Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(...whatever... @ 2008 02 18, 17:09)

Labai seniai turėjau ją, kiek prisimenu, viena iš geresnių kaukių buvo, bet tada mano  buvo garbanoti. Ta kaukė tai glotninanti, ir gan sunki, po jos plaukai, nebūdavo lengvi, papurę lyginant su kitom kaukėm rolleyes.gif


na, man tai nereikia, kad butu purus, nes ir taip ju nemazai yra rolleyes.gif tada turbut man ji tiks. O gal galetum parekomenduoti panasaus efekto, bet tik pigesne? ar cia jau mano svajones? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2008 02 18, 12:29)
man tai jis nieko nepadeda schmoll.gif bet turiu 2 didelius butelius nusipirkus (su sampunu), tai naudoju jau kokius puse metu doh.gif

Na ji pasiliksiu tiem atvejam kai noresiu puriu plauku.Kvapas patinka wub.gif

QUOTE(...whatever... @ 2008 02 18, 16:09)
Man ir nelabai Dumb blond kaip kaukė  schmoll.gif
drinks_cheers.gif  o heliantis mano sekanti kaukė, nes kaip savo turimas jau baiginėju  rolleyes.gif ar palaukt, kol tu nusipirksi, jei tau netiks, tada galėsiu drąsiai pirkti  biggrin.gif 

Gali bandyt laukt,tik nezinau kada pirksiu,nes turiu:2 Londa kaukes(maitinancia ir drekinancia),Fructis backiuke,TIGI balzama ir TIGI rekonstruktoriu..Cia as tik nuplaunamus pavardinau... doh.gif
Atsakyti
drauge turi MILMIL kauke,sake superine,gal ir taip,bet sudetis schmoll.gif
yra eurokos ju,pigios.
man tai geriausia kogero Gaia is parduotuviniu:) jau tokie svelnus plaukai palieka. dabar nusipirkau tresemme balzama cia isgirta
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 02 18, 18:02)
drauge turi MILMIL kauke,sake superine,gal ir taip,bet sudetis  schmoll.gif
yra eurokos ju,pigios.
man tai geriausia kogero Gaia is parduotuviniu:) jau tokie svelnus plaukai palieka. dabar nusipirkau tresemme balzama cia isgirta


as esu sunaudojusi Mil mil su kokosais (geltona). Kaip uz tokia kaina - tai tikrai gera, bet man reikia dar "sunkesnes", kad labiau drekintu, maitintu.
Atsakyti
o tai tų kaukių būna ir naturalių, galvojau, kad visos jos sintetinės unsure.gif Beje, orising cocco kaukes niekaip nesiryžtu nusipirkt, nes šampūnas labai netiko
Atsakyti
QUOTE(endi555 @ 2008 02 18, 15:12)
siaip nemegstu pirkti pigiu priemoniu, labai saugau savo plaukus nes jie ploni, bet isbandziusi nenusivyliau, gal esi bandziusi gaia ir balzama?

Turėjau, bet nelabai, kaukė geresnė 4u.gif

QUOTE(Apvalute @ 2008 02 18, 15:13)
na, man tai nereikia, kad butu purus, nes ir taip ju nemazai yra rolleyes.gif  tada turbut man ji tiks. O gal galetum parekomenduoti panasaus efekto, bet tik pigesne? ar cia jau mano svajones? biggrin.gif

Šiaip man balzamai labiau paglotnina, nei kaukės, o kaukių tokių, kur labai patiktų neatradau dar, tik orising patiko kokosinė ir kažkiek paglotnina plaukus. bigsmile.gif , dar Tigi moisture maniac, reikės išbandyt kaip kaukę rolleyes.gif
QUOTE(Malena @ 2008 02 18, 15:58)
Na ji pasiliksiu tiem atvejam kai noresiu puriu plauku.Kvapas patinka wub.gif
Gali bandyt laukt,tik nezinau kada pirksiu,nes turiu:2 Londa kaukes(maitinancia ir drekinancia),Fructis backiuke,TIGI balzama ir TIGI rekonstruktoriu..Cia as tik nuplaunamus pavardinau... doh.gif

Juokauju mirksiukas.gif , pati, šią savaitę pirksiu (jei tik atsiras, nes praeitą savaitę, tai nebuvo Eurovaistinėje g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 18, 17:05)
as esu sunaudojusi Mil mil su kokosais (geltona). Kaip uz tokia kaina - tai tikrai gera, bet man reikia dar "sunkesnes", kad labiau drekintu, maitintu.


Kad nelabai yra ir drekinanciu ir maitinanciu,dazniausiai arba viena arba kita.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 18, 18:19)
Kad nelabai yra ir drekinanciu ir maitinanciu,dazniausiai arba viena arba kita.


na, man nesvarbu kokia, tik kad plaukai po jos butu "apsunke" ir glotnus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 18, 17:05)
as esu sunaudojusi Mil mil su kokosais (geltona). Kaip uz tokia kaina - tai tikrai gera, bet man reikia dar "sunkesnes", kad labiau drekintu, maitintu.



ji naudojo ne geltona,o raudona:)

as dar irgi neradau kad labai glotnintu plaukus..perdaug man to purumo vistiek
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 18, 17:40)
na, man nesvarbu kokia, tik kad plaukai po jos butu "apsunke" ir glotnus rolleyes.gif


Apvalute na tikrai bandyk Fructis pazeistiems bonkiuke,net jei netiks nedaug litu busi isleidus mirksiukas.gif Bet nelabai tikiu kad visai netiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 18, 20:21)
Apvalute na tikrai bandyk Fructis pazeistiems bonkiuke,net jei netiks nedaug litu busi isleidus mirksiukas.gif Bet nelabai tikiu kad visai netiks smile.gif


na, isirasiau i nusiziuretus produktus, nes dar turiu Fructis tuteleje kauke, Selective 500 ml banke ir 2 nepilnus balzamus. Reikia uzbaigti, nes jau gydausi nuo kosmetikos kaupimo ligos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 18, 19:24)
na, isirasiau i nusiziuretus produktus, nes dar turiu Fructis tuteleje kauke, Selective 500 ml banke ir 2 nepilnus balzamus. Reikia uzbaigti, nes jau gydausi nuo kosmetikos kaupimo ligos biggrin.gif


O kaip Selective kauke?
Atsakyti