Įkraunama...
Įkraunama...

Makalius bastosi po Kretą ;)

Žinot ką? Aš pagalvoju kartais įtemptai ir suprantu, kad toli gražu ne kiekvienas vaikas gali pakeliauti taip kaip aš. Mano klasėje tokių keliaujančių nėra. Ne, turbūt ne dėlto, kad tėvams trūksta pinigų ar gyvena sunkiai, bet dėlto, kad jie randa svarbesnių dalykų už keliones. Klasiokėm firminės drabužių parduotuvės galvoj, klasiokams – kompo tiuningai, mobiliakai ir empetrioškės... O man nieko svarbesnio už keliones kolkas nėra. Todėl visus metus taupytus pinigus išleidžiu kam? Atsakymas slypi mano pirmojoje pasakojimo dalyje hihihi.gif

Priešistorė, arba kaip Makalius iškeltom rankom į dangų dėkojo taupyklei

Turiu. Pagaliau savo rankose turiu nuo pat rugsėjo pirmosios taupytuosius ir nė karto iš vietos nepajudintus pinigėlius. Birželio pabaiga... jau lyg ir laikas peržiūrėti kiek sutaupiau. Traukiu iš stalčiaus savo geltonąjį iš MakDonaldo gautą Smurfų lagaminėlį, kuriame dar „įtarabanyta“ dėžutė nuo Pokemon Tazo „kepsų“ hihihi.gif Lagaminėlis jau trečius metus man tarnauja kaip kiaulė taupyklė ax.gif Tą molinę tikrąją kiaulę pirkti gaila pinigų, nes visvien poto reiks ją sudaužyt ir gaunasi pinigai, išmesti į balą... Ot taupyklė pasistengė!!!!!!! Skaičiuojam šimtines kupiūras, kurių čia yra jau keliolika.... ir gaunam.... 1350 litų ohmy.gif Viskas, Makalius skuba rašyt tetai „Skype“ žinutę pakeliui pririnkdamas siūlomų paskutinių minučių kainas.... Kažkaip nejučiom atmetam Maljorką, atmetam ir Chalkidikę... bet Graikija visvien traukia. Ačiū, Turkijos irgi nenorim... aš gal ir norėčiau, bet teta pasakė savo griežtą kategorišką NE schmoll.gif
Taip, jūs teisūs, šįkart ir vėl keliauju su teta yess.gif O su kuo gi dar – juk pamenu, kuo baigėsi paskutinis pokalbis su tėčiu ir jo drauge bei draugės dukrą apie kelionę kažkur ne prie Lietuvos pajūrio, o prie Viduržemio jūros. Oi, net nenoriu prisimint fear.gif Pokalbis vis dėlto baigėsi tuo, kad kažin ar net prie lietuviškojo pajūrio pavyks nukakt, nes štai Makalius jau su teta planuoja kelionę rolleyes.gif Va jergau, prie ko čia dabar Makalius blink.gif
Ogi Makalius prie to pačio. Prie štai vat to, kad, pasirodo, visų atostogos sutampa, ir išganingi Makaliaus planai nuvykt su mama, su tėčiu ir su teta užsienin, žūna verysad.gif

Dabarties niunasai su akcentais, kurie dominuoja visose terpėse kiekvieną dieną hihihi.gif

Toks antrosios pasakojimo dalies pavadinimas gimė ne šiaip sau, o lietuvių kalbos mokytojos garbei, kuri šią frazę pakartodavo bent po tris kartus į dieną.... Tad manau, kad savo pasakojime rasti vietos šiai frazei yra būtina.
Taigi, po planų žlugimo viskas išėjo štai taip: ( mad.gif )
Makaliaus mama su juo Jūrmalon nevažiuoja, nes Makalius tuo metu, kai jo mamai atostogos, išvyksta su teta pagyvent Klaipėdon ir važinėtis dviračiais. Tuo tarpu Makaliaus tėtis įsižeidžia, kad prie jūros su juo irgi nevažiuosiu... nes tuo metu.... tuo metu......

