Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Malena @ 2008 02 18, 20:56)
O kaip Selective kauke?


as kai ja uzsisakiau, tai maniau, kad gausiu is iprastos Selective serijos, bet gavau is protek. Viena k. buvau uzsidejusi, bet nelabai pamenu, koks ispudis buvo. Siandien vakare isbandysiu antra k.
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2008 02 18, 16:12)
Mane tai labausiai vilioja isbandyti Heliantis ir Tigi pepermint kaukes  blush2.gif

as kaip tik laukiu tigi metines kaukytes smile.gif kai tik isbandysiu parasysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(...whatever... @ 2008 02 04, 19:56)
Kadangi ji gydomoji, tai manau, ir neturėtų būt išsykio super rezultatas. Man ji nebloga, bet kartu su ja naudojau dar ir Orising priemones, plaukai sveikesni, gražesni, bet nuo ko tiksliai ir negalėčiau atsakyti  biggrin.gif

dvi savaites panaudojau, galiu pasakyti kad esu patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano kolegei siaaaubingai slinko plaukai. Ji pasigamino eterinių aliejų kaukę "Aromata Mirabilia" Kvapų namuose ir po dviejų savaičių plaukai buvo kuo puikiausi. Tada staigiai suorganizavau tokią pat kaukę savo vyrui, nes po nakties būna pilna pagalvė plaukų. blink.gif Bėda ta, kad jį priversti naudoti yra sudėtinga, nes neturi laiko... teks laukti, kol susigriebs, kai liks trys plaukai ant galvos. doh.gif Būtinai pranešiu rezultatus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eterrnity @ 2008 02 20, 18:07)
Mano kolegei siaaaubingai slinko plaukai. Ji pasigamino eterinių aliejų kaukę "Aromata Mirabilia" Kvapų namuose ir po dviejų savaičių plaukai buvo kuo puikiausi. Tada staigiai suorganizavau tokią pat kaukę savo vyrui, nes po nakties būna pilna pagalvė plaukų.  blink.gif Bėda ta, kad jį priversti naudoti yra sudėtinga, nes neturi laiko... teks laukti, kol susigriebs, kai liks trys plaukai ant galvos.  doh.gif  Būtinai pranešiu rezultatus.  smile.gif

o tai kokie eteriniai aliejai ieina? g.gif
Atsakyti
Išbandžiau MONTAGNE JEUNESSE plaukų kaukė+serumas, pirkau euro vaistinėj, labai patiko, kad taip apsunkino plauką, suglotnino jį, mažiau šiaušias, o kvapas irgi geras-greipfruktų thumbup.gif ,gaila, kad tik vienkartinėj pakuotej pardavinėja.
Atsakyti
Aš tai naudoju MOMO kaukę. Visai nieko bigsmile.gif Man kirpėja rekomendavo ir pas ją nusipirkau. Patinka dėl to, kad nereikia ilgai laikyti, puikiai veikia net ir trumpai palaikius, taigi kito balzamo nereikia. Kvepia irgi skaniai bigsmile.gif
Atsakyti
naudoju rigenol thumbup.gif thumbup.gif beje, noriu paklaust, gal tos pacios firmos naudoja kas nors mois -air (nzn, ar taip parasiau) ploniems dazyteims plaukams... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mandolina @ 2008 02 21, 15:24)
naudoju rigenol  thumbup.gif  thumbup.gif  beje, noriu paklaust, gal tos pacios firmos naudoja kas nors mois -air (nzn, ar taip parasiau) ploniems dazyteims plaukams... g.gif

kur kauke pirkai? man ji labai patiko, bet nerandu jos pirkt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 02 21, 14:58)
kur kauke pirkai? man ji labai patiko, bet nerandu jos pirkt doh.gif

Aš tai pirkau medinese šukose Šiauliuose, bet man kazkaip netiko riebalavo pakaušiuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 02 21, 15:58)
kur kauke pirkai? man ji labai patiko, bet nerandu jos pirkt doh.gif

mAN IRGI LABAI PATIKO, PIRKAU PAS SAVO KIRPĖJĄ. bEJE, O MEDINĖSE ŠUKOSE KIEK KAINAVO?
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 02 21, 16:14)
Aš tai pirkau medinese šukose Šiauliuose, bet man kazkaip netiko riebalavo pakaušiuka  4u.gif

man tai neriebino, gerai glotnino plaukus
Atsakyti