė patikus, jei ne keli pavėsiai Samarijoje. Be pavėsių ten nesąmonė, ir šiaip, kuo žemiau mes leidomės, tuo karščiau darėsi. Čia arba nuo ėjimo intensyvumo, arba rimtai nuo temperatūros mastau.gif Nors esmė ne tame. Esmė vis dėlto yra vaizduose, kurių apipasakot neįmanoma. Nu teoriškai tai įmanoma: Kalnas kairėj, kalnas dešinėj, tada skardis ir ten skylė. Per tą tarpą tarp kalnų, arba kitaip vadinamą (kaip protingi žmonės sako) tarpeklį, mums ir reikės eit. Lingu lingu per kalnus kalnelius, tapu tapu per slidžius akmenukus besigrožint vaizdais ir štai, atkeliavom iki pačio Samarijos tarpeklio. Iki tol, tos kelios valandos žygio, buvo tik ėjimas iki tarpeklio lotuliukas.gif nors gražių vaizdų ir netrūko. Ateinam į Samariją - miestuką - kur padaryta labai didelė stotelė. Ten ir sustojam kiek ilgesniam laikui, nes sąmonė kažkaip temt pradeda ir kontaktiniai lęšiai nebetransliuoja tiesioginio vaizdo doh.gif

Čia jau ir kažkokių gyvūnėlių, kurių pavadinimą pamiršau, pamatom:

user posted image

Šitiems gyviams mano teta sumaitino (sušėrė tongue.gif ) savo pusrytinį sumuštinį, ir liko be pusryčių. Atėjo ir gidas Gediminas, ir visiems išraiškingai pradėjo rodyti, kaip jis moka draugauti su gyvūnais ir kaip jo nebijo. Aš tuo tarpu sėdėjau pavėsyj ir galvojau, kiek gi mums dar liko lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 02 rugpjūčio 2007 - 17:56
Kažkaip labai jau retai tie stulpeliai su kilometrais keičiasi biggrin.gif o jau ir nuovargis , ir karštis daro savo, tai kažkaip gražūs vaizdai visai pasimiršta. Galvoj kirba vienintelė mintis - PAVĖSIS, PAVĖĖĖĖĖĖĖSISSSSSS karsta.gif
Kurio ten nerasi nė su žiburiu:

user posted image

Štai ir prasideda tarpeklis ax.gif Vaizdai dar labiau pagražėja, saulutė ima kaitinti be galo stipriai, o Makalius turi žygiuoti toliau, nes dar gali nesuspėti į lavelį, plukdantį į tą vietą, iš kurios galima nusigaut namo neinat per tarpeklį antrą kartą blink.gif Juk to mes visai nenorėtume, ar ne? biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 02 rugpjūčio 2007 - 20:35