clap.gif MAKALIUS BASTYSIS GRAIKIJOJ, KRETOS SALOJEEE clap.gif

Taip taip taip, šitaip va jau išėjo, kad į mano pašto dėžutę atėjo nuostabus laiškas su pasiūlymu skristi Kreton dešimčiai dienų tik už 904 litus assa.gif Netrukus, po neilgų svarstymų, ar nereikėtų mums šiektiek išpindėt ir paimt brangesnį viešbutį, visus baisius planus ir mūsų tradicijos gyventi 2* viešbučiuose žlugimą nutraukė vienos agentūros darbuotoja, pasakiusi, kad tam brangesniam viešbuty vietų nėra. O Sofoklyje – pilna, jamkit kiek norit. Tai ir pajamėm irnesakyk.gif
Taigi tokios tat ir gavosi mano atostogos. Savaitė Klaipėdoj ir 10 dienų Kretoj. Kodėl aš pasakojimą rašau dabar? Nes noriu, kad žinotumėt, kokius kryžiaus kelius teko nueit, kol gavau išsvajotą kelionę bei kad kelionei pinigus susitaupiau pats ok.gif Antroji priežastis yra dar ir tai, kad mes susiradome bendrakeleivius šventos karvės diskusijų forume (kas nesuprato – Novaturas = Šventa karvė biggrin.gif ) ir sutarėm, kad su jais susirašinėsim e-mailais bei sms žinutėmis. O to pasekoje gaunasi, kad turėdamas laiko užsuksiu į interneto kavinę, ir jei visus reikaliukus sutvarkyt spėsiu, ateisiu čia, į šitą temą, su JUMIS pasidalinti kelionės įspūdžiais. Tiesiog. Kad poto nieko....... niekada....... nepamirščiau mirksiukas.gif

