Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

o as va su tokiu nepadoriu hihihi.gif klausimuku..kaip kovot su kaukiu pertekliais stalciuose? dbr pas mane 5 ... o planuose gal dar tiek norimu isbandyt... blush2.gif
ir va dbr nu jau visai zioplai klausiu:
kas kiek plovimu dedat kauke?
as tai beveik kas kart blush2.gif zinau,kad su orising taip galima(mano plaukam konsultante taip patare,nes lbj jau sausi).bet kazi ar su kitom taip nieko blogo? tiesa,as nevartoju kondicionieriu....
ir dar klausimukas,jei pries plovima laiket naturalia kauke,perplovet ja sampunu,tai ar dar naudojat balzama ar kauke sintetine? rolleyes.gif

kazkaip cia susisuko man viskas nuo tos perdetos prieziuros... sakau,gal persistengiu swoon.gif scare.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 17 vasario 2008 - 20:31
QUOTE(sultru beauty @ 2008 02 17, 20:30)
o as va su tokiu nepadoriu  hihihi.gif  klausimuku..kaip kovot su kaukiu pertekliais stalciuose? dbr pas mane 5 ... o planuose gal dar tiek norimu isbandyt... blush2.gif
ir va dbr nu jau visai zioplai klausiu:
kas kiek plovimu dedat kauke?
as tai beveik kas kart  blush2.gif  zinau,kad su orising taip galima(mano plaukam konsultante taip patare,nes lbj jau sausi).bet kazi ar su kitom taip nieko blogo? tiesa,as nevartoju kondicionieriu....
ir dar klausimukas,jei pries plovima laiket naturalia kauke,perplovet ja sampunu,tai ar dar naudojat balzama ar kauke sintetine? rolleyes.gif

kazkaip cia susisuko man viskas nuo tos perdetos prieziuros... sakau,gal persistengiu  swoon.gif  scare.gif

as tai irgi daug priemoniu naudoju ir kiekviena karta sampunas balzamas kauke.kiekvienam plovime kauke naudoju...nzn ar taip gerai bet jei nededu kaukes mano plaukai iskart siurkstus.ir siap pastoviai taip darau ir neslenka nieko.jei kenktu manau pastebetum smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 02 17, 20:30)
o as va su tokiu nepadoriu  hihihi.gif  klausimuku..kaip kovot su kaukiu pertekliais stalciuose? dbr pas mane 5 ... o planuose gal dar tiek norimu isbandyt... blush2.gif
ir va dbr nu jau visai zioplai klausiu:
kas kiek plovimu dedat kauke?
as tai beveik kas kart  blush2.gif  zinau,kad su orising taip galima(mano plaukam konsultante taip patare,nes lbj jau sausi).bet kazi ar su kitom taip nieko blogo? tiesa,as nevartoju kondicionieriu....
ir dar klausimukas,jei pries plovima laiket naturalia kauke,perplovet ja sampunu,tai ar dar naudojat balzama ar kauke sintetine? rolleyes.gif

kazkaip cia susisuko man viskas nuo tos perdetos prieziuros... sakau,gal persistengiu  swoon.gif  scare.gif



QUOTE(endi555 @ 2008 02 17, 20:38)
as tai irgi daug priemoniu naudoju ir kiekviena karta sampunas balzamas kauke.kiekvienam plovime kauke naudoju...nzn ar taip gerai bet jei nededu kaukes mano plaukai iskart siurkstus.ir siap pastoviai taip darau ir neslenka nieko.jei kenktu manau pastebetum smile.gif


Tai jau prašom pasidalinti savo patirtimi apie plaukų kaukes, kurios vertos dėmesio, o kurios ne bigsmile.gif
Bet mano nuomone, negerai per daug ir per dažnai naudot unsure.gif nors žiūrint, kas kiek dienų plaunat galvą, aš kadangi kasdien plaunu galvą, tai kaukę tepuos į savaitę vieną ar porą kartų rolleyes.gif
Atsakyti
As siandien kaip kauke 15-20min palaikiau TIGI Dumb Blond rekonstruktoriu,tai plaukai isdziuve buvo minkstuciai,pasigarbineve,truputi pasisiause,purus...Nusprendziau naudot ji kaip balzama,kaip kauke kol kas lydere yra Londa..Dar noriu isbandyt Orisingo Heliantis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(...whatever... @ 2008 02 17, 21:19)
Tai jau prašom pasidalinti savo patirtimi apie plaukų kaukes, kurios vertos dėmesio, o kurios ne  bigsmile.gif
Bet mano nuomone, negerai per daug ir per dažnai naudot  unsure.gif  nors žiūrint, kas kiek dienų plaunat galvą, aš kadangi kasdien plaunu galvą, tai kaukę tepuos į savaitę vieną ar porą kartų  rolleyes.gif

as plaunu 2 kartus i savite.rekomenduoju kauke GAIA labai gera ir pigi gal 6-7lt labai svelnina plaukus.mano budavo sausi tai viena kart issiplovus rezultatai buvo akivaizdus.
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 06, 22:18)
tokia ir as turiu, su alaus mielem
user posted image
labai labai neprasta, kaip uz tokia kaina isvis jegele