P.S: Temos Pavadinimą iš "Makalius bastosi po Kretą" vėliau paprašysiu mūsų moderatorės Aurėjos pakeisti, nes grįžus pavadinimą jau turėsiu kitą biggrin.gif
Atsakyti
Bendrakeleivių paieška , arba bijau visko fear.gif
Taip jau gavosi, kad užsiregistravau šventos karvės diskusijose biggrin.gif jau nusipirkus kelionę Liepos 12-ai dienai, padaviau užklausimą,kas vyksta tuo pačiu metu wink.gif gavau atsakymą, jie norėtų susikooperuoti ir nuomotis automobilį kartu, būtų pigiau... Hm, o mums su teta nedrąsu, baisoka šiektiek net, juk tai būtų pirmoji nuoma gyvenime, o dar kai Kretos saloj kalnai kalneliai doh.gif Žodžiu, sutikom... bendrakeleiviai manau žmonės normalūs, nes tos moters el.pašto galūnė vdu.lt ax.gif Manau supratot biggrin.gif tik amžiaus skirtumas, kaip jie patys sako, gali būt ta riba, mus labai skirianti, bet nemanau – jiems apie 45. na mums kartu sudėjus irgi tiek pat smile.gif nieko, svarbu, kad jie jau turi ir maršrutą, ir jau žino, ką ten aplankyt, kaip važiuot, ir net žemėlapį turi.... Čia maršruto gal nerašysiu, jį jau rašiau Kretos temoj, o ir įdomiau bus skaityt nežinant. Žodžiu, jeigu viskas bus gerai, tai turėtų gautis nereali trijų dienų kelionė automobiliu po Kretą assa.gif
Na ir paminėsiu savo baimes hihihi.gif Kažkaip šiemet atradau prieškelioninę baimę, kadangi pernai to nepajaučiau – gal dar pamenat pasakojimą apie Tunisą? ax.gif Tai vat, tada tai, kad vykstam į Tunisą , sužinojom tik kelionės dienos išvakarėse – ketvirtadienį apie 18 h, o penktadienio rytą jau sėdėjom lėktuve... tokie tempai nežmoniški ir tikrai sunku suspėt, kad net visokiom baimėm ir galvojimams nelieka laiko – reikia skubėti, krautis daiktus, apsipirkinėti.... O dabar blink.gif Nusipirkom kelionę prieš tris savaites super pasiūlymo dėka ir pergyvenam. Tiksliau, pergyvenu aš vienas, nes man daugiau laiko pergyvenimams namie sėdint lieka hihihi.gif O jei pamiršiu dokumentus? O jei pramiegosim (reiks, beje, keltis ketvirtadienį 2h ryto....) ir pavėluosim, o jei pabusim, bet niekaip nepavyks išsikviesti taksi? O jeigu tas, jeigu anas? fear.gif Bijau visko, nors ir žinau, kad baimės kažkokios nerealios.... Štai šiąnakt sapnavau, kad lėktuvas nukrito, mes visi iš jo išlipom (beje, nukrito prie man namų lotuliukas.gif ) ir aš greitai bėgau pasiimt kažką iš namų, kol lėktuvas vėl nepakilo lotuliukas.gif Kvailas sapnas, bet dabar jau ir dokumentus pasitikrinau visus ir štai vėl prisiminiau čia berašydamas, kad būtinai reikia pasidaryt kopijas notaro patvirtinimų, ot gerai, kad dabar prisiminiau, o ne bagažo registracijos eilėj bestovėdamas... !!!
Daktai dar nesukrauti, daug darbų nepadaryta, dar kažkokias patogias basutes reikia nusipirkti..... O skrendam jau poryt. unsure.gif
Atsakyti
Nu laba dziena biggrin.gif
Suplojau uz interneta 3 eurus, o kitaip sakant praradau tris porcijas ledu cia arba 10 lietuvoj.....
Viskas cia beveik ok.... kaitinames, juroj maudemes viso labo du kartus, blush2.gif , nes labai banguoja ir siaip, prie baseino geriau hihihi.gif
Galbut viska issamiai papsakosiu gryzes, bo mintys kazkaip nesirisa, bet galiu pasakyt kad arba mes labai jau islepom, kas labai mazai tiketina, arbaviesbutis tikrai prastas ir neuznesa i 3* schmoll.gif
Geri tik va du dalykai: didelis baseinas ir juros krantas. Na ir dar malonus darbuotojai, kurie po ilgu prasymu, po triju dienu pakeite kambari nuo gatves puses i sona.... nes triuksmas neispasakytas, neisivaizduoju kaip Sofoklyj tada butu g.gif
Ups, 20 min labai jau greit bega. Tai vat, pirma diena ispudziai buvo nekokie mastau.gif 14h ejom i susitikima su Fyfa Gide RIMA ar tai RITA, zodziu tokia stora hihihi.gif Nu papasakojo apie ekskursijas, atkalbino eit samarijon, paragino santorinin varyt liepos 13, penktadieni..... tai nusipirkom is ju ekskursija Santorinin antrai keliones dienai ir i ekskursija NEPAZINTOJI KRETA.....
Antra diena varem santorinin. Teta labai supykino, laivas buvo 8 aukstu bet siubavo fear.gif nieks nevalge beveik.....
Santorinis grazus, patiko, bet kai taip pykino, nesinorejo matyt nieko..... tik sedet pavesyj, ka ir darem verysad.gif
Kitavertus, nesigailiu ji pamates....nusipirkom vaistinej vaistu nuo pykinimo... tai pagerejo plaukiant atgal. Beje, neplaukit greitaeigiu !!!!!! Nes kurie juo plauke tai atgal kreton parplukde tik 5h ryto ir 95 procentai zmoniu apsiveme. O mus iki laivo plukdino mazom valtelem, kuriose dar pora gerokai pasliaukino, kvapas nekoks tvyrojo...... O siaip laive fainai, sirtaki moke cool.gif
Gryzom ir uzmigom gal 2 h nakties, nes muzika nerealiai garsi o balkonas nesandariai uzsidarinejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 17 liepos 2007 - 11:22
Trecia diena varem susitikt su Saltmete ax.gif
Isimylejau Agios Nikolaos.. Va ir siandien ten varom, tada iki Plakos ir persikelsim i Spinalonga 4u.gif Beje, BAKLAVA buvo nerealiai skani thumbup.gif O kaip lauktuves? Ar nesuseno unsure.gif Del to labiausiai pergyvenu unsure.gif
Tai vat visa diena ten Agios ir prasimalem. Beto, auto issinuomot neiseis, nes bendrakeleiviai pasiplove cool.gif nu i nafik, su autais visur varinejam, labai faini Mersedesai autai ir patogus thumbup.gif
Vakar iki Matalos su autu nuvarem, ten tai visai nuotykiu buvo doh.gif Papasakosiu kai grysim. Sekmadieni buvom Nepazintoji kreta ekskursijoj, irgi patiko, kalnai kalnai kalnai wub.gif tik gal mes jau po Kroatijos serpantinu islepom ir kai visi dviauksciam autobuse reke, kad tuoj nukrisim( dar ju minos buvo tokios : fear.gif ), tai mes tik gerejomes kalnu groziu ir kaip viskas fainai is virsaus atrodo g.gif

Uoj laikas baigias, einu uzsisakyt dar 20 min.
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2007 07 17, 12:29)
Lauktuves pirk paskutine diena makaliau, nes susens biggrin.gif

ar autiku vaziavote i plaka ir spinalonga ar su masiniuku??

i Plaka ir Spinalonga vaziuosim uz poros valandu tongue.gif
Su autiku iki Agios Nikolaos, tada persesim i autika Plakon ir ten persikelsim smile.gif labai patiko autais vazinet thumbup.gif
P.S. Siandien atejo lietuviu porele prie baseino, tai nugirdau ju pokalbi, kai pjie gincijosi kad tokiuose krastuose teptis kremu nuo saules nereikia biggrin.gif Tai tas baltaskuris storulis ir nepasitepe, ziuriu va jau raudonas praejo, lauksim kas bus ryt g.gif ar dziaugsis kad kremu nepasitepe biggrin.gif
Karstis cia zmoniskas, o prie Libijos juros MATALOJ nezmoniskas schmoll.gif Vakar taip kaaaaaaarsta buvo, siaubas.... O siaip tai visai nieko oras biggrin.gif Debeselius gal du maciau biggrin.gif
Zodziu, dar planuojam autiku iki Chanijos nuvaryt ir Rethymno.... i Samarija gal visdelto zygiuosim unsure.gif Saltmete padrasino didis.gif
O siaip Saltmete, jei nesunku, parasyk sms kaip ten su lauktuvem, ar nesuseno, ir kiek bus laipsniu penktadieny unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 17 liepos 2007 - 11:41
Jasus bigsmile.gif
Vel as cia. Ir tokia proga ispuole didis.gif Siandien lygiai savaite kaip as esu Kretoj ir lygiai puse metu kaip esu Supermamoj blush2.gif
Vakar kelemes 5:45 fear.gif nes varem i Chanija bei Rethymna. Nu ka as jums pasakysiu, nusikaliau negyvai, poto atgaivino tik baseinas biggrin.gif Vaziuot iki ten reikejo 3h, ui visa kelia snuduriavau, miestuose buvo labai karsta, tai tik pasifotkinom, pavaiksciojom valanda ir vaziavom namo....
Bet siaip tai grazu... Matem vakar apie 8h ryto Herakliono autobusu stoty viena SM nare ZIS su savo draugu ar vyru g.gif kazi ka taip anksti ten veike mastau.gif Ieskojo kazko (as ja atpazinau, nes jau matemes skrendant i Kreta oro uoste...), as jau STOTIES asas ( hihihi.gif ), tai galvojau pagelbesiu, ale kad neisdrysau prieit rolleyes.gif
O uzvakar....uzvakar buvom Spinalongoj wub.gif labai suzavejo ta vieta. Ir pykstu ant visu kam nepatiko tas viesbutis Herra Village mad.gif Turiu ji nufotkines. Vietoj jis tiesiog nuostabioj, vaizdas atsiveria nerealus, pats kurortas irgi thumbup.gif , Agios Nikolaos visai salia, gal koki 1 eur kainuotu iki jo autiku vaziuot... o jo stotele visai salia to Herra Village.... Uz kelta Spinalongon teko suplot 14 euru, tuo tarpu patikejom Saltmete, kad kainuos koki eura ar du hihihi.gif Nu bet is kitur dar brangiau irnesakyk.gif Ir kelimasis i sala ispudziu paliko thumbup.gif zodziu apie viska placiau kai grysiu mirksiukas.gif ryt varysim Samarijon. TURBUT, jei musu meilioji gide teiksis atrasyt i SMS, bo siaip tai liepe skambint, o skambuciai brangus cia labai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 19 liepos 2007 - 13:49
linkejimai is Kretos jums ir manau ryt varom Samarijon ax.gif Uzmirsau kaip pasakyt ate graikiskai tai sakau: Jasus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 07 19, 14:20)
Jasus  bigsmile.gif
Uz kelta Spinalongon teko suplot 14 euru, tuo tarpu patikejom Saltmete, kad kainuos koki eura ar du hihihi.gif Nu bet is kitur dar brangiau irnesakyk.gif

Makaliau, ne Jasus reik sakyt, o JASAS (kai sakai daug žmonių) arba JASSU (kai sakai vienam) mirksiukas.gif
O dėl Spinalongos, tai sorry už dezinformaciją, aš matai iš ten neesu pati plaukus, tik iš Agios, bet man iš kažkur ta informacija galvoj buvo.. net nežinau iš kur.. ir kaip mat klaidinga.. taigi, sorius dar kartą.... tikiuosi, kad bent jau nesigailėjot tuos eurus sumokėję.. unsure.gif