ziuriu ziuriu ir galvoju kazkur man labai matyta pakuote biggrin.gif nuejau i vonia o pasirodo ir as tokia turiu...mama kazkaip man nupirkusi buvo. siaip visai nebloga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(...whatever... @ 2008 02 17, 23:19)
Tai jau prašom pasidalinti savo patirtimi apie plaukų kaukes, kurios vertos dėmesio, o kurios ne  bigsmile.gif
Bet mano nuomone, negerai per daug ir per dažnai naudot  unsure.gif  nors žiūrint, kas kiek dienų plaunat galvą, aš kadangi kasdien plaunu galvą, tai kaukę tepuos į savaitę vieną ar porą kartų  rolleyes.gif


as galva kas antra diena plaunu..buna kad kasdien,jei reik svieziai atrodyt kur. tai papr kaukes kaskart, o karta i savaite naturalia per nakti dedu. nu mano zveriskai sausi plaukai... blush2.gif

o kam patirties reik, tai giriu orising kaukes cocco ir reinforzante. dbr noriu weledos serija susipirkt. bandysiu pereit ant naturalesnes ir gydomosios kosmetikos po truputi.bet kad pilnas stalcius tos kosmetines dar..o ir baisu,kad neatsilaikysiu vel pries kokia reklama sm ar kur kitur ,kvapa ar siaip silpnumo akimirka vel uzsipirksiu totalios chemijos ir silikonu unsure.gif ech...
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 17, 22:21)
As siandien kaip kauke 15-20min palaikiau TIGI Dumb Blond rekonstruktoriu,tai plaukai isdziuve buvo minkstuciai,pasigarbineve,truputi pasisiause,purus...Nusprendziau naudot ji kaip balzama,kaip kauke kol kas lydere yra Londa..Dar noriu isbandyt Orisingo Heliantis unsure.gif

man tai jis nieko nepadeda schmoll.gif bet turiu 2 didelius butelius nusipirkus (su sampunu), tai naudoju jau kokius puse metu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triule: 18 vasario 2008 - 11:30
o kaip jums Loreal professional serijos absolute repair kauke? Ar verta savo pinigu? man reikia labai stipriai glotninancios, maitinancios arba drekinancios kaukes
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 17, 21:21)
As siandien kaip kauke 15-20min palaikiau TIGI Dumb Blond rekonstruktoriu,tai plaukai isdziuve buvo minkstuciai,pasigarbineve,truputi pasisiause,purus...Nusprendziau naudot ji kaip balzama,kaip kauke kol kas lydere yra Londa..Dar noriu isbandyt Orisingo Heliantis unsure.gif

Man ir nelabai Dumb blond kaip kaukė schmoll.gif
drinks_cheers.gif o heliantis mano sekanti kaukė, nes kaip savo turimas jau baiginėju rolleyes.gif ar palaukt, kol tu nusipirksi, jei tau netiks, tada galėsiu drąsiai pirkti biggrin.gif
QUOTE(endi555 @ 2008 02 17, 21:24)
as plaunu 2 kartus i savite.rekomenduoju kauke GAIA labai gera ir pigi gal 6-7lt labai svelnina plaukus.mano budavo sausi tai viena kart issiplovus rezultatai buvo akivaizdus.

drinks_cheers.gif karts nuo karto nusiperku šią kaukę thumbup.gif

QUOTE(Diwa @ 2008 02 17, 21:29)
ziuriu ziuriu ir galvoju kazkur man labai matyta pakuote biggrin.gif nuejau i vonia o pasirodo ir as tokia turiu...mama kazkaip man nupirkusi buvo. siaip visai nebloga bigsmile.gif

Bet jis labiau kaip balzamas, o ne kaukė unsure.gif , turėjau su ožkos pienu, dabar kitą rūšį noriu išbandyt rolleyes.gif


Papildyta:
QUOTE(sultru beauty @ 2008 02 17, 22:46)
o kam patirties reik, tai giriu orising kaukes cocco ir reinforzante.

drinks_cheers.gif šitos ir man patiko, ypač kokosinė thumbup.gif

QUOTE(Apvalute @ 2008 02 18, 11:42)
o kaip jums Loreal professional serijos absolute repair kauke? Ar verta savo pinigu? man reikia labai stipriai glotninancios, maitinancios arba drekinancios kaukes

Labai seniai turėjau ją, kiek prisimenu, viena iš geresnių kaukių buvo, bet tada mano buvo garbanoti. Ta kaukė tai glotninanti, ir gan sunki, po jos plaukai, nebūdavo lengvi, papurę lyginant su kitom kaukėm rolleyes.gif
Atsakyti
Mane tai labausiai vilioja isbandyti Heliantis ir Tigi pepermint kaukes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(...whatever... @ 2008 02 18, 15:09)
drinks_cheers.gif  karts nuo karto nusiperku šią kaukę  thumbup.gif

siaip nemegstu pirkti pigiu priemoniu, labai saugau savo plaukus nes jie ploni, bet isbandziusi nenusivyliau, gal esi bandziusi gaia ir balzama?
Atsakyti