QUOTE(Makalius @ 2007 07 19, 15:00)
Uzmirsau kaip pasakyt ate graikiskai tai sakau: Jasus  biggrin.gif

atsisveikinant tinka tas pats Jasas, arba tiesiog JAA mirksiukas.gif
Atsakyti
Gryzau cray.gif cray.gif cray.gif
O Svenciausiasis Mieliausiasis, kaip dziaugiaus pasiekes zeme fear.gif Nu tokio skrydzio dar apturejes nebuvau! Dabar jau galvoju, kad gal pakenteciau as tuos zaibus pro lektuvo langa ir oro duobes, tik parskraidinkit mane atgal sad.gif Ui kaip nekenciu gryzimo namo. Apie viska placiau ryt....po vakar Samarijos nezinau kaip nuo virtuves iki vonios nueit ir kaip i ja ilipt hihihi.gif Jasas 4u.gif
Atsakyti
Nu ir ką aš jums galiu pasakyt mastau.gif
Duosiu bučkį ir gabalėlį baklavos tam, kas man suras dar vieną kelionę Kreton už paskutinius likusius 50 eurų ir 90 centų unsure.gif Ale kad čia mažai tikėtina tokie stebuklai..reik jau susitaikyt su tuo, kad grįžau namo, kad atostogos baigėsi, kad dabar visi reikalaus (vat vat būtent kad reikalaus blink.gif ) lauktuvių, ir kad daugiau nieko įdomaus nebeįvyks manam gyvenime iki kitų metų cray.gif
Ne,nereikia taip graudintis. Gi nemažas aš jau vaikas. Bet kad negaliu aš taip, negaliu pakęst tos nuotaikos kai grįžti iš atostogų ir supranti, kad jau viskas cray.gif

ax.gif O gal geriau Makalius papasakos viską iš pradžių ax.gif
Pradžia jau kaip ir padaryta pirmam puslapy, visa priešistorė jau surašyta jaunojo Larry Kingo hihihi.gif (jetus kaip patiko ta žinutė lotuliukas.gif taip susižvengiau biggrin.gif neįsivaizduoju savęs kaip žurnalisto, juo labiau dar kokio žymaus...)
Taigi pradėsiu gal jau nuo išvakarių..... O buvo taip, kad išvakarėse važiavom apsipirkt kelionei.... sausų sriubų visokių prisikrovėm, lauktuvių Šaltmėtei, ledų dar vakarui rolleyes.gif Ir apsipirkę nuėjom į banką keistis pinigų. Pasakom, kiek norim, ir šast, telefonas skambyja. Nu keliam.
-Alio, Makaliaus teta klauso pioneer.gif
-Laba diena, čia iį kelionių agentūros jums skambyju, noriu pranešt liūdną žinią, kad jūsų viešbutis atsisakė priimt jus....
-Kąąąąąą? blink.gif nu čia dabar, mes jau keičiamės pinigus, kas čia per nesąmonės jop tararai rogės tu jadryštvairaz mad.gif Atsiprašom, perskambinsim jums vėliau, dabar turim su banku sutvarkyt reikalus......

Ir mus ištiko lengvas šokas. Tai ką, galvoju, nevažiuosim...o gal kitai datai pasiūlys, gal į kitą šalį... mintys sukosi galvoj ir nervino banko darbuotoja su savo garsiai reiškiamom sumom, matom gi ant aparato kasos kiek parašyta, ko čia dar burba biggrin.gif nuotaikos buvo nekokios, tikrai nekokios... Kol išsikeitę pinigus neperskambinom dar kartą.

-Alio, čia nepriimtojų į viešbutį Makaliaus ir jo tetos nepasitenkinimo skambutis... pioneer.gif
-Sveiki, tai vat, neišsigąskit, viskas gerai, gyvensit šalimais esančiam viešbuty ant jūros kranto, beveik visi kambariai su vaizdu į jūrą, 3* , didelis baseinas vacation4.gif
-O geras, ir kiek už tokį malonumą reiks primokėt sad.gif
-Nieko nereiks primokėt, mano manymu jūs tik išlošėt ir pagyvensit prabangiau...
-Nu ačiū labai, atvažiuojam tada pasiimt naujos sutarties ir naujo viešbučio vaučeriuko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 07 22, 01:47)
Gryzau cray.gif cray.gif cray.gif
O Svenciausiasis Mieliausiasis, kaip dziaugiaus pasiekes zeme fear.gif Nu tokio skrydzio dar apturejes nebuvau! Dabar jau galvoju, kad gal pakenteciau as tuos zaibus pro lektuvo langa ir oro duobes, tik parskraidinkit mane atgal sad.gif Ui kaip nekenciu gryzimo namo. Apie viska placiau ryt....po vakar Samarijos nezinau kaip nuo virtuves iki vonios nueit ir kaip i ja ilipt hihihi.gif Jasas 4u.gif


Sveikas sugrizes, Makaliau smile.gif Paskaiciau trumpai pirmus ispudzius, savo parasiau Kretos temoj, kada nors uzvesiu irgi savo keliones reportaza.
Neskleisk dezinformacijos - skrydis buvo normalus, mano nescias pilvuzas net neissigando, snaudziau sau ramiausiai biggrin.gif Oro duobes kaip duobes, daznai ju pasitaiko, as net ramiai miegojau. Patikek buna ir baisiau, dar daug keliausi, ir pats isistikinsi - buna atveju, kai puse lektuvo garsiai melsti pradeda, jautresnes sielos alpsta, laikosi visi uz ranku susikibe, o oro duobes buna tokios, kad nekrato kaip vakar, o realiai pajunti laisva keliu sekundziu kritima zemyn, smarkius trankymusis, vel kritima smile.gif

Laukiam tolesnio Tavo pasakojimo ir foto, nes man taip ten nepatiko, jog mazai ir fotografavom...
Atsakyti
Viską pasiėmę grįžom namo ir susikrovėm daiktus.... nepamiegojau visiškai, nes tik 00 h nuėjau į lovą, o jau 2:30 kėliaus umn.gif Sėdom į taksi, kurią dar iš vakaro užsakėm, tarp kitko, labai nustebo ta dispečerė kad 3h nakties sau taksi užsisakom blink.gif
Atvažiavom per anksti, gal 3:40, pamačiau iškart forumietę ZIS, nes ji čia aprašė kaip atpažint ją, nu iš visų 140 keleivių buvo vienintelė tokios spalvos plaukais blush2.gif poto kad čia ji, įsitikinau kai viens kitam nusišypsojom biggrin.gif kitos forumietės, Katu, nepažinau, nes ji neparašė kaip atrodo g.gif
Stojom prie registracinio langelio, buvom antri eilėj, jėėėėė, paprašiau darbuotojos kad duotų vietas kairėj prie lango, tai kaip pažiūrėėėėėėėėėėėėjoooooo blink.gif net nuleidau galvą. Nors kiti čia kalbėjo, kad nieko keisto prašyt vietų, štai ir kita SM narė, dirbanti oro uoste, sakė kad vietų prašo kas trečias,,, nu bet darbuotoja ANNA pasakė OK ir davė vietas kokių prašiau tongue.gif beliko laukt lėktuvo... oi kiek daug viduj buvo žmonių, du lėktuvai į Turkiją, vienas į Heraklioną.... Sulaukėm kol pakvies prie vartų, sulipom į autobusą ir štai jau stovim prie lėktuvo assa.gif

user posted image

user posted image

Stiuardesės, pamojavusios rankom kur išėjimai, kur liemenės ir kaip užsisegt diržus, išėjo ir pradėjom kilt...... ate Lietuvėle, ate namai namučiai, Makalius lekia atostogaut wub.gif

user posted image

Vėliau ir valgyt davė hihihi.gif tik kad nežinojau, jog po to maisto man bloga pasidarys jetus jetus kaip schmoll.gif

user posted image
Papildyta:
Skrist šiaip visai nenuobodu buvo, patiko labai stebėt viską topsecret.gif Debesys, salos, jūra.... ir jau laikas leistis ax.gif

Santorinis iš viršaus, kažkaip nekaip išėjo, langas dar apšalo sad.gif

user posted image

Kurortai kurortėliai hihihi.gif

user posted image

user posted image

Papildyta:
Tai vat, leidomės tikrai fainai, vaizdai buvo nerealūs, labai patiko thumbup.gif Paplojom visi sėkmingai nuleidus lėktuvą ir išlipom į karštį. Aha, skirtumas nuo LT tikrai jaučias, o aš dar kai prisirengęs kaip iš šiaurės atskridęs irnesakyk.gif Makaliui bloga, žmonių pilna, maišelis iš lėktuvo dėl viso pikto nugvelbtas, nes jau tikrai galvojau šakės unsure.gif
Atsiprašau, pasakojimą pratęsiu po kelionės į sodą hihihi.gif Šiandien toks mini susitikimas laukia, draugė iš Turkijos grįžo cool.gif pasiilgau sodo labai unsure.gif
Katu, įmeskit savo foto kaip atrodėt, žiū gal ir atpažinsim viens kitą hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 22 liepos 2007 - 18